Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

Sağol canım Allah hepimize yardım etsin. Buradaki herkesi ister kilolu olsun ister zayıf olsun çok iyi anlıyorum. Hepimiz aynı amaç için burdayız. Çizelgeleri sıfırlayıp ayrılırız inşallah biran önce :) O gün gelsin dünyanın en mutlu insanı olucam 66 olduğumu gördüğüm günü doğumgünüm ilan edicem:):hooray:

inşallah canım.
kilolu olmak çok zor ve rahatsız edici.
insanların bakışları, fısıldaşıp dalga geçmeleri,,,
umarım tüm bunlar biter.

Aylin90, karboksiterapide deri altındaki yağ hücrelerine karbondioksit gazı veriliyor küçük iğnelerle, verilen karbondioksit kılcal damarlardaki alyuvarları bulunduğu yere bırakıyor ve o bölgede müthiş bir hareketlilik yaşanıyor, o bölgedeki hareketlilik hızlanınca da hem yağlar parçalanıyor hem de deri sıkılaşıyor toparlanıyor.
İğne fobin yoksa dene, bi de canı çok acıtıyor haberin olsun. Başlayıp iki seansta bırakanlar var acıya dayanamıyorlar. Ben biraz iyiyimdir bu konuda, aşı falan yapılırken izlemeyi severim örneğin. sempatiksalakcinni

kafamçokkarıştı yasakkelime uzak durun hehehe dayanamam ben ona

selincim benim kabızlık sorunum hakkında yorum yaparsın canım. :sinifsinif:

aylin denicem yoğurt ve çörek otunu canım sağol ..bugün 11 gün oldu ben başlayalı vay bee =))

aysebru pes etmek değil benimkisi canım yaa diyetten gayet memnunum aslında şu kabızlık olmasa hiç açıkma falan olmadı bende ..

dene bakalimm...

tabi abi 0 kb. canım çünkü kızartmıyorsun.

hihoyyyt sevindimm, kizario silex de, mulex de diolar kaydirigubbakcemile3

fırın poşetinde 0 puan, kendi yağında piştiği için. ben hep kendi yağında pişirdim tavuğu, ya da haşladım. tamam yazmam 10 puan, fırın poşetini yağlama o zaman ve de unlama. :)

benim 6. ayım diyette .. ilk 5 ay her hafta 3 gün spor salonuna gittim ve 16 kiloyu yle verdim .ne sarkma oldu ne bozulma . Son bir aydır tatil falan girdi araya gidemedim ama..bu sıccakta salon sporu çekilmeyeceği için yüzmeye devam edicccem bikaç ayda ..diccem oki bilinçli kilo verince ne bozulma oluyor ne sarkma canım ..

aylin ben kanatarı teflon tavaa koyup kapağını kapatıyorum .yavaş yavaş kendi kendine pişiyor hemde kızararak .kendi yağını saıyor çünki.extra yağ eklemene gerek yok .

orda yapisiyo ya sinir ioluyorum, firin kagidinda yapiyorum su an

ben gittim kizlarrr
yemegimi yiyip arkadasa gidecemm

cerez koyarsa dövecem onu hehe

byby

bende kaçıyorum şimdilik kızlar herkesi öpüyorum.
kaçamak yapmak yok sakın haaa seline söylerim.

ayy ne güzel kilo verdiniz hepiniz icten tebrik ediyorum darisi veremeyenlerin basina

ben sabahlari ekmek ve yumurta yiyordum...demekki yanlis yapiyordum iyiki yazmisin selin abla artik sabahlari ekmek varsa yumurta yok yumurta varsa ekmek yok.
kavun da almadim iyiki almamisim:)

kizlar ya bende wc sorunu yasiyorum dünden beri hic böyle olmazdim ben düzenle wcye giden birisiydim anlamadim acikcasi ...spor da yapiyorum yani en azindan 30 dk yürüyorum yani bagirsaklarida calistirmaya calisiyorum hmmm bilemedim valla

bide artik iyice rejim moduna girdim herhalde hic acikmiyorum ilk günde oldugu gibi sürekli canim bisiler cekmiyo öglen 100gram peynir yedim annem köfte corbasi yapti terbiyesi unlu oldugu icin icinden sadece 6 kücük köfte aldim ve doydum. hic aclik hissi yok kaydirigubbakcemile2

ayy ne güzel kilo verdiniz hepiniz icten tebrik ediyorum darisi veremeyenlerin basina

ben sabahlari ekmek ve yumurta yiyordum...demekki yanlis yapiyordum iyiki yazmisin selin abla artik sabahlari ekmek varsa yumurta yok yumurta varsa ekmek yok.
kavun da almadim iyiki almamisim:)

kizlar ya bende wc sorunu yasiyorum dünden beri hic böyle olmazdim ben düzenle wcye giden birisiydim anlamadim acikcasi ...spor da yapiyorum yani en azindan 30 dk yürüyorum yani bagirsaklarida calistirmaya calisiyorum hmmm bilemedim valla

bide artik iyice rejim moduna girdim herhalde hic acikmiyorum ilk günde oldugu gibi sürekli canim bisiler cekmiyo öglen 100gram peynir yedim annem köfte corbasi yapti terbiyesi unlu oldugu icin icinden sadece 6 kücük köfte aldim ve doydum. hic aclik hissi yok kaydirigubbakcemile2

Aylincim bende öğlen köfte yedim peynir ve yoğurtla çok tok tutuyor , artık bende acıkmıyorum , hele bir de öğünlerde zero falan içince daha da şişiyo insanın karnı , tıka basa doymuş hissi ile yapılan tek diyet bu sanırım. Süper bu bakımdan.Sabahları bundan sonra karıştırmıcaz bende aynı hatayı yapıyormuşum malesef. Yarından itibaren ekmekle et ve yumurta yok.

23 haziran çrşmb

sabah:1 lavaş(5p), 10 zeytin(2p), maydonoz-dere otu(2p), yarım domates(3p)
öğle :haşlanmış tavuk
akşam: fırın tavuk, 1bardak diet kola, 2 dilim patates(5P), 1 kaşık pilav(5p)

toplam:22 puan

4 litra kadar su
50 dk tempolu spor

İzlemcim, toplamda 32 çıkardım ben eksik toplamışsın. Karpuzu önce yediğin için bişey diyemiyorum :) Senin puanlar da 3. gün hariç 20-30 arasında gidip geliyor, süpersin yani.

hımm canıım acaba 2 yudum süt 1 dilim bilmem ne demelerimidemi saydın :KK1: fazla fazla olsun problem değil şekerim zemuszemus

yasakkelime

vallahi yalan yok, sen de favorilerdensin. bana kalırsa aslında herkes çok iyi gidiyor. herkesten 1 ila 2 kilo gider gibime geliyor, tabi ki bunu geçenler de olur. kısmet olur da yarışmalar devam ederse, üçüncü yarışmadan sonra ben rekorları bekliyorum.
bir de kilo olayını hep patatesle bağdaştırırım ben aylin. ne alaka diyeceksin, şöyle.
1-2 kilo az gibi geliyor okuyunca. ama markete git ve 2 kilo patates al, onları tek tek incele ve vücudundan çıktıklarını düşün :)) hiç az değil vallahi, sen toplamda verdiğin kiloları patatesleri tartarak bi karşına koy bak, incele. ne demek istediğimi anlayacaksın.
benim verdiğim kilo artık çok komik geliyor, çünkü hani yaz sonunda kışlık patates alınırdı ucuz olsun diye bir zamanlar çuvallarla. patates kışın pahalı olur çünkü (sen bilmezsin yurtdışında olduğun için) Benimki bir çuval ediyo, çuvalı ellerimle tutup kaldıramıyorum bile. bütün o ağırlığın vücudundan çıktığını düşün, müthiş bi şey vallahi.

ewet yaa 16 kilo vücudumdan çıktı inanılmaz, kaç torba patates sempatiksalakcinni güzel benzetme şekerim tebrikler :hulya:
İzlem, Aylin90 resimlerinizdeki siz misiniz? İkiniz de harika görünüyosunuz vallahi. Bayıldım opuyorumnanaktan

:kedi: ewet benim canım, teşekkürler sende fıstık gibisin maşallah bayanssulusmile ama boydan fotonu koyarmısın demiştim atladın sanırım sempatiksalakcinni

kızlar yarın ölçülerimizide yazıcakmıyız. herkez metre aldımı ki acep?

ewet yaa bende onu diycektim ben bu sabah aldım, en son şubatta almışım karşılaştırdım bayaa bir incelme var mutlu oldum sempatiksalakcinni

hoşgeldin canım opuyorumnanaktan

ya bu leslie ile yürüyüş neki merak ettim

Canım leslie sansone diye bir kadın walk at home programları var farklı miller için google yazınca çıkıyor. DVD sini indirdim ben akşamları yapıyorum özellikle bacaklar kalça ve karın için çok iyi, tam yürüyüş gibi değil , aerobiksel hareketler ama yaktırdığı kalorilerle 1 saatte 8 km yürümüşsün etkisi yapıyor.

Canım leslie sansone diye bir kadın walk at home programları var farklı miller için google yazınca çıkıyor. DVD sini indirdim ben akşamları yapıyorum özellikle bacaklar kalça ve karın için çok iyi, tam yürüyüş gibi değil , aerobiksel hareketler ama yaktırdığı kalorilerle 1 saatte 8 km yürümüşsün etkisi yapıyor.

aa iyiymiş bende normalde dışarda yürüyorum ama sıcaklardan çıkamıyorum.. bende bir bakıyım nasıl bişeymiş ama çok aerobikimsi bişeyse sevmem ben ya

bende yapıyorum 2-3 ay önce düzenli hergün 2 mil olanı yapıyordum hem eğlenceli hemde etkili şimdi yapmıyorum :kedi: tavsiye ederim yapmak isteyenlere indiremesen bile youtubeden oynat yarım saat zaten kaydirigubbakcemile2

sabah: sucuklu kaşarlı tost (uno denge light ile) ara form çayı 3 tane üzüm öğlen: mantarlı yumurta soda akşam: ızgara köfte ayran roka salatası 23 günde 8 kilo verdim, 55 kiloda durucam ve karbonu hayatıma almaya hiiiiiiiiiiiiç niyetim yok....istediğim kiloyu yakalayınca bi kaçamak yaparım artık....o kaçamağın adı da fıstıklı antep baklavası olur herhalde....ha unutmadan kandil akşamı hepinize dua ettim.....sağlıkla ve hızla zayıflayın diye!!!!!!!

24.06.2010.perşembe yediklerim ve yaptıklarım

Sabah:60 gr lor peyniri (1p)+ 4 adet Yeşil zeytin (1p) + 1 yumurta + 1 dilim tb ekmek (8p)
Öğlen :1 haşlama köfte (1p) + 1 küçük kase yoğurt (5p) + 1 dilim peynir (1p) + 1 erik (4p)
Akşam:2 yumurta ile peynirli omlet (2p) + 4 yaprak marul (2p) + 1 kaşık yoğurt (4p)

Toplam:29p

+2 litre su + 50dk koşu bandı.+ leslie ile 3 mil + wc yine yok

(akşam giremeyeceğim sabah tartılıp kilo bildirimi yaparım)

sabah: sucuklu kaşarlı tost (uno denge light ile) ara form çayı 3 tane üzüm öğlen: mantarlı yumurta soda akşam: ızgara köfte ayran roka salatası 23 günde 8 kilo verdim, 55 kiloda durucam ve karbonu hayatıma almaya hiiiiiiiiiiiiç niyetim yok....istediğim kiloyu yakalayınca bi kaçamak yaparım artık....o kaçamağın adı da fıstıklı antep baklavası olur herhalde....ha unutmadan kandil akşamı hepinize dua ettim.....sağlıkla ve hızla zayıflayın diye!!!!!!!

Tüm duaarın kabul olsun inş canım.çok sağol..

kızlar nette kabızıkla ilgili ne kadar yazı varsa okudum .. düzensiz ve az k.h aldığım için oluyor anladığım kadarıyla .. bugünden itibaren k.h diyeti puanlarımı bağırsak düzenleyen sebzlerden kullanıcam ..1 haftada yediğim meyvelerin yerine sebze yicem ..
bide kabak çekirdeğinin bağırsaklara çok iyi geldiğini okudum . papağanın 100 gram kabak çekirdeğinde 1.48 kh olduğu yazıyor . ben bir avuç yedim("avucum kapanak kadar ı10 gram geldi) yinede 1 puan veriyorum =)sizde bi bakın ..

50 gram ceviz 10 k.h
tarttım 2 tam ceviz 5 gram geldi ..yani 2 tam ceviz 0,5 k.h

50 bademde 24 kh.
6 badem 5 gram yani 2,5 kh

kızlar bağırsakların çalışmasında benim gibi problem yaşayan varsa her sabah 2 tam ceviz yemeli bence ..hem sadece kabızığa değil bi çok faydası var..

fındığında k.h diyetinde kullanılmasının iyi olduğunu biliyorum aslında ben ama evde fındık olmadığı için tartamadım malesef .alınca bu konuda sizide bililendirirm isterseniz .

X