Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

Varya resimde hiç de şişman durmuyosun, harika görünüyosun.

selamlar herkese ..

kızlar çok fena kabızlıkla baş etmeye çalışıyorum . 3 gündür hiç çıkmadım wc ye ..patlıcakmışım gibi sanki yaa ..sabah 2 ceviz ,1 tatlı kaşığı keten tohumu ve form plus içtim .. sonra biraz dil peyniri yedim ..
şimdide kabak yemeği yapıyorum .bağırsaklarım yumaşın biraz diye .. eğer yarına kadar bi değişim olmazsa ben eski diyetime dnmeye karar verdim çok rahatsız hissediyorum kendimi çünki .. bildiğiniz değişik yöntmler varsa beklerim kızlar ..

Aylin çok güzelleşmişsin yaa ..5 kilo bile nasıl fark etmiş valla ..sakın pes etme canım seni 70 lerde hayal ediyorumda manken gibi olursun valla ..

Varya resimde hiç de şişman durmuyosun, harika görünüyosun.

kemiklerim agir basiyor herkes öyle diyor...
tek sorunum KOLLARIMMM, cok takintiliyim yaa
nisanlik giydigimdee bacaklarim görünmüyor yinee. belim de kalin degill, tek sorun kalca, gidiyor gibi.. ama kollarrr... kas yapmisim bilmeden ve cöküyo yavas yavass... kamera cekimlerinde nekadar cirkin duracakkk :gitme: o yüzden kollarima boncuklar yapmayi düsünüyom elbisenin askisindan dogru

ayyyy :kedi: tsk ederimmm, bende fark ediyorumm verdigimii kaydirigubbakcemile5

kabizlik ilk haftasi bendede oldu abla, pes etme... sonra cözüldüü, günde neredeyse 2 kez cikabiliyorumm...
yogurt ye gece yatmadan cörek otuyla

Canım çok teşekkür ederim beni oldukça motive etti bu.. Diyet yapıyorum haftada 4 gün aerobiğe de gidiyorum. Ama çok sık kilo alıp vermekten özellikle kollarım ve bacaklarım çokkkk gevşedi Senin mesajların beni çok motive etti. Eğer genelden yazmak yasaksa bana rica etsem özelden yazarmısın gittiğin yerin adını. Hemen bir randevü alıp görüşmek istiyorum. Çokkk teşekkür ederimmm. Hepinizeee diyetinizdeee başarılar kızlar.. Sağlıklııı incecikkk günler bizi bekliyor kaydirigubbakcemile3

aynennn kollar ve bacaklarrr

üf ya üfff ne çok konuşmuşsnuz.aaaaklava:sabah dayanmadım tartıldım zaten yarışmaya dahil değilim biliyosunuz bana serbest yanikaydirigubbakcemile3 700 gr daha gitmiş yani 76 olmuşum çok şaşırdım defalarca çıktım tartıyakaydirigubbakcemile3

sakın pes etme kabızlık konusunda ne yapabilirsin tam bilemiyorum ben yaşamadım ama,
marul yiyebilirsin 4 yaprakta 2 kb var üzerinede bol su iç bağırsakları çalıştırır benim listelerimde çoğunlukla salata var belki ondan sorun yaşamıyorumdur.

karboksi

almancasi ne yaaa
bulamadim ((

inanmıyorum yaaaa. hem şaşırdım, hem sevindim, hem gıcık oldum bu üç duyguyu aynı anda yaşattın ya bana helal olsun.

Tamam canım şimdi oldu. Çünkü sabah fazla puan almamak adına domates ve salatalık yemeyince oradan oluşan boşluğu yumurta ile doldurmaya çalıştım bu seferde ekmek ve yumurta karışınca yavaşlattı beni. OK canım. Sadece ekmek bile yerim hiç birşeysiz:)Yeterki biran önce vereyim.Karpuzu da dün kestim zaten yediğim tek şekerli şey oydu. Bugünden sonra böyle deneyeceğim , selincim iyi ki varsın. Burda olsan sarılıp öperdim şimdi vallaki billaki :)a.s.

inanmıyorum yaaaa. hem şaşırdım, hem sevindim, hem gıcık oldum bu üç duyguyu aynı anda yaşattın ya bana helal olsun.

kaydirigubbakcemile3valla bi de spor yapsam demek ki çok daha iyi sonuçlar alcam.leslie yürü ve incel die spor cd var onu da ypmaya başlayacam inş

süpersin ve_harcım mercimekli köfteler yaramışmı ne :sm_cool:
gerçekten bravo valla demek sıkı tutsan çok hızlı vericeksin.

106'dan mı indin bu kiloya, şimdi gördüm, harikasın, duygularını alabilir miyim? Ne yönde değişti hayatın?

iki gündür bu dieti yapmaya çalışıyorum ama ben 45-50 arasında günü kapıyorum
çok mu sizce daha mı düşmesi lazım ?

bide 4 tane kara lahana dolması ne kadar eder ?

valla bilmem ki hayatım, benim ingilizcem var.
burdaki adı karboksiterapi olarak geçiyor tam olarak.
karbondioksit ile zayıflama tarat almanca ile googledan çıkar herhalde

yag aldirma gibi birseymi?

ben kücükken cok sismandim 105 kg dan 83 düsmüstüm.... cok sagliksiz sporsuz yapmistim, vücudum igrenc :gitme: :gitme:
yag aldirma gibi bir sansim olsa yaptiracam utanmadan haa akannehir :gitme: sarkti heryerim offffff

tavuk kanadi hasliyorum, kizartmiyorum........ daha iyi demi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…