Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Aa nasıl düştü korumalığı yok mu ayağa kalkıp korumalıktan mı atladı. Çok geçmiş olsun rabbim beterinden korusun.

Geçmiş olsun canım inşallah önemli bir şey olmaz çabucak iyileşir

Selam kızlar çocukların doğumgünleri yüzünden herşey allak bullak oldu tartıya çıkmaya korkuyorum
Evin de düzeni karıştı tabi bugün alışveriş yapıp geri dönücem sağlıklı beslenmeme

Aa nasıl düştü korumalığı yok mu ayağa kalkıp korumalıktan mı atladı. Çok geçmiş olsun rabbim beterinden korusun.
yer de atarken kullandığım bir beşik var 1 buçuk karış yükseklikte yerden ondan düştü.kv yüzünden eşimle de birbirimize girdik günlerdir küsüz.artık hiçbişey yapmak istemiyorum resmen bunalım dayım yani

Çocuk bu düşe kalka büyüyecek canım bişey olmamış çok şukur. Bu konu yüzünden mi üzerine geldiler yoksa. Rabbim yardımcın olsun canım. Şu kaynanalar ne istiyor bilmiyorum. Dağıtma kendini herşey olacağına varır. Kaçırma hevesini sen lütfen.

Bitti mi. Geçmiş olsun. Doğum günleri kutlu olsun rabbim sağlıklı hayırlı omurlu bir hayat nasip etsin.

evet gülüm
çocuğun düştüğünü kalkmış söylemiş onlara..neden söylüyorsun anneni bilmiyormusun sen çarptıracak şimdi dedim benim ilk başta söylediğim bu oldu eşim bu lafı gitgite saptırdı.geleceklerdi ben arkadaşımdaydım eşim evde yok dedi.normalde gelmeden haber verin dedim pat diye cümbür cemaat geliyorlar.ertesi günü akşamüstü baktım yine habersiz çıkıp gelmiş bilerek damarıma basıyor ve birde alttan alttan suratıma bakıyor pis pis gülüyor.tam şu tv deki kaynanalar olur ya aynen onlardan

Allah Allah deli mi ne. Sen her daim hazır onları beklemek zorunda değilsin ki. Allah akıl fikir versin. Kendi hiç ayağını taşa değdirmeden büyüttü sanki çocukları. Gıcık şey. Neyse üzülme sen. Onların amacı bu zaten takma kafana. Geldiğinde iş yaptır. Ayy annecim ben yetişemiyorum sen şu sarmaları sarıver de koy önüne. Ne bileyim çamaşırları koy katlayıver de. Bi daha gelmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…