Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Geç yedim bugün kızlar perdeci vardı evde o yüzden
Sabah
Omlet
Domates salatalık
Çay çekirdek
Akşam
Fırında kabak
Domates salatalık
Ayran
Spor 10 bin adım attım
Su 2 lt yi geçer

kızlar ancak girebildim
1. öğün
2 haş yum
köz biber domates salatalık peynir çay

2. öğün
balık
salata

su 2,5 lt
spor 50 dk yürüyüş,150 twist

Harika menüler ve Spor
Böyle devam edelim kim tutar bizi

evi şöyle bir topladım yemeyi ocağa koydum bakayım napıyorsunuz dedim.perdelerini mi değişiyorsun?
Evet canım ama delik çıktı bir yerinde diğer tarafı da yamuk dikmiş birini vermiştim düzeltsin diye diğer taraf da delik çıktı tekrar gideceğim şimdi sinir oldum bu arada yemek ne yapıyorsunuz

Evet canım ama delik çıktı bir yerinde diğer tarafı da yamuk dikmiş birini vermiştim düzeltsin diye diğer taraf da delik çıktı tekrar gideceğim şimdi sinir oldum bu arada yemek ne yapıyorsunuz
eşim için çorbayla bezelye yapıyoruda ben köz patlıcan biber domates yapıcam fena şişim ödem var yüzüm de şiş.kabızlığım da var hafif yicem bugün.

ev sizin mi canım?kira mı?

eşim için çorbayla bezelye yapıyoruda ben köz patlıcan biber domates yapıcam fena şişim ödem var yüzüm de şiş.kabızlığım da var hafif yicem bugün.

ev sizin mi canım?kira mı?
Bende tuvalate çıkamıyorum ya eşim nohut istiyor bende nohut yesem ağır geliyor bilemedim ne yapacağımı eve bizim canım çok şükür

Bende tuvalate çıkamıyorum ya eşim nohut istiyor bende nohut yesem ağır geliyor bilemedim ne yapacağımı eve bizim canım çok şükür
güle güle oturun canım.şu sıra eşime birikim yap birikim yap deyip duruyorum kiradayız kendi evimiz olsun çok istiyorum.bazen yengemgil yeni perde al şunu da al bunu da al diyor hiç içimden gelmiyor daha 5 yıllık evliyim kendi evim olsa en iyisini alırım diyorum şu an hiç içimden gelmiyor.

evet nohut ta şişirir.eşine yap sende hafif bişeyler hazırla kendine

Kesinlikle canım kendi evin olsun bu önemli kira ay demeden geliyor tabi insan başka yere göre yaptırınca diğer tarafa uyacakmı bilmiyor yemeği de bakalım ne yapacağım o zaman

eşimde bu iş koşullarında ne evi hayal bile etme diyor ama bende bir yandan insan küçük küçük biriktirir diyorum.bende şu durumda hayl bile edemiyorum ama en azından bişeyler de yapmak gerek diyorum

eşimde bu iş koşullarında ne evi hayal bile etme diyor ama bende bir yandan insan küçük küçük biriktirir diyorum.bende şu durumda hayl bile edemiyorum ama en azından bişeyler de yapmak gerek diyorum
Tabi ki canım hayal bile etme demesin belli bir birikim sonrası kira öder gibi ev sahibi olabiliyorsun en azından kendi evin oluyor canım

Tabi ki canım hayal bile etme demesin belli bir birikim sonrası kira öder gibi ev sahibi olabiliyorsun en azından kendi evin oluyor canım
bende öyle düşünüyorum.borçsuz harçsız kim ev sahibi olabiliyor sanki.özellikle oğlumdan sonra istiyorumki ona güzel bir gelecek olsun rahat koşsun oynasın.

kızlar menüm
1. öğün
2 haş yum
köz patlıcan biber
salatalık domates
1 kk kadar peynir
çay

2. öğün
1 haş yum
köz biber domates
1 kepçe mercimek çorbası

su 3 e tamamlarım
spor yok hava çok kötü çıkamadım yürüyüşe

Sabah
Domatesli biberli sos
Salatalık
Çay 5 zeytin
Bir parça peynir
Akşam
Patlıcan közleme kavurma et
Domates salatalık
4 erik 2 kayısı
1 ısırık kurabiye (eşim almış Acıbadem kurabiyesi dayanamadım )
Spor adım atmaya devam ediyorum
Su 2 lt yi geçer

Hayırlı sabahlar kızlar
Kahvaltım
Çökelekli yumurta
Zeytin
Peynir
Ceviz
Domates
Tereyağı
Bazlama
Bal

Son ikisi olmadı biliyorum ama ev yapımı sıcacık dayanamadım umarım tartıya kadar eritirim 

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…