Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Ben geri döndüm. Kabul ederseniz.
Bebek planlarını ertelemek zorunda kaldım.Zor günler yaşadım.Bulundugum yerin şartları çok zor.Seneye inşallah.

Diyetimi hiç bozmadım. 1 aydır pilates yapıyorum.Mukemmel sikilasma oluyor ama pertim de çıkıyor tabi.

Güncel kilom 51.9

Şimdi biberliomletimle güne nefis bir başlangıç yapacağım.

Hepinizi çok ozledim.

Birinci öğün
Çökelekli iki yumurta
Keten tohumu
Fıstık
Çorba çay

İkinci öğün
Salata çorba
Az bulgur köfte

Biberli yoğurt
İki su

İncelme oluyor sahiden de yıllardır giremediğim eteğime girdim hem de rahat oldu çok şükür

Günaydın kızlar çok kötü geçti gecem.sürekli ağladı oglus yatirana kadar mahfoldum

Niye ağlıyor benimkiler de bilmiyorum azı diş olabilir mi ki ama erken daha 11 aylık olmadılar
Tüm gece ağlayıp meme istiyorlar çok berbat geçiyor geceler
Aynen dün tansiyonum tavan yaptı kıpkırmızı gezdim evde birde kızmamak için tutuyorum kendimi içimde patlıyorum

içine atmak en kötüsü.neden çıktı tansiyon peki gülüm.geçmiş olsun
Gün boyu ağladı bilmiyorum ki ona kızsam anlamayacak psikolojisi bozulacak diye birşey yapamadım çaresiz kalınca çıktı tansiyon :KK66: ama bugün tartıda 82.9 u gördüm 83 barajı da geçti şükür

Seninki de durmamış canım ya sen nasıl oldun yorgun musunn
ooo çok sevindim kırdın o barajı:KK9:gerisi de gelicek Allahın izniyle.off hem ne yorgun niyetliyim bide canıma okudu sıpa.sahurada kalktım gece zaten gece boyu toplasan 3 saat yatmışımdır.bugün hala huysuz neden bilmiyorum

birazdan çıkacam işten buugun değişik bir ruh halim var dunden açık hava bana iyi gelmedi sanırım

ooo çok sevindim kırdın o barajı:KK9:gerisi de gelicek Allahın izniyle.off hem ne yorgun niyetliyim bide canıma okudu sıpa.sahurada kalktım gece zaten gece boyu toplasan 3 saat yatmışımdır.bugün hala huysuz neden bilmiyorum
İnşallah canım kaç aylık oldu kabızlık diş çıkarma falan huysuz ediyor çocukları biraz dizine yatır masaj yapsana bizimki öyle rahatlıyor

X