Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Nasılsınız kizlar öğlen yemeği yedim kızım uyurken türk kahvesi içiyorum geçmişi okudum.yazmak istedim
oglen yemek yoktu karatay kahvaltısı badem gun kurusu 3 tane peynir lor zeytin cok canim cekti ceri domates salatalik sucuk yumurta menemen yedim çay içtim akşama çorba köfte salata yapmayi düşünüyorum

Canım en azından çok kilo almıyorsun farkındasın senin konumunda olsam ben daha çok yerdim belki o yüzden biraz dikkat biraz gevşeme ile küçük bebiş büyüyene kadar dikkat et o yaşına girince daha rahat olur inşallah

İlacını düzenli kullan ve dereotu kürü yap rabbimin izni ile benim nodüllerim geçti senin de geçer inş

İnşallah canım bakalım. Ama benim sabrım yok hem bi an önce zayıflamak istiyorum hem kendimi kontrol edemiyorum böyle değişik duygular içerisindeyim.

napıyorsunuz kızlar?gün içinde daha aktif olsak keşke ya daha motive oluruz

İlacını düzenli kullan ve dereotu kürü yap rabbimin izni ile benim nodüllerim geçti senin de geçer inş

peki canım kilo vermeni kolaylaştırdı mı? artık daha hızlı kilo verebiliyor musun? tiroid çünkü benim kilo vermemi engelliyo. hayatımda hiç 57 kg olmamıştım tiroid sayesinde oldum. boyuma göre ideal kilodayım ama işim gereği daha eski fiziğime kavuşmak istiyorum.

menüm
1. öğün
2 haş yum,salatalık peynir
sütlükahve

2. öğün
2 yum ile menemen
salata
yoğurt
turp

su 2,5 lt
spor 545 karın eğzersizi,200 twist,30 yarım mekik,40 ar tane kol egzersizi

Ben birden kilo almıştım anlamıyordum sürekli drnartıyordu ilaçları kullanmaya başlayınca kilo Almam durmuştu

menüm
1. öğün
2 haş yum,salatalık peynir
sütlükahve

2. öğün
2 yum ile menemen
salata
yoğurt
turp

su 2,5 lt
spor 545 karın eğzersizi,200 twist,30 yarım mekik,40 ar tane kol egzersizi
Dün 3. Öğün yemedin sanırım ben bunlarla doymuyorum 2 ogunle yanlış anlama sakın sen doyuyor musun ben de mi sorun var acaba o yüzden sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…