Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

evet gülüm
çocuğun düştüğünü kalkmış söylemiş onlara..neden söylüyorsun anneni bilmiyormusun sen çarptıracak şimdi dedim benim ilk başta söylediğim bu oldu eşim bu lafı gitgite saptırdı.geleceklerdi ben arkadaşımdaydım eşim evde yok dedi.normalde gelmeden haber verin dedim pat diye cümbür cemaat geliyorlar.ertesi günü akşamüstü baktım yine habersiz çıkıp gelmiş bilerek damarıma basıyor ve birde alttan alttan suratıma bakıyor pis pis gülüyor.tam şu tv deki kaynanalar olur ya aynen onlardan
Sabret canım sabrın sonu selamettir
Mubarek günlerde şeytan uğraşır böyle sen saygını bozma anne sonuçta evlat ne emeklerle büyüyor insan anne olunca anlıyor

Mubarek günlerde şeytan uğraşır böyle sen saygını bozma anne sonuçta evlat ne emeklerle büyüyor insan anne olunca anlıyor
Yemeğe vurdum iyice dagittim.doğurabilir ama herkes anne sıfatını hak etmiyor malesef o kadını Allah a havale ettim ben.sıkıntı sıkıntı en son sapittim yemeye vurdum

Yemeğe vurdum iyice dagittim.doğurabilir ama herkes anne sıfatını hak etmiyor malesef o kadını Allah a havale ettim ben.sıkıntı sıkıntı en son sapittim yemeye vurdum
Seni böyle çok kırdığına göre birikim olmuş
Bugün böyle geçti yarın eski Asya olarak dön aramıza daha çok mesafemiz var eşinin o gülüşü seni motive eder hatırla

Akşam
Çökelek keten tohumu ile salata
iki kaşık mercimek li bulgur
iki. Kaşık dondurma
bir avuç Fıstık Çay ben de abarttım sanki akşam nşr saat hareket yapacağım inş

Evet işte ne emeklerle büyüyor ve büyüdük. Biz de insan evladıyız. Annemiz bakmaya kıyamazken bunlar böyle ego tatmin etmek için kıramazlar. Kesinlikle hakları yok buna. Benimki iyidir de böyle olanları görünce çok sinirleniyorum ben.

_20170512_075039.JPG

Seni böyle çok kırdığına göre birikim olmuş
Bugün böyle geçti yarın eski Asya olarak dön aramıza daha çok mesafemiz var eşinin o gülüşü seni motive eder hatırla
çok haklısın daha vermem gereken çookk kilo var :KK43:bu ay hep gümbürtüye gitti yaa:KK51:bugün başlıyorum tekrar.o kadar emek verdim :olamaz:çok kızıyorum kendime ama o an hiçbişey düşünmüyorum.benim beslenme şeklim tamamen psikolojik keşke sadece acıkınca yesem hayatta kilo almazdım o zaman.

çok haklısın daha vermem gereken çookk kilo var :KK43:bu ay hep gümbürtüye gitti yaa:KK51:bugün başlıyorum tekrar.o kadar emek verdim :olamaz:çok kızıyorum kendime ama o an hiçbişey düşünmüyorum.benim beslenme şeklim tamamen psikolojik keşke sadece acıkınca yesem hayatta kilo almazdım o zaman.
Bırakma kendini ben bırakmıyorum. Baktım hızlı mı gittim yeniden kaldığı m yerden başlıyorum

Kızlar merhaba izine ayrılacağım için yazamadım dün bugun hazırlığım bitti çok şükür yarın sabah a danaya geciyorum acayip heyecanlıyım.. Akşam çıkıp yürüyeceğim ve istediğim gibi alışveriş yapacağım hayırlısı ile...

Yarın bomba gibi başlıyorum artık kilo almak istemiyorum ne olacak yoksa halim ben kaç haftafır başlayamadım diyete böyle ne olacak yoksa halim

Yarın bomba gibi başlıyorum artık kilo almak istemiyorum ne olacak yoksa halim ben kaç haftafır başlayamadım diyete böyle ne olacak yoksa halim

bende bugün başlıyorum kaldığım yerden yoksa ipin ucu kaçtı mı kaçıyor.
Aynen canım toparlayamadım kendimi otel sonrası cidden bu yüzden de moralim sıfır oluyor dün biraz eşim ile tartıştık tabi ki kayın valideler her zaman ki gibi gitmeyeceğim yazın yanına falan umrum değil eşim gitsin

Sizinle onca kilo verdim nasıl bırakırım
Aynen devam edelim inşallah
Menü paylaşımı
Dertleşme
Güzel gidiyor
Benim de durduğu oldu şu ara iyi ama bizaman sonra vucut direnebilir bu işin kuralı bu
Günlük üç kez yazmaya çalışıyorum daha motive oluyor insan
Bana pazartesi iyi oldu haftasonu dikkat ediyorum

X