Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

kızlar napıyorsunuz?nasılsınız?Ben kaç gündür işe güce düştüm dolap baza ne var ne yok döktüm ama motivasyon pek iyi değil 2 gündür sabah başağrısıyla gözümü açıyorumaçıkçası kaçamakta oldu onun vicdan azabı da bir taraftan

Yazlık kışlık değişimi mi yoksakaçıyorum bn o işten

Ben de burdayım kizlar
öğlen yemek sonrası şimdi kahve içiyorum kızım uyurken.
Dun Okulda arkadaşlar artik kilo verme kilon iyi kilonu koru artik fln dediler
Bilemiyorum
Sevinemedim bile kilo verdigime valla bir tuhaf hissettim kendimi
Güncel 55.5 kilom
Herşeyi diyeti burayı bırakacak misim artik herşey bitmiş gibi hissettim üzüldüm sanırım.

Beraber güzel bir yola girdik
Ben çok motive oldum çok faydalandım
Ve şimdiden 7 kg verdim
Hepimiz içinde öyle olduğunu düşünüyorum
Asya annecik Anka ve diğer arkadaşlar lütfen aktif olun
Aynen ben de 6.5 kilo verdim ocaktan beri az az yavaş yavaş.arkadas gibi olduk buraya alıştım ben de tecrübelerinizden faydalandım.
Iyi ki varsınız....

Oglan toparlayamadi evi dip bucak temizledim arada kaçamak da oldu ama ev birbirinin içindeydi resmen giremedim siteye sen de nasil gidiyor hazirliklar
Hadi nesi var ki toplayamadı kuzucuk ben yoldayım izmire 1 saat kaldı inş sabah köy kahvaltısı ilk kaçamak oldu bile Pazartesi ancak başlarım tekrar bende

Buralar bir ıssız nedir herkes dizi mi izliyor yoksa

Öğlen : 4-5 çatal hummus ve yoğurt(vakitsizlikten ama öldüm açlıktan sonra)
17:30 bir avuç çekirdek çitledim parkta
19:30 2 içli köfte+ciğer

Altın vuruş valla ohhh çok cnm çekmişti

1 saat yürüdüm+yosun tedavisi+karnıma yine pasif jimnastik zımbırtısı taktılar
3 lt su içtim

Iyi geceler akşam iki çift çocukları bırakıp kahve +yürüyüş yapıp eve döndük.yemekten sonra iyi geldi hava da sakindi.kacamaksiz devam.
Ama burası çok sakin eski istek ilgi yok gibi 3 gun tatil var onu mu degerlendiriyorsunuz kizlar..

Dün akşam balık patlıcan yemeği yedim biraz karışık oldu ama öyle denk geldi dün malesef bol cısslı birgün oldu
Annem de olunca he gördüğüne saldıran küçük bir çocuk gibi hissediyorum
Tartıda hayel ettiğim rakamları görüyor olmak bir de burda ki sessizlik hepsi üst üste geldi

beni motive ediyorsunuz bırakmayalım inşallah

kızlar mutlu hafta sonları herkese dün eski çalıştığım yere gittik avm ye orda bir mağazada şef tim evlendikten bir süre sonra ayrılmıştım arkadaşlarım şok oldu beni görünce müdürüm iş yeri sahibi öyle tepkiler verdiler ki ben şaşırdım yani.arkadaşlarım sorup durdu sen nasıl zayıfladın böyle diye halbuki bu hafta hiç te dikkat edemedimeşimde ben öyle övgüler falan alınca şöyle bir durakladı bu defa kıskançlık krizleri tuttu adamıyürüyüşe tam gaz devam gerçekten çok iyi geldi dün dışarı çıkmak arkadaşlarımı görmek

kızlar ben bu hafta cok kaçamak yaptım ya. psikolojim bozuldu en sonunda da
tantuni yemek diyeti bozar mı sizce? lavaş tercih ettim. evet beyaz un ama napalım ekmekten iyidir diye. önceki gün de cheeseburger yedim.
aglaaa kalbim aglaa. kaçamaklarım hep beyaz unlu. tatlı vs. asla yok.

bende tatlı da var ama toparlanırız havalar ısındı yürüyüş ilaç gibi.

menümü vereyim kızlar
1. öğün
2 haş yum
kk peynir
salatalık
yeşilbiber

2. öğün
1 tabak ıspanaklı yum
5 kaşık yoğurt

su 2 ye tamamlarım
spor 1 buçuk saat yürüyüş 12108 adım

Ooo o senin adına çok sevindim canım yemekten daha güzel duygular bunlar...
Tebrik ederim seni

Evet kızlar dün arazideydim. Bakanlığımızın tibbi ve aromatik bitkiler yetiştirme projesi kapsamında köylere bu bitkilerden ekiyoruz dün ekinezya ektik aksam 7de eve geldim ve 8deuyudum..

Sezon başladı netin çekmediği alanlarda olabilirim canlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…