Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

benim kuzenim mezoterapi tabi yanında diyet ve akupunkturla acayip incelmişti kızlar.
ama sanırım mezoterapi tarzı tedaviler için kilo vermek şart.
kilo verdikten sonra yapıyorlar ki sarkan vücut toparlansın
benim canım çok tatlıdır hiç dayanamam öyle şeylere o yüzden yanaşmıyorum.
selincim senin söylediğin karbokside canın yanmışmıydı?

tavuk kanadi hasliyorum, kizartmiyorum........ daha iyi demi?

canım kanatları baharatlayıp fırın poşetinde pişirebilirsin tadı aynı kızartma gibi oluyor ve zararıda olmuyor.
tavuk içinde aynı şey geçerli çok lezzetli oluyor o da.
tavsiye ederim.

süpersin ve_harcım mercimekli köfteler yaramışmı ne :sm_cool:
gerçekten bravo valla demek sıkı tutsan çok hızlı vericeksin.

yok mercimek köftesi yaramadı da sanrım ben bundan önce baya bi krbn lu besleniyodumkaydirigubbakcemile3azcık daha sıksam azcık ta spor yapsam daha güzel olcak.bakalım inş

canım kanatları baharatlayıp fırın poşetinde pişirebilirsin tadı aynı kızartma gibi oluyor ve zararıda olmuyor.
tavuk içinde aynı şey geçerli çok lezzetli oluyor o da.
tavsiye ederim.

0 puan mi bu da ???????

silex de yaparim ozaman... selin ablaa??? bak 10 puan yazma düverimmm, 0 puan demii kaydirigubbakcemile3

Aylin90, karboksiterapide deri altındaki yağ hücrelerine karbondioksit gazı veriliyor küçük iğnelerle, verilen karbondioksit kılcal damarlardaki alyuvarları bulunduğu yere bırakıyor ve o bölgede müthiş bir hareketlilik yaşanıyor, o bölgedeki hareketlilik hızlanınca da hem yağlar parçalanıyor hem de deri sıkılaşıyor toparlanıyor.
ığne fobin yoksa dene, bi de canı çok acıtıyor haberin olsun. Başlayıp iki seansta bırakanlar var acıya dayanamıyorlar. Ben biraz iyiyimdir bu konuda, aşı falan yapılırken izlemeyi severim örneğin. sempatiksalakcinni

selincim benim kabızlık sorunum hakkında yorum yaparsın canım. :sinifsinif:

aylin denicem yoğurt ve çörek otunu canım sağol ..bugün 11 gün oldu ben başlayalı vay bee =))

aysebru pes etmek değil benimkisi canım yaa diyetten gayet memnunum aslında şu kabızlık olmasa hiç açıkma falan olmadı bende ..

yok mercimek köftesi yaramadı da sanrım ben bundan önce baya bi krbn lu besleniyodumkaydirigubbakcemile3azcık daha sıksam azcık ta spor yapsam daha güzel olcak.bakalım inş

0 puan mi bu da ???????

silex de yaparim ozaman... selin ablaa??? bak 10 puan yazma düverimmm, 0 puan demii kaydirigubbakcemile3

tabi abi 0 kb. canım çünkü kızartmıyorsun.

kaydirigubbakcemile3valla bi de spor yapsam demek ki çok daha iyi sonuçlar alcam.leslie yürü ve incel die spor cd var onu da ypmaya başlayacam inş:KK1:

süpersin ve_harcım mercimekli köfteler yaramışmı ne :sm_cool:
gerçekten bravo valla demek sıkı tutsan çok hızlı vericeksin.

0 puan mi bu da ???????

fırın poşetinde 0 puan, kendi yağında piştiği için. ben hep kendi yağında pişirdim tavuğu, ya da haşladım. tamam yazmam 10 puan, fırın poşetini yağlama o zaman ve de unlama. :)

benim kuzenim mezoterapi tabi yanında diyet ve akupunkturla acayip incelmişti kızlar.
ama sanırım mezoterapi tarzı tedaviler için kilo vermek şart.
kilo verdikten sonra yapıyorlar ki sarkan vücut toparlansın
benim canım çok tatlıdır hiç dayanamam öyle şeylere o yüzden yanaşmıyorum.
selincim senin söylediğin karbokside canın yanmışmıydı?

benim 6. ayım diyette .. ilk 5 ay her hafta 3 gün spor salonuna gittim ve 16 kiloyu yle verdim .ne sarkma oldu ne bozulma . Son bir aydır tatil falan girdi araya gidemedim ama..bu sıccakta salon sporu çekilmeyeceği için yüzmeye devam edicccem bikaç ayda ..diccem oki bilinçli kilo verince ne bozulma oluyor ne sarkma canım ..

aylin ben kanatarı teflon tavaa koyup kapağını kapatıyorum .yavaş yavaş kendi kendine pişiyor hemde kızararak .kendi yağını saıyor çünki.extra yağ eklemene gerek yok .

hakikaten ne iş kızım? bilmiyorumkismile
hehee metabolizma ters çalışıyor galibasıııı....delikafadulden

kaydirigubbakcemile3

Venhar, literatürleri altüst ettin kız, daha önce ne kadar alıyoduysan karbo artık :))

yok cnm abartmayın aa:KK1:

evet canım azalt sen çabuk vericeksin eminim hadi venhar hadiiii...

hadi venhar hadi venhar hadiii:lepi:kaydirigubbakcemile3 bende kaçtım kızlar ev temizlencek yarın öğlene misafirim var:)

106'dan mı indin bu kiloya, şimdi gördüm, harikasın, duygularını alabilir miyim? Ne yönde değişti hayatın?

Canım benim , ben 6 aydır diyetteyim ama son 1 aydır çok sıkı tutuyorum ve bunun 7 kilosunu geçen ay verdim. En çok geçen aydan bu yana çok fark oldu bir kere beden olarak 2 beden değiştim ve en önemlisi sevdiğim insanlara sarılırken artık hiç çekinmiyorum, aynaların önünde durup kendimi izlemekten çok zevk alıyorum , ben aslında hayatım boyunca hep kilolu biriydim , ailemde öyle genetik ama onların çoğu sağlık problemleri gerekçesiyle zayıfladılar ve birdaha kilo almadılar benim de pek vermeye niyetim yoktu açıkçası , bugüne kadar hiç spor yapmadım, her yere arabayla giderdim , hiç yürümezdim , ama hep 70-80 arasındaydım ne çok aldım ne de çok vermiştim. En son lisedeyken 60 civarlarındaydım sanırım :)

Geçen kasım ayında işe girerken beni işyerindeki doktor tarttı , sence kaç kilosun dedi , bende hiç farkında değilim gerçeklerin 70 - 75 sanırım dedim. ve tartıda tam 105.70 kg çıktım. O gün ağladığım kadar hiç ağlamamıştım hayatımda, çevremdekiler benim üzülmemem için bana bir şey söylememiş bende gözlerim kapalı yaşamaya devam etmişim.

Ama şimdi bana ne büyük kötülük yaptıklarını anlıyorum. Biz seni öyle de seviyorduk, sana kilo çok yakışıyordu diyorlar. Allahaşkına 106 kg olmak hemde 1.63 boyla kime yakışır söyleyin bana?

İşte bu yüzden kimseye açıklama yapmıyorum, her şeyi burada sizinle paylaşıyorum. İnsanlar oradan buradan laf söylediklerinde sinir oluyorum, yediklerime bakıyorlar , sen zayıflayamazsın diyorlar , eski giysilerimi gösteriyorum hala burun kıvırıyorlar. Ama farkı kendim biliyorum.Ve dışarıdan zayıf biri görünene kadar bu savaşım devam edecek.

Kendi içimden yeniden bir kendim çıkarıyorum kızlar, ve her şey bir an önce bitsin istiyorum..Pilavları makarnaları çikolataları hamburgerleri ölene kadar yememeye razıyım, yeterki normal bir insan olayım.

arkadaşlar 1,2 yıl önce bu diyeti bana hentbolcu bi arkadaşım söylemişti.çok kilo aldığı zamanlarda bunu uyguladığını ve eski formuna geldiğini.ve bu diyetle aç kalmadan zayıfladığını belirtmişti.denemekten ne çıkar diye denemiştim ozaman.2,3 kilo vermiştim 2 haftada.geçen cmtsi yine başladım diyete.çünkü artık kilo vermem durmuştu.vücut herşeye alışmıştı.spor bile etki etmiyordu.60 a düşmüştüm.sabitlemiştim.bi baktım bi kilo almışım.korktum verdiğim kilolara geri dönüom diye.
bu diyete başladım.ctsi başladım.61 dim.şimdi 58 olmuşum.belki su gitti ama hiç yoktan tekrar motive oldum.sağlıksız bir diyet değil.sadece protein ve karbonhidratları ayırmanız lazım.bilgi isteyen arkadaşlara bilgi verebilirim.:lepi:

Merhaba arkadaşım, yazdıklarını okudum, ben bu aralar kilolarıma takmış durumdayım. Fazlada yemiyorum fakat akşamları ve öğlen araları biraz kaçırıyorum , senin diyetini uygulamak istiyorum,

Canım benim , ben 6 aydır diyetteyim ama son 1 aydır çok sıkı tutuyorum ve bunun 7 kilosunu geçen ay verdim. En çok geçen aydan bu yana çok fark oldu bir kere beden olarak 2 beden değiştim ve en önemlisi sevdiğim insanlara sarılırken artık hiç çekinmiyorum, aynaların önünde durup kendimi izlemekten çok zevk alıyorum , ben aslında hayatım boyunca hep kilolu biriydim , ailemde öyle genetik ama onların çoğu sağlık problemleri gerekçesiyle zayıfladılar ve birdaha kilo almadılar benim de pek vermeye niyetim yoktu açıkçası , bugüne kadar hiç spor yapmadım, her yere arabayla giderdim , hiç yürümezdim , ama hep 70-80 arasındaydım ne çok aldım ne de çok vermiştim. En son lisedeyken 60 civarlarındaydım sanırım :)

Geçen kasım ayında işe girerken beni işyerindeki doktor tarttı , sence kaç kilosun dedi , bende hiç farkında değilim gerçeklerin 70 - 75 sanırım dedim. ve tartıda tam 105.70 kg çıktım. O gün ağladığım kadar hiç ağlamamıştım hayatımda, çevremdekiler benim üzülmemem için bana bir şey söylememiş bende gözlerim kapalı yaşamaya devam etmişim.

Ama şimdi bana ne büyük kötülük yaptıklarını anlıyorum. Biz seni öyle de seviyorduk, sana kilo çok yakışıyordu diyorlar. Allahaşkına 106 kg olmak hemde 1.63 boyla kime yakışır söyleyin bana?

İşte bu yüzden kimseye açıklama yapmıyorum, her şeyi burada sizinle paylaşıyorum. İnsanlar oradan buradan laf söylediklerinde sinir oluyorum, yediklerime bakıyorlar , sen zayıflayamazsın diyorlar , eski giysilerimi gösteriyorum hala burun kıvırıyorlar. Ama farkı kendim biliyorum.Ve dışarıdan zayıf biri görünene kadar bu savaşım devam edecek.

Kendi içimden yeniden bir kendim çıkarıyorum kızlar, ve her şey bir an önce bitsin istiyorum..Pilavları makarnaları çikolataları hamburgerleri ölene kadar yememeye razıyım, yeterki normal bir insan olayım.

canım seni tebrik ederim azmin için.
ne mutlu sana ki bu kiloya kadar inmişsin ve hedefine ulaşacağından eminim.
çevremdeki bazı insanlar ki ben onların beni kesinlikle sevmediklerine ve ben bu kiloların altında ezildikçe mutlu olduklarına inanıyorum. bana sen sakın zayıflama böyle çok güzelsin, zayıflarsan çok çirkin olursun diyorlar.
beni sevenlerse kilo vermem için baskı yapıyorlar.
bende kararlıyım sevenlerimi ama önce kendimi mutlu edicem.
sevmeyenlere de verdiğim ve vereceğim tüm kilolar kapak olsun inşallah.

insanların burun kıvırmalarınada aldırma eminim senin incelip güzelleşmeni çekemiyorlardır.
hep beraber tam gaz devam inşallah canım.

canım seni tebrik ederim azmin için.
ne mutlu sana ki bu kiloya kadar inmişsin ve hedefine ulaşacağından eminim.
çevremdeki bazı insanlar ki ben onların beni kesinlikle sevmediklerine ve ben bu kiloların altında ezildikçe mutlu olduklarına inanıyorum. bana sen sakın zayıflama böyle çok güzelsin, zayıflarsan çok çirkin olursun diyorlar.
beni sevenlerse kilo vermem için baskı yapıyorlar.
bende kararlıyım sevenlerimi ama önce kendimi mutlu edicem.
sevmeyenlere de verdiğim ve vereceğim tüm kilolar kapak olsun inşallah.

insanların burun kıvırmalarınada aldırma eminim senin incelip güzelleşmeni çekemiyorlardır.
hep beraber tam gaz devam inşallah canım.

Sağol canım Allah hepimize yardım etsin. Buradaki herkesi ister kilolu olsun ister zayıf olsun çok iyi anlıyorum. Hepimiz aynı amaç için burdayız. Çizelgeleri sıfırlayıp ayrılırız inşallah biran önce :) O gün gelsin dünyanın en mutlu insanı olucam 66 olduğumu gördüğüm günü doğumgünüm ilan edicem:):hooray:

Merhaba arkadaşım, yazdıklarını okudum, ben bu aralar kilolarıma takmış durumdayım. Fazlada yemiyorum fakat akşamları ve öğlen araları biraz kaçırıyorum , senin diyetini uygulamak istiyorum,

merhaba canım, sende katıl bize. selintepe ye boyunu kilonu bildir. geçmiş sayfalarda diyetin incelikleriyle ilgili selinin bir yazısı var onu oku.
normalde 40 50 karbonhidratı geçmiyoruz ve ne kadar aşağı çekersen o kadar iyi kilo veriyorsun.
bu arada alıntı yaptığın yazıyı yazan arkadaş yok ben hiç rastlamadım. son sayfalarda aradıklarını bulabilirsin. her akşamda gün içinde yedklerini yazarsan selin yorumlayıp puanlıyor sağolsun.

X