Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kizlar neredeyse 1 haftadir kotuyum, iyilestim derken midemde sorunlar çıktı, yemek yedikten sonra midem bulanıyor, gastrit olabileceği söylendi. Hiçbir şey yiyesim gelmiyor, her şeyden tiksiniyorum. Allah ağız tadı versin

Çok geçmiş olsun
Allah yardımcın olsun

Günaydın kızlar
Sabah
Yumurta çökelek kaşar sucuk karışımlı bir omlet az da kandil simidi
işin kötüsü bu gün kayınvalidem deyim ve eltilrtim katmer yapacak
Size söz yemeyeceğim size bilgi vereceğim birde onbin adımı atacam

İnşallah yoksa aha böyle kızın bana

Geçmiş olsun canım

Günaydın kızlar hava kapalı kızımın gösterisi ne gidiyorum sabah 6da kalktım yatak odamı temizledim bi güzel.. Oh bu hafta rahatım çok şükür bahar temizliği in yarısı bitti bile

selam ben de kahvaltımda,
3 yumurtalı omlet, 1 dilim peynir, 3 siyah zeytin, 6 yaş hurma, 1 kase de ev yoğurdu yedim.

Akşam ne yiyeceğimi daha bilmiyorum.
10bin adımımı da tamamlıycam 1.5 saatlik yürüyüşle inş.

Kizim 9 gün hastaneden sonra eve ciktik cok sukur cuma günüde temizlik icin yardimci hanim aldim 2gundur de kizimla ve esimle ilgeileniyorum yarin tekrar hastaneye gidecegiz bebek icin.hafta ici tekrar diyetime baslamayi umut ediyorum❤

Kizim 9 gün hastaneden sonra eve ciktik cok sukur cuma günüde temizlik icin yardimci hanim aldim 2gundur de kizimla ve esimle ilgeileniyorum yarin tekrar hastaneye gidecegiz bebek icin.hafta ici tekrar diyetime baslamayi umut ediyorum❤
Herseyden önce Geçmiş olsun yeniden canım... Allah şifa versin inşallah... Kafanı toplamaya bak..

Çok sessiz bir gün olmuş...benim içinse Temizlikle gecen Birgün oldu... Akıllı bileklik takılı olmayımca adımımı da sayamadım... Yarın kilo bildirimi yapılacak hakkımızda hayırlısı.. Regl dönemimde olmam benim için sanssızlık... Almamış olmam yeterli

Hayırlı sabahlar herkese

Dün Katmer yemedim diğer kaçamaklarım da olmasa sonuç süper olacakmış
Geçen hafta 78.2 idim bu hafta 77.6 giden 600 çok şükür

Sabah
Sahanda çökelek li yumurta
Zeytin
peynir
kaşar
Günkurusu
Salatalık

Akşama salata çorba düşünüyorum ödem atmak için bakalım

merhabalar kızlar giremedim 3 gündür yavrum ateşlerde yanıyordudiyet falan hak getiretartılmadım bugün tartılsam şimdi motivem altüst olurdu kendimi biliyorum o yüzden haftaya kadar toplarım yine.düğünü de atlattık çok şükür öğleden sonra atarım fotoları kızlar herkes çok beğendi gören ne kadar zayıflamışsın güzel olmuşsun diyordu aslında kimse söylemese de olurdu gerçekten bende ne kadarzayıfladığımın farkına vardım

Bende değişim Yök kızlar geçen hafta ile aynıyım hafta sonunu da kilo almadan geçirebilirsem inşallah bakalım

merhaba arkadaşlar evde bende aranıza katılmak istiyorum. ilk hedefim bir ayda beş kilo verebilmek. bir de sporla vücudu toparlamak istiyorum. canan karatayın kitabını okudum. çok faydalı tek sorun ciddi bir gluten bağımlısıyım. nasıl ekmeksiz yapabiliyorsunuz. ekmek yerine neler tüketiyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…