Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Sabah
Yumurtasız Menemen
5 zeytin
Peynir
Ay çekirdeği çay
10 tane çubuk kraker
Akşam
Yarım kase mercimek çorbası
Izgara köfte
Çay
5 dilim patates kızartması
Bugün bende küçük kaçamak yaptım

Cips yedim bide küçük cicibebe varya ondan 5 tane yedim.oğlan dan halim kalmadı titremeye başladım da cicibebe yi öyle yedim.yarın dr a goturucem böyle olacak gibi değil tüketiyor resmen
Sağlık olsun hepimiz bir kaçamak yapmışız yarın tam gaz devam Rabbim şifa versin oğluşuns inş hayırlıca geçer ya

Günaaaaaydıııııın
Aklın yolu bir hoş geldin canım sıksık gşr ne olur buralar çok ıssız

Sahalara hoş geldin canım

Sağlık olsun hepimiz bir kaçamak yapmışız yarın tam gaz devam Rabbim şifa versin oğluşuns inş hayırlıca geçer ya
inanıyorum ki o cipsi falanı filanı yakmışımdır cips ten sonra zaten sırf 2 buçuk saat kapıya çıkardım sürekli hareket halindeydim.sinirden ağladım en son dün.eşimde gece vardiyasında hiç yardımcı olamıyor tüm sorumluluk bende.normalde ben sinirim bozulunca yada eşimle tartışınca kaçamak yapardım dün ilk defa vucudum sinyal verdi artık.tir tir titredimkara kara ramazanlığı düşünüyorum Allahım güç ver diyorum

Sabah Yağda yumurta
Zeytin Peynir Ceviz Domates Salatalık ve zeytin ile kahvaltımı yaptım
Çok ciddiyim ikiye kadar lokma yok
Yeter bu kadar avarelik
evet ya sürekli bişeyler çıkıyor böyle arada.baştaki istikrar kalmadı sanki bide ne zaman kaçamak olsa millete sanki parayla söyletiyorum gören şaşkınlıkla bakıyor ne kadar zayıflamışsın diyor.sonra vicdanım sızlıyor

Allah yardım eder inşallah canım ya üzülme

Aynen bende dietisyenler durmadan ara öğün werio bende ara derede durmadan yiyince kendimi zaptedemiorum 3 diertisyen denedim son 10 yılda üniversitedeyken gittim ilk şimdi gene birini met ediolar illa onada git die ama kimsye anlatamıoorum resmen beni anlatmışsın canım :)

İstikrarlı devam canım fazlalıklar gitsin ki rahat edelim sonrasında yapılan küçük kaçamaklardan birşey olmaz kaçamak yaptıkça vakit geçiyor aslında kilo vermemizi yavaşlatıyoruz o yüzden yılmayalım ideal kilolarımıza ulaşalım

ideal kilo oyy bazen düşünüyorum 55 ler nere ben nere daha diyorumoff çok karamsarımm yine bugün dünkü yediklerim beni etkiliyor böyle.eşimde aslında dün çok güzel bişey söyledi helal olsun bana söylediğim lafı yedirttin dedi hangi konuda dedim gerçekten zayıfladın sen dedi tükürdüğümü yalattın bana dedibende dedim daha dur çok yalarsın daha o tükürdüğünü

Aslında süper canım ya bu yüzden devam Asya kaçamaksız devam ediyoruz

Sen sakin olmalısın. Sen strese girdikçe bebek te strese girer. Ne kadar mutlu olursan bebek de mutlu olur. Bu kadar strese girme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…