Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kaçamak yapmadan gidebilmek güzel
Ama kaçamağın da artıları oluyor
Mahrumiyet duygusundan kurtuluyorum yediğim şeylerden( tabi asla abartmadan) lezzet almıyor ve yolumun ne kadar doğru olduğunu görüyorum
Ve sahiden de biraz duruyor ama kilo verme sonrasında ivme kazanıyor
Aslında 3 aydir cok kararliydım 27 kiloyuda boyle verdim ama bugun aklimda devamli kacamak mi yapsam gecti belki simdi gine yapmam ama yaparsam ne olacagini bilmek istedim bazen cok korkutuyorlar hersey biter soyle olur boyle olur diye

Aslında 3 aydir cok kararliydım 27 kiloyuda boyle verdim ama bugun aklimda devamli kacamak mi yapsam gecti belki simdi gine yapmam ama yaparsam ne olacagini bilmek istedim bazen cok korkutuyorlar hersey biter soyle olur boyle olur diye
Maşallah çok iyi kilo vermişsiniz 27 kilo çok var mı vermeniz gereken

cok tesekkur ederim
benim kilom cok fazlaydi 166 :KK43:su anda 137 kiloyum yolum cok uzun o yuzden biraz gozumde buyuyor sanırim
Bir arkadaşım 136 kilo idi şu an 90 lı kilolarda hala devam ediyor şakın pes etmeyin siz daha hızlı verirsiniz düşünün 6 ay sonraki halinizi şakın pes etmeyin lütfen

merhabalar kızlar giremedim 3 gündür yavrum ateşlerde yanıyordu:KK43:diyet falan hak getire:olamaz:tartılmadım bugün tartılsam şimdi motivem altüst olurdu kendimi biliyorum o yüzden haftaya kadar toplarım yine.düğünü de atlattık çok şükür öğleden sonra atarım fotoları kızlar herkes çok beğendi gören ne kadar zayıflamışsın güzel olmuşsun diyordu aslında kimse söylemese de olurdu gerçekten bende ne kadarzayıfladığımın farkına vardım:KK48:
Senin adına sevindim canım. Pes etme devam asya_01

Günaydın En Büyük KK
Sabah
Çökelek li Yumurta
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalık dan müteşekkil kahvaltımı yaptım
Bugün anacığımın yanına gidiyorum bir haftalığına ve inanmazsınız korkuyorum
Çünkü anne yemeği malum eşsizdir
B e n de şöyle düşündüm
Kaçamaksız 7 yapacağım çünkü annemde ipin ucunu kaçırırsam artı ile dönerim ve her gece bunu paylaşacağım
İnşallah tartı günü 76 ile bunu taçlandıracağım:KK5:

Öğlen yemeğimi yedim.aksam da benzer şeyler yiyeceğim.
Ispanak ,yoğurt , az barbunya.
Akşam için çorba barbunya 4 kasik bulgur yoğurt salata yemegi dusunuyorum bakalim.
Kimseler yok neden acaba????

kızlar mrb bugun iş yoğunluğumdan dolayı giremedim

ne yapıyorsunuz
Öğlen yemeğimi yedim.aksam da benzer şeyler yiyeceğim.
Ispanak ,yoğurt , az barbunya.
Akşam için çorba barbunya 4 kasik bulgur yoğurt salata yemegi dusunuyorum bakalim.
Kimseler yok neden acaba????
çorba barbunya nasıl oluyor canım.

FB_IMG_1493018439154.jpg

X