Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

napıyorsunuz kızlar?benim misafir var misafiri çok severim de kaynanam olunca sıkıntı orda başlıyor

Ben de kayınvalidemlere gidiyorum canım biz iyiyiz çok şükür olgundur benimki sağolsun sana kolay gelsin canım inşallah canın sıkılmaz

Bu arada biosante detoksunu duydunuz mu ne kadar sağlıklı

Kızlar menümü paylaşıyorum
Sabah
2 haşlanmış yumurta
Domates salatalık biber
Peynir 5 zeytin
2 kayısı 1 erik
Akşam
Yarım tabak semizotu yemeği
1 tabak taze fasülye
Yoğurtlu semiz otu salatası
5 ceviz
Spor şimdilik 7.500 adım
Su 2 lt yi geçer

kızlar dün çok kötü bir gün geçirdik eşim iş yerinde araba kazası olmuş daha doğrusu seyir halindeyken değil park sırasında bir arabaya vurmuş 2 milyar masraf çıktı.zaten zor günler geçiriorduk buda tuzu biberi oldu eşim dün intihar edecekmiş düşünün o kadar kötüydübiz ev için üç beş kuruş koyalım bir köşye derken daha beter bişeyler çıkıyor.kaynanam da üstüne geldi Allahım dün çıldıracaktım herşeye gereksiz yorum, mimikleri beni iğnelemeye çalışması Allahım şu gün bitsin artık dedim

Hadi ya çok geçmiş olsun canım çok şükür kazasız olmuş erkekler yoruluyordur tabi evi geçimi düşünmekten anlıyorum kolay değil Rabbim sabırlar versin inşallah canım

Hadi ya çok geçmiş olsun canım çok şükür kazasız olmuş erkekler yoruluyordur tabi evi geçimi düşünmekten anlıyorum kolay değil Rabbim sabırlar versin inşallah canım
İkimiz de alt üst olduk.bir türlü toparnamiyoruz çocuk küçük olmasa calisirdim bende

İkimiz de alt üst olduk.bir türlü toparnamiyoruz çocuk küçük olmasa calisirdim bende
Çocuklarımız olduğu için evet çalışamıyoruz biz bayanlar ben kıyamıyorum bakıcıya vermeye ya da kreşe Rabbim açsın işlerini inşallah toparlanırsınız en kısa zamanda

Çocuklarımız olduğu için evet çalışamıyoruz biz bayanlar ben kıyamıyorum bakıcıya vermeye ya da kreşe Rabbim açsın işlerini inşallah toparlanırsınız en kısa zamanda
Evet gülüm bende kiyamiyorum yoksa calisirdim.biraz daha büyüsün diyorum.hayırlısıyla yoluna girer hersey inşallah

Çok geçmiş olsun canım

Cana geleceğine mala gelsin tevekkeltü alallah
Allah nice kapılar açar inşallah
La havle Vela guvvete illâ billah demek lazım çooookça

SabAh
Peynirli omlet
5 zeytin
Salatalık biber çay
3 erik
Akşam
Yarım kase tarhana çorbası
Taze fasülye 1 tabak
Domates salatalık
Ay çekirdeği biraz badem 1 incir 1 keçiboynuzu

Çok geçmiş olsun canım

Cana geleceğine mala gelsin tevekkeltü alallah
Allah nice kapılar açar inşallah
La havle Vela guvvete illâ billah demek lazım çooookça
sağol canım sürekli dilimde dua ama vardır Rabbimin bir bildiği diyorum.hangi dalı tutsak elimizde kalıyor.eşimi ilk kez böyle gördüm ben.Rabbim herkes için hayırlı kapılar açsın inşallah

kızlar menüm
1. öğün
1 haş yum
peynir
salatalık domates biber
sütlükahve

2. öğün
2 haş yum
5 kaşık yoğurt
köz patlıcan

su 2 lt
spor 1 saat 10 dk yürüyüş

akşama bişey hazırlayamadım kızlar zararlı bişey yemektense kalkıp atıştırdım bişeyler.tadımtuzum yok hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…