Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

sutemcim aslında bende hiç sevmiyorum bi arkadaşım ödem attırdığını işe yaradığını söyledi, ee diyetisyenlerde bağırıyor yeşil çay diye içine limon sıktım 3-4 damla içmeye başladım bakalım 2 fincan içicem günde bana kına gibi kokuyor limon sıkınca iyi oluyor sankim aklinialirimsmile

haklısın izlem ben kendime başka bişey hazırlayım ne yesem acaba :uhm:

Evet canım bence de süper oldu. Birinci arkadaşın puanlarından belli zaten neden birinci olduğu. :) Ayrıntılı irdeleyeceğim herkesinkini tek tek bugünden tezi yok, iki gün onu yapacağım, yeni yarışma başlayıncaya kadar.

grubunuza dahil değilim ama söyliyim bugün 3.günüm tam 1 kilo vermişim
inş. hep böyle devam eder
sabah çok mutlu oldum öylesine bi tartılıyım dedim ümidim yoktu 3 günde bişey olacağından

ilkimcim tebrik ediyorum canım, istediğin an listeye yazılabilirsin yazman yeterli.

bende baktım yediklerine süper selincim.
bende 2. günüm bugün sebze meyva yemiyorum. bu hafta böyle denemeye karar verdim. bakalım fark ne olacak.
bugün daha 5 kb oldum toplamda.

selin abla ellerine saglikk
toplam deger 202 ile en az ben almisim sanirim gördügüm kadariyla?

güzel...

aşkım sen toplam değerde ikincisin şimdilik, birincimiz 191 değerle butterfly86 , tüm değerlerde birinci o aslında, tam listeyi oluşturmadım birkaç kişi var eksik onları bitirdikten sonra kesin sonucu açıklayacağım. senin regl dönemin olmasaydı bence bu değerle çok daha iyi kilo verirdin.

az verenlerin listeleri hep 40 50 civarı ve üstü.
az tutalım puanları kızlar bu hafta böyle deneyelim.

bende baktım yediklerine süper selincim.
bende 2. günüm bugün sebze meyva yemiyorum. bu hafta böyle denemeye karar verdim. bakalım fark ne olacak.
bugün daha 5 kb oldum toplamda.

evet ebruş, çok istikrarlı gitmiş butterfly, bu bir haftada açlık hissetti mi onu sormalıyız, veya yaptığı spor var mıydı, çünkü sadece beslenme listesini göndermiş, suyunu kaç litre içmiş, daha önce diyet denemiş mi, yardımcı olarak değişik birşeyler kullanmış mı, butterfly'cim bunları yazarsan tüm kızlara yardımımız olur canım.

butterfly86 süper canım. tebrik ederim.
önümüzdeki hafta en az bu hafta kadar verirsin inşallah.olumunekankayizsmile:hooray:

Amann 2 saat kayboldum dolmuş sayfalar okuması bile 2 saat sürdü kaydirigubbakcemile3

Listelerim dışında yazan tek bir gıda maddesi girmedi ağzıma valla kaydirigubbakcemile3
yazdıklarınıda okudum selincim haklısın galiba ..Ben bu diyeti bırakamıyorum işin entresan yanı .. Ekmekler falan öcü gibi geldi sabah yiyemedim 1 den başka kaydirigubbakcemile3

Minecim hoşgeldin canım.çok güzel vermişsin aynen devam inş.. kaydirigubbakcemile2
Kuru iftiraaa ohaoldumsmile

olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
İzlem alemsim kız .. haşlanmış tavuk ve yumurta neyine yetmedi dolma yapmayı denemş bide kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3
ben yeşil çay ve form plus birlikte demleyip içiyorum .1 taşta 2 kuş misali sempatiksalakcinni

Ben de devam ediyorum diyete ve yarışa .fom çay yeşil çay ,kabak derken kabızlık kalmadı keyfim yerine geldi ohaoldumsmile

selin resimlerimi gördünmü.?
albümde şimdiki halimle 85 kilo halim.

görmedim nerde bulabilirim, ben pek acemiyim bu konularda biliyosun, nasıl bakıcam, sabahtan beridir yazacağım unutuyorum, resimdeki sensin değil mi, ben seni hayalimde hep esmer olarak düşünmüştüm, ne kadar güzelsin kelimelerle ifade edemem.

valla ben çok su içiyorum mesela.
ağzım kuruyor çünkü. içmem gerek diye zorla içmiyorum.
suyunda çok önemi var.
ben ekmeğide çıkardım listemden.
bu hafta böyle istikrarlı gidip sonucu görücem inşallah.

harbi ikinci hafta herkes daha bi hırslandı :) gelecek haftayı bugünden merak etmeye başladım. şu her gün tartılanlara ve liste dışı birşeyler yiyenlere bir çözüm bulmak lazım aysebru, napalım biz bunlara kafalarına vura vura oklavam kırıldı, hala tartılıyolar. Meraklı Melahat vardı eskiden, halt etmiş bizim kızların yanında yaa sempatiksalakcinni

canım teşekkür ederim sende çok güzelsin.
zaten burda çirkin kadın yok zemuszemus hepimiz güzeliz biraz tombuluz sadece.

ismimin üzerine tıkla canım profil sayfası açılacak orda resim albümü yazıyo 2 ayrı resmim var.
şimdiki ve 85 kilo halim.

yaz geldi valla. kıyafetler hafifledi oramızı buramızı kapatacak hırkalar montlar yok...
ona gre kızlar bari yazın sonlarını ohh beee oram buram çıkmıyor diye geçirelim.
bu hafta herkes daha sıkı tutsun yoksaaaa selinin sopa klava: geliyor. :1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…