Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Sabah klasik Karatay kahvaltımı yaptım
Akşam
Pancar salata
kuru fasulye
yoğurt

Bir kaç bisküvi
Şükür yarın dönüyorum kaçamaklar da biter umarım

hayırlı akşamlar kızlar kv bizdeydi ve psikolojik olarak çokk yorucu bir gündüsinirim yatışsın diye attım kendimi dışarı yürüyüş yaptım

menüm
1. öğün
2 haş yum
salatalık domates zeytin şekersiz çay sütlükahve

2. öğün
1 porsiyon yumurtalı köfte salata yeşillik

su 2 ye tamamlarım
spor 1 saat 10 dk yürüyüş

Umarim önemli bir şey yoktur sıkma canını.. Yürüyüş yapman iyi olmuş canım... Bende bugun djsardaydım rahatladım biraz iyi geldi açık hava

Yarın tartı günü nasılsınız bakalım bayanlar... Bu hafta eksi beklemeye bilirim hadi hayırlısı bakalım

Merhaba kızlar ben de duraklamaya girmiştim.burada sizin menülerinizi görünce çok yediğimi farkettim ve porsiyonları azalttım kilolar gitmeye başladı.yarın ben de bildirim yaparım inş

evet ya sorma bir girdim 2 gün çıkamadım bitti neyseki kurtuldum
Sorma tatlım annem geldi dün öldük bittik akşam baş ağrısından uyuyamadım ayakkabıları da kaldırdık çocukların küçülmüşleri bilmem ne
Biz kadınların çektiği nedir yahu

Dün sabah 1 yumurtalı kk
Akşam etli bulgur pilavı yoğurt salata
Bugün peynir domates salatalık zeytin yedim çocukların zırıltısından bir şey giyemedim açıkcası bakıcıları yok

Afiyet olsun bol leptin olsun canım

Selam kızlarrrrrr ne var ne yok. Off ben Karatay yapamıyorum diye diyetisyene gittim onu da yapamadım. Bir turlu istikrar sağlayamıyorum. Güncel kilom 69.5... Neyse sabah yine başladım diyetisyen listeme inşallah devam ederim bakalım.

Canım seni görmek ne güzel... Olsun en çabalıyorsun...

Arkadaşlar merhaba
Çok mutluyum kilom 53.5. En son 3 yıl önce bu kilodaydım hedefim 51. hedefime çok az kaldı son kilolar vermek zor olacak amabu sefer çok azimliyim.Bugün kahvaltıda çok kaçırdım o yüzden akşama 1kase tarhana çorbası 1 kase yeşil erik belki çayın yanında da kuruyemiş.Motive olmak için sizleri okuyorum.herkese kolay gelsin

Bugün dönüyorum tatilden yemenin dibine vurdum kızlar :) pişman değilim ortamda kim olsa yerdi ben öyle düşünüyorum ya da :) teselli babında :) haftaya tartılırım kızlar inş

Umarim önemli bir şey yoktur sıkma canını.. Yürüyüş yapman iyi olmuş canım... Bende bugun djsardaydım rahatladım biraz iyi geldi açık hava
benim doğurduğum çocuğu kime benzediğiyle ilgili sizin taraf bizim taraf yapıyor gövde gösterisine çeviriyor ağzıma geleni verdim dayanamıyorum artık

kilo bildirimi
15 gün önce 75
bugün 76
+1 ama toparlamaya başladım o yüzden motive mi bozmuyorum hiç kaldığım yerden devam ediyorum

menüm
1. öğün
2 haş yum
az peynir
salatalık 5 zeytin
şekersiz çay

2. öğün
10 tane çiğ fıstık,sütlükahve
yoğurtlu kabak

su 3 e tamamlarım
spor yok

Sabah
Çökelek iki yumurta kalar ve keten tohumlu Sahanda yumurtam
Salatlık
Zeytin
Beyaz peynir
Sütlü kahve
Fıstık

Akşam
ıspanak
Sebze çorbası
Köfte
Yoğurt
Düşünüyorum

Tartıda ben şok 76.7 giden 900
Ewet kaçamak yaptım aburcubura a daldığım da oldu ama
leptin
akşam sekizi
sporu ve
ekmeksiz beslenmeyi bırakmadım ona bağlıyorum
Seni seviyorum Karatay sağlıklı beslenmesi

benim doğurduğum çocuğu kime benzediğiyle ilgili sizin taraf bizim taraf yapıyor gövde gösterisine çeviriyor ağzıma geleni verdim dayanamıyorum artık
Allah seni buna mı üzüldün bırak kime benzetirse benzetsin. Benim çocuklarımın hepsinde ilk doğduğunda aynı babası aynı ben der der sonra çocuklar buyudukçe benim kopyam oldu herkes aynı annesi dedikçe sesi kesildi.. Daha çok değişiyorlar bırak desin oyalansın.6 aylık çocuk ne yapabilir allasen . Hatta 3. çocukta da başladı aynı bizden tarafa benziyor bu diye. Ben de ilk doğduklarında biraz andırıyorlar da güzelleştikçe bizden tarafa dedim bişey diyemedi sen de alttan alttan laf sok geç.
Senin duğun noldu bu arada takip edemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…