Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

bugün başladım sabah yediklerimi yazim :
domates_6p
2 yumurta_0p(iki tane yedm çünkü ekmek yemyorum acıkmiyim diye)
beyaz peynir_1p
kaşar pynir_1p
yeşil zeytin (internetten baktım 100 gramı 2 puanmış o kadar yemediğim için ) _1p
9 puan oLmuş kaydirigubbakcemile2

arkadaslar yazmayım dedım duramadım yanı.. kızlar lutfen bıraz gercekcı olun lutfen. mesela '' ıkı gundur bu dıyetı yapıyorum 700 gr vermısım...'' ya da '' bugun benden 200 gr gıttı...'' falan gıbı cumleler kuruyorsunuz. kızlar lutfen yaa afedersınız bır lavaboya gıtsenız bıle zaten 100- 200 gr gıbı bır dusme olur kılonuzda.. yada bugun wc ye cıkmadıysanız neredeyse 1000 gr fazla cıkabılırsınız.. lutfen rıca edıyorum bıraz gercekcı olun.. hanı bırhafta yada 10 gun gıbı bır sure gecer, soyle belırgın bır azalma olur bunu anlarım. lutfen bunu yapmayın kendınıze. sızın hevesınızı kırmak falan degıl amacım lutfen yanlıs anlamayın.. kendınızı kandırıp sonra husrana ugramanızdan korkuyorum. bılıyorum bu benım gıbı sızı de cok uzecek... umarım benı yanlıs anlamadınız.. bende sızın gıbı su ıgrenc fazlalıklardan kurtulmak ıstıyorum bende sızdenım yanı.. hepınıze saglıklı gunler..

emin ol bende senin gibi düşünüyordum.giden sudur kesin.ertesi güne alırsın aynı kiloyu diyordum.ama ben 5 gün yaptım bu diyeti resmen hergün gram gram olmak üzere 2.5 kilo gitti.son 3 gündür bıraktım homini gırtlak önüme geleni yiyorum kesin geri almışımdır dedim ama bu sabah tartıldığımda kilom aynı idi.54 üm.başladığımda 56.5 dim.bence mantıksal açıdan bakılınca kilo vermemiz çok normal.çünkü vücut proteini depo etmez.karbonhidratı yağ olarak depolar.biz karbonhidrat alımını kesince(ki tam olarak kesmiyoruz)depo edecek karbonhidrat bulamadığı için depodakini yakmaya başlıyo.yinede uzun süreli yapılmasının sağlığı bozacağı kesin.ara verilmeli mutlaka

arkadaşlar 3 gün zorlamadan sonra bozdum biraz önce diyetihihoyyyt ben yine yürüyüşe devam kusuruma bakmayın ne olur belki haftaya yada sonrasında başlarım tekrar. kendimde o iradeyi bulursam yani:eek: beni listeden çıkarabilirsiniz öptüm hepinizia.s.

öğlede yediklerim:
tavuk haşlama_0p
domates_6p
2 ekmek_24 p
oldu 30 puan sabah da 9 du 39 :))))

selam kızlar bende bugün başladım sabah 1 dilim ekmek 12p,1 tane yeşil zeytin 1p,bpeynir 1p,salam 1p,yumurta 0p yedim oldu 15 puan hadi hayırlı olsun

kızlar ben bu hafta yapamadım malesef tam hakkıyla pzt tam gaz devam etçem inşallah
mevlit kandiliniz mübarek olsun
dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.

kızlar ben bu hafta yapamadım malesef tam hakkıyla pzt tam gaz devam etçem inşallah
mevlit kandiliniz mübarek olsun
dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.

cnm seninde kutlu ve mübarek olsun bende bu hafta yapamadım bu diyeti ama bende bu hafta bomba gibyim sadece çarşamba bozabilirim :)

arkadaşlar 3 gün zorlamadan sonra bozdum biraz önce diyetihihoyyyt ben yine yürüyüşe devam kusuruma bakmayın ne olur belki haftaya yada sonrasında başlarım tekrar. kendimde o iradeyi bulursam yani:eek: beni listeden çıkarabilirsiniz öptüm hepinizia.s.

canim seni liteden bugunmu cikarim haftayami katilmak istemezsin
hic kilo veremedinmi peki
pazartesi geldi herkes kaciyo valla

selam kızlar bende bugün başladım sabah 1 dilim ekmek 12p,1 tane yeşil zeytin 1p,bpeynir 1p,salam 1p,yumurta 0p yedim oldu 15 puan hadi hayırlı olsun

hayirli olsun canim hadi insallah devami gelir ,tek tek terkedilmez buralar :1no2:
bu arada 1 tane yesil zeytini sen 0 puan say canim siyah zeytin 1 tanei 1 puan
yesil zeytin 5 tanesi 1 puan veya tabiki kendin bilirsin

2 ve 9 mart arasi karbonhidrat diyetinde olanlar​

psiqo................................................59

sympathique.....................................57

degua..............................................55

lya..................................................71.5

HaaNDaaN.......................................62

vildand.............................................62

samimikiz........................................56

cimcime81......................................99.7

fındık...............................................63

bhtykzkylmz....................................53.5

aaybis..............................................64

bubu09.............................................66.4

zeynep kurubaş.................................67

medyumranya...................................98

eylülce..............................................83

ankadiyar...........................................62

nix....................................................60.6

HADI KIZLAR YARINA AZ KALDI şutarafagitti(listemiz aralarda kaybolmasin)şutarafagitti

(arkadaslar bu bi yarisma degil ,sadece 1 haftada ne kadar kilo vermisiz onun listesi ve bu diyeti yapmak isteyenler icin bi kanit olsun)

Son düzenleme:
allah iyiliğini versin sempatiğim evet pazt. yaklaştı herkes kaçtı sırnaşık şey

bende bugun 14 puanlik kahvaltimi yaptim
1 dilim tost ekmegi:8p
1 kasik kaymak : 1p
beyaz peynir : 1p
sucuklu omlet : 1p
1 tane yesil biber: 3p

az oncede yarim elma 8p
22 puan yaptim 28 kaldi buda yeter insallah bana

allah iyiliğini versin sempatiğim evet pazt. yaklaştı herkes kaçtı sırnaşık şey

oyle ama
gerci bu bir kanit olcak cunku bu diyete baslayanlr listeye bakicak ona gore baslicak,
belkide cikmalari en iyisi
senin gibi alanlari gorseler baslmazlar bile:roflol::roflol:

oyle ama
gerci bu bir kanit olcak cunku bu diyete baslayanlr listeye bakicak ona gore baslicak,
belkide cikmalari en iyisi
senin gibi alanlari gorseler baslmazlar bile:roflol::roflol:

senağlama ama ben başlamadımki bu diyete sana inat bu hafta verecem hıh lülülülülülü mirmirmirmir

kıslar sabah dayanamayaıp tartıldım regli günüme az kalmasına rağmen 67 kg 65 .800. olmuşum çok mutluyum ..daha diyetin üçüncü günündeyim bu arada...

kıslar sabah dayanamayaıp tartıldım regli günüme az kalmasına rağmen 67 kg 65 .800. olmuşum çok mutluyum ..daha diyetin üçüncü günündeyim bu arada...

ooooooo masallah canim ne guzel bir hafta yapmisolsan rekor kirmis olursun desene ben valla daha 1 kilodan fazla verdigimi bilmme bir haftada
aman pes etme

2 ve 9 mart arasi karbonhidrat diyetinde olanlar​

psiqo...............................................59

sympathique.....................................57

degua..............................................55

lya..................................................71.5

HaaNDaaN.......................................62

vildand.............................................62

samimikiz........................................56

cimcime81......................................99.7

fındık...............................................63

bhtykzkylmz....................................53.5

aaybis.............................................64

bubu09............................................66.4

zeynep kurubaş.................................67

medyumranya...................................98

eylülce..............................................83

ankadiyar...........................................62

nix....................................................60.6

HADI KIZLAR YARINA AZ KALDIşutarafagitti (listemiz aralarda kaybolmasin)şutarafagitti

(arkadaslar bu bi yarisma degil ,sadece 1 haftada ne kadar kilo vermisiz onun listesi ve bu diyeti yapmak isteyenler icin bi kanit olsun)şutarafagitti

X