Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Nasıl birşey oldugu nu tam ismi ne acaba

Günaydın kızlar dün eğitim programları vardı. Çok yoruldum inanın.. Sizler ne yaptınız

Nasıl birşey oldugu nu tam ismi ne acaba
İlki yosun tedavisi,ikinci yaptığı da self drenaj galiba bir daha ki gidişte resim çekerim
Aslında kavitasyon yaptırır bnm kayınvalidem onda iyi kilo veriyorsun ama bnm amacım daha çok çatlak ve selülit

Bildiğim kadarıyla leptin yemekte dört saat sonra devreye giriyor bu doğru ama çok acıkmak normal değil cıssları yemezsen acıkılmıyor bir kaç günde alışıyor vucut olmadı sıkıntı vardır tahlil yaptırmak gerek

Aaaaaaa hani tebrikler hani kutlamalar aşk olsun kızlar yaniii kırk yılda 1 kilo verdim böyle mi olacaktı
Tebrikler
Halay başı ben olayım

Merhaba kizlar moralim çok bozuk ve yorgunum oğlum grip oldu ateşi de var dün gece saat 3 ten bu yana hiç uyumadim başında nobetteyim resmen başım catliyor

sağolun peki ben sabahları kahvaltıda yer fıstığı yiyorum tuzsuz bu kilo yaparmı
birde mesela karnabahar kızartması falanda yiyorum ama ekmek yok kızartma yasak biliyorum ama o önden haşlanıyo zaten diyeti bozarmı

Haşlama olabilir ama kızartmanın her türlüsü yasak

Günaydın herkese
Menüm
Sabah sahanda yumurta
Çökelek
Zeytin
Peynir
Ceviz
Kara üzüm
Çorba

Akşamı henüz netleştirmedim ama karnabahar salata ve çorba olabilir

Mutlu huzurlu bol leptinli günler

Günaydın canlarım sabaha 30dk yürüyüş toplam 4210adımla başladım simdi kahvaltı zamanı

Merhaba kizlar moralim çok bozuk ve yorgunum oğlum grip oldu ateşi de var dün gece saat 3 ten bu yana hiç uyumadim başında nobetteyim resmen başım catliyor
Benim kızım da hasta ateşli 2 gecedir başındayım salgin varmış dr öyle dedi.Allah şifa versin size de geçmiş olsun bebek ve çocuklar hasta olmasa keşke.

Iki gecedir uyumadım (o iyi olsunda ) basinda bekledim kizimi 2 kez ilik dusa soktuk atesli diye.bez koydum fln.ilac da verdi dr. Kullanıyoruz.
bu sabah annem bakti hasta kızıma sağolsun ben brz uyudum.dinlendim.
O yüzden saat 11 de kahvaltı yaptım bugün geç kaldım..
Güncel olamadım.yazamadim hic.
salgın varmış inş. Düzelir ya...
dualarınızı bekliyorum iyi kalpli bayanlar.iyi ki varsınız...
Kızım uyuyunca kahve içeceğim birazdan cok ihtiyacım var....

Çok geçmiş olsun

Günaydın herkese
Menüm
Sabah sahanda yumurta
Çökelek
Zeytin
Peynir
Ceviz
Kara üzüm
Çorba

Akşamı henüz netleştirmedim ama karnabahar salata ve çorba olabilir

Mutlu huzurlu bol leptinli günler
Afiyet bol leptin olsun canım
Benim kızım da hasta ateşli 2 gecedir başındayım salgin varmış dr öyle dedi.Allah şifa versin size de geçmiş olsun bebek ve çocuklar hasta olmasa keşke.
Geçmiş olsun canım allah şifa versin inşallah

Kızlar bugun giremedim misafirim vardı inanın cok yoruldum 17643adım atmışım.. Ayaklarım çok kötü agrıyor... Uykum da cabası. Sabah kızımın 23nisan gösterisine gidecegim. Allahım sen bize güç ver.BU günümüze şükürler olsun..

Miraç kandiliniz mübarek olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…