Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Sen sakin olmalısın. Sen strese girdikçe bebek te strese girer. Ne kadar mutlu olursan bebek de mutlu olur. Bu kadar strese girme.
dün çok ağladım:KK61:tüm yük bende eşim sadece çalışıp eve kazanıyor o kadar.aynaya bakmaya fırsat kalmıyor.birde temizlik tutkum var ki sorma:KK51:her gün bir iş çıkarıyorum kendime.dün işimde vardı sanki öğretlemişsin gibi Allah için akşama kadar ağladı sızladı titremeye başladım en son.bugün daha sakin

Aynen bende dietisyenler durmadan ara öğün werio bende ara derede durmadan yiyince kendimi zaptedemiorum 3 diertisyen denedim son 10 yılda üniversitedeyken gittim ilk :KK43: şimdi gene birini met ediolar illa onada git die ama kimsye anlatamıoorum resmen beni anlatmışsın canım :)
Öyle ama gerçekten ben zaten akşam yemeği zor yapıyorum ara ayrı öğle ayrı akşam ayrı durmadan ye oğunlerde tam doyma hiç yapamadım. 1 ay oldu başladığım yerdeyim. Yapabilecek olan için iyidir belki. Bilmiyorum.

dün çok ağladım:KK61:tüm yük bende eşim sadece çalışıp eve kazanıyor o kadar.aynaya bakmaya fırsat kalmıyor.birde temizlik tutkum var ki sorma:KK51:her gün bir iş çıkarıyorum kendime.dün işimde vardı sanki öğretlemişsin gibi Allah için akşama kadar ağladı sızladı titremeye başladım en son.bugün daha sakin
Aynı durumdayım eşim çoğu zaman Yök takıntı yapma temizliği bende başta öyle idim sonra dedim ki gelen ne derse desin hiç birşey yavrumdan önemli değil onun bu zamanları tekrar gelmeyecek ben stres oldukça çocuğum stres oluyor Asya boşver yemek yap sadece çocuk uyudukça sakin oldukça da diğer işler hiç gerek Yök canım

onu gün içinde hep yapıyorum teli cebime koyup gün sonu bakıyorum genelde 8 bin falan oluyor.ama yürüyüşün yerini tutmaz diye düşünüyorum.sen ne yapacaksın
Önemli olan kilo verimi ve sağlık için 10 bin adım onu yapıyor işen sıkıntı Yök ben öyle yapacağım canım evde yürüyeceğim

Bende 3 tane canım. Ki benim kızım otizmli çok zor onun bakımı. Takıntıları çok fazla. 9 sene önce akşam yattım sabah kalktım sonra hiç yok. Benim bebek de diş çıkarıyor sürekli ağlıyor. Gönlünü yapmaya çalışıyorum sürekli.
Temizliği de boşver olduğu kadar. Çocuğundan önemli mi. Şu an mutfak bulaşık dolu yatak odasında her yerde bi kıyafet vs var diğer odalarda oyuncak dolu. Uzerlerinden atlaya atlaya gidiyorum spor oluyor bana da:KK70: :KK70:

Kızlar
FB_IMG_1495101727521.jpg
Merhaba

tuanairem tuanairem nasılsın tatil nasıl gidiyor.

Ben öğleyin cacık yedim şimdi acıktım leblebi yiyorum mecbur. Bi daha tam öğün yapacağım öğlenleri
Canım benim tatil mi dedin hastanedeyim dayımın yanında. Antibiyotik zehirlenmesi var bi saate cıkarım inşallah
Annemin yanındayım en azından bugunümüze çok şükür

Aynı durumdayım eşim çoğu zaman Yök takıntı yapma temizliği bende başta öyle idim sonra dedim ki gelen ne derse desin hiç birşey yavrumdan önemli değil onun bu zamanları tekrar gelmeyecek ben stres oldukça çocuğum stres oluyor Asya boşver yemek yap sadece çocuk uyudukça sakin oldukça da diğer işler hiç gerek Yök canım
çok haklısın bundan sonra abartmicam temizliği:KK51:

Bende 3 tane canım. Ki benim kızım otizmli çok zor onun bakımı. Takıntıları çok fazla. 9 sene önce akşam yattım sabah kalktım sonra hiç yok. Benim bebek de diş çıkarıyor sürekli ağlıyor. Gönlünü yapmaya çalışıyorum sürekli.
Temizliği de boşver olduğu kadar. Çocuğundan önemli mi. Şu an mutfak bulaşık dolu yatak odasında her yerde bi kıyafet vs var diğer odalarda oyuncak dolu. Uzerlerinden atlaya atlaya gidiyorum spor oluyor bana da:KK70: :KK70:
:KK70:alem kadınsın yaaa:KK70:bundan sonra yavaş yavaş yaparım ya abartmadan.napim yoksa öbür türlü krize giriyorum

Geç yedim bugün kızlar perdeci vardı evde o yüzden
Sabah
Omlet
Domates salatalık
Çay çekirdek
Akşam
Fırında kabak
Domates salatalık
Ayran
Spor 10 bin adım attım
Su 2 lt yi geçer

X