Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Geçmiş olsun canım

merhaba kızlar
bende karatay diyeti yapiyorum 3 aydir 27 kilo verdim cok sukur sıfır kacamakladevam ediyorum ama bikac soru var kafamda yanitlarsaniz sevinirim
normalde cok erken kalkiyorum saat 5.30 gibi ama esim 9 _10gibi kahvalti ediyor onu bekliyorum haliyle aksamda 6 _7kaliyor bu kilo vermemmi etkilermi

birde birgun kacamak yapsak ertesi gun cokmu kilo aliniyor merak ediyorum yanitlarsaniz sevinirim tesekkur ederim

Selam kizlar hem kızım rahatsız olduğundan onunla ilgilendim hem de hava soğuk dışarıda yürüyüş yapmadım o yüzden bu hafta --yok kizlar bende..
Geçen haftaya aynı kilom 56.5

Selam
Ben yanlış yönlendirmek istemem daha bilgili arkadaşlar var ama şunu biliyorum ki metabolizmanın çalışması için kalktıktan sonra en geç 2 saat içinde kahvaltı yapmak lazım..
Kaçamak konusunu tam bilmiyorum kizlar daha gzl cevap verir sanırım.

cok tesekkur ederim cevabiniz icin

Kalktıktan sonra 2 saat içinde yapılan kahvaltı ile 5 km yürümüş gibi metabolizman çalışır kaçamak yapınca ertesi gün onun ağırlığı olur evet ama bir kaç gün içinde toplar vücut eski haline döner

anladim ben kacamak yaparsam sanki bidaha toparlayamiyacakmisim gibi geliyo hic boyle tatilde falan biratiginiz oldumu

anladim ben kacamak yaparsam sanki bidaha toparlayamiyacakmisim gibi geliyo hic boyle tatilde falan biratiginiz oldumu
Bırakmayınca diyeti daha hızlı gidiyor kilo birde kaçamak sonrası ister istemez zor toparlıyor insan kendini tekrar kaçamak yapası geliyor ama Canan hanım ın ayda 1-2 lahmacun yiyebilirsiniz diyor bence yenmeli vücut şaşırıyor daha hızlı kilo kaybı oluyor onun dışında kaçamak yapılmasa güzel olur kaçmak yaptığınız gün en az 5 km yürüyün muhakkak ki vücut yaksın onu

cok tesekkur ederim aslinda hic aklimda yoktu kacamak ama bugun bi tuaf oldu nedense insallah oylebirsey yapmama ama saki telasa kapildim gececek insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…