Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

teşekkürler hayatım, işim olmadığı sürece sıkılacağımı düşünmüyorum. yazın boş oluyorum bilgisayar başındayım genelde, yaz bitene kadar herkes versin bence fazlalıklarını :))) şablonu oluşturduktan sonra eklemek kolay olur sonrasında da zorlanacağımı düşünmüyorum

Senden daha çok vermeni bekliyordum, kabızlık büyük etken oldu malesef. Kabızlık için neler yaptın yazabilir misin bana?

selincim çok güzel olmuş ellerine sağlık canım.
herkes iyi gidiyor aslında. her bünye bir değil kızlar. kimisi hızlı verir kimisi yavaş.
bazı kişiler diyete alışana kadar veremeyebilir ama sonra birden takır takır gider kilolar.
şimdi inceleyelim bakalım çok veren arkadaşlar ne yemiş ne yememiş bu süper oldu valla selincim.

insülin direnci olan kızlar ilaç verdimi size doktor?
mutlaka gidin doktora ihmal etmeyin.
eğer tedavi olmazsa şeker hastası olmak kesinmiş.
bana ilaç verdi sanırım tatlı krizlerimin v çok acıkmalarımın kesilmesinin sebebi insülin seviyemin düzelmesi.
aklıma geldi bu konuda hiç konuşmadık çünkü.
kilo vermeyi yavaşlatıyor. kan testinde çıkıyor bilmeyenler bence test yaptırsın.

grubunuza dahil değilim ama söyliyim bugün 3.günüm tam 1 kilo vermişim
inş. hep böyle devam eder
sabah çok mutlu oldum öylesine bi tartılıyım dedim ümidim yoktu 3 günde bişey olacağından

selin abla ellerine saglikk
toplam deger 202 ile en az ben almisim sanirim gördügüm kadariyla?

güzel...

kabızlık için 2 gündür maydonoz suyu içiyorum günde 2 kere ama faydası yok bu gün yine biraz kiraz yedim akşama yazıcam
aslında ben de daha çok vericeğimi düşündüm ama benim düzenli sporum olmazsa kilo vermem yavaşlıyor ben kendimi tanıyorum benim her gün düzenli en az 1 saat yürüyüş yapmam lazım ama sıcaklardan olmuyor. e akşamlarıda kızlarla okey oynamaya oturunca kalıyor bende şimdi cd yaptırıyorum evde 1 saat oryantal yapıp ter atmaya çalışıcam onunda çok faydasını görüyorum..

tabiki bende bu diyeti deneye deneye yapıcam.. yaptıkça da ne yarıyor ne yaramıyor hafta hafta öğrenmiş olucam.

birde gerçekten gitsinde az gitsin önemli değil eminim haftaya daha çok gidecek

kızlar biber dolmasının karbonhidrat değeri kaç bilen var mı ne kadar yiyebiliriz ya da yiyebilir miyiz sempatiksalakcinni

ebru akin in diyet listesine baksana hayatim orda hemen hemen tüm yiceklerin birimleri yaziyo

kızlar biber dolmasının karbonhidrat değeri kaç bilen var mı ne kadar yiyebiliriz ya da yiyebilir miyiz sempatiksalakcinni

bence yeme minecim ne gerek var, bi sürü pirinç var içinde yeni başlamışken kaçamak yapma, geçende ben pirincini 1 avuç attım küçük 13 tane biber için kıyma ve domates baharat koydum pek güzel olmadı yumuşak yumuşak sanki içini yemişte biberi kalmış gibi kaydirigubbakcemile3

helal olsun aferin yola devam :) ben kendi cabalarimla 7bucuk kilo verdim iki ayda son iki hafta bile olmadi bu diyeti uyguluyorum 2 hafta daha denicem bakalim

3-4 dilim sucuk biraz lor peyniri ve yumurta kırıverdim üstüne, ohhh mis, diyete bak sempatiksalakcinni şimdi de yeşil çayımı içiyorumm, buyun limonlu limonlu sizede ikram edem gel sultem aşada seni görüyorum bacuumm kaydirigubbakcemile

nan ben su yesil cayi icemiyorum iciyorumda yani aklima geldikce faydasi varmi gercekten
hem benim ismim SUTEM sultem degil :)

offf canim cekti ya bendemi yapsam sucuklu yumurta iyde herif isden gelicek o yumurtayla doymazki sempatiksalakcinni

helal olsun aferin yola devam :) ben kendi cabalarimla 7bucuk kilo verdim iki ayda son iki hafta bile olmadi bu diyeti uyguluyorum 2 hafta daha denicem bakalim

aynen benimde 2 hafta oldu geçen hafta 100gr vermiştim alışmaya çalışmıştım bu hafta iyi oldu çok şükür, ben öle takılırım arada sırada darılmıyorsundur inşallah canım... :kedi:

nan ben su yesil cayi icemiyorum iciyorumda yani aklima geldikce faydasi varmi gercekten
hem benim ismim SUTEM sultem degil :)

aaa ewet ya ben sana neden sultem diyorum sultana takıldığım için sanırım pardon canım yaa kaydirigubbakcemile3 sutem benim adım da izlem memnun oldum şekerim vereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…