Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Ben de burdayım kizlar. Sabah karatay kahvaltısı..oglen çorba barbunya yoğurt.. akşam belli değil... 4 aksamdır saat 22-23 gi bi uyuyorum.pek yazamadim buraya .ama geçmişi okudum..
Dün hava güzeldi iki park gezdik kizimla bahçede oynadık adim sayar ı açtım giderken 1700 adim olmus tabi devaminda bizim kiz tel i istediginden yine kapattim. Ben hiç 10 bin adim falan göremem herhalde. Atmıyorumdur o kadar yani.

İnşallah canım kaç aylık oldu kabızlık diş çıkarma falan huysuz ediyor çocukları biraz dizine yatır masaj yapsana bizimki öyle rahatlıyor
yaptım her türlü çok huysuz eşimlede tartıştık yedik birbirimizi hiçç yardımcı olmuyor orucum biraz bak ilgilen evde izinlide ancak sevmeye gelince agu magu yapıyor

yaptım her türlü çok huysuz eşimlede tartıştık yedik birbirimizi hiçç yardımcı olmuyor orucum biraz bak ilgilen evde izinlide ancak sevmeye gelince agu magu yapıyor
Erkekler öyle canım ya maalesef çocuk bakamıyorlar anlıyorum seni

Erkekler öyle canım ya maalesef çocuk bakamıyorlar anlıyorum seni
oruçlu oruçlu gözyaşı döktürdü bana Allah yanına koymasın Allaha havale ediyorum seni dedim dışarı çıktı lastiği patlamış.iyi oldu dedim.sevmeye gelince sever çocuğu biraz ilgilenir insan ya dün oruçtum kalktım börek yaptım yanına daha bir kaç bişey hiç fedakarlık yok gece saat 1 di baktım tepsi boş 1 tepsi böreği zıkkımlanmayı biliyor.çok sinirliyim yaa

tartı gününe çok az kaldı ve ben hâlâ yeni tartı alamadım. :/
yakında eczane de yok. hem tok karnına ve kıyafetle de tartılmak istemiyorum. Gramlar bile etkiliyor çünkü insan psikolojisini. önümüzdeki p. tesi -eğer tartım hala gelmemiş olursa- 2 hafta olucak tartılmayalı. ben de şu 55 barajını aşıp eski kiloma geri dönsem keşke. bir an önce sıkılaştırma aşamasına atlamak istiyorum.

pazartesi sabah aç karnına gidemezmisin gülüm eczaneye.ben hep eczanede tartılıyorum eve alsam zırt pırt tartılırım kendimi tutamam biliyorum sırf o yüzden almıyorum.kurtuluruz inşallah şu kilolardan yaa

Kızlar haftasonu çamaşır makinam bozulmuştu baktık eşimle olacak gibi değil gittik bayii e makine almaya çok şükür 2saat içinde kurulumunu yaptılar
Şu çık doğru çamaşır makinesi bir kadının eli ayağı...
Ne kadar rahatladım kızlar bilemezsiniz

Son düzenleme:
Sorun
Degil bir hafta idare et

Yıldız tilbe twitter da ne demiş?

"Çok güzel kararlar aldım muhtemelen uygulamam"..

ZENCEFİL SUYU İLE TROİD TEDAVİSİ

Troid rahatsızlığının kesin ve net tedavisini ZENCEFİL SUYU tek başına sağlar.

Troid bezinin çok çalışması ve ya az çalışmasının tedavisinin yanısıra HAŞİMATO TROİDİ adı verilen troid bezi iltihaplanmasının da tek tedavi (ilaçsız) şekli taze sıkılmış ZENCEFİL SUYU'dur.

Kullanım:

Sabah: 1 çorba kaşığı ( sabah aç iken )
Akşam: 1 çorba kaşığı ( akşam aç iken)

Hazırlanışı:

Aktardan, büyük marketlerden ( AVM lerde de bulabilirsiniz) tedarik edeceğiniz taze zencefili yıkadıktan sonra katı meyve sıkacağında ve ya rende yardımıyla suyunu elde edebilirsiniz.
Her defasında taze olarak suyunu elde edebileceğiniz gibi bir küçük kavanozda bir kaç günlük olarak da hazırlayıp kullanabilirsiniz.

Zencefilin her zerresi çok değerlidir. suyu çıktıktan sonra geriye kalan tüm kısımları çay olarak hazırlayıp ailenize limon ve bal eşliğinde bir akşam çayı keyfi yaşatabilirsiniz. (Bu sayede hem bu rahatsızlıkları hem B12 vitamin eksikliği yaşamazlar)

Not: Taze zencefil suyu oldukça acıdır. İlk defa zencefil suyu ile tanışacak kişiler başlangıç itibari ile tadından dolayı sıkıntı yaşayabilirler. Fakat zaman içinde sıhhatinize kavuştuğunuzu gördükçe bundan bile keyif aldığınızı göreceksiniz.

HİÇBİR YAN ETKİSİ YOKTUR...!

Sadece kan sulandırma özelliği olduğundan kan sulandırıcı ilaç kullananların zencefil aldıkları sürece bu ilaçları almaması gerekiyor. O ilacın görevini de zencefil suyu zaten gerçekleştirir.
Troidi az çalışan da çok çalışan da Haşimato troidi olan da mutlaka sonuca ulaşıyor.

TROİDLERİNDE NODÜL MEVCUT OLAN KİŞİLER DE DIŞARDAN NODÜLLERİN ÜZERİNE ZENCEFİL SUYU SÜREREK NODÜLLERİNDEN KURTULABİLİRLER...

Not: Hekiminizin önerdiği ilaçlar varsa, mutlaka kullanınız. Bu bitkiye karşı alerjiniz olup olmadığını öğreniniz. Burada ki tüm bitkisel kürler ancak ve ancak yetişkinler içindir. Burada okuduğunuz bilgilerin, yardımcı ve destekleyici olduğunu gözardı etmeyiniz. Hekiminize danışmadan buradaki bilgilerle kendi kendinize kesinlikle teşhis koymayınız ve uygulamayınız. Unutmayınız ki hastalık yoktur, hasta vardır. Her hastalığın seyri insandan insana değişir. Teşhisi koyacak olan ancak, bir hekimdir.

Sevgili@mary jane
---------------------------------
[ATTACH=full]1975565[/ATTACH]

Eklentiler

• FB_IMG_1490981077507.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 87
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…