Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Hayırlı sabahlar kızlar
Aile boyu hastayız günler ve geceler çok zor geçiyor :hasta::kusmuk:
Çökelek li yumurta zeytin peynir domates salatalık havuç dan oluşan kahvaltımı yaptım
İkinci öğün olarak madımak ve yoğurt yiyeceğim iki lt su bol çay kahve ayranla günü kapatırım inşallah günlük 6-7 bin adım atıyorum onbine hala zorlanıyorum :işsiz:

Valla tam bir yapabilsen kaçamak olmadan çok. Güzel vereceğine inanıyorum ben canım ya
Bende öyle düşünüyorum kaçamak yapmasa hemen fark ediyor tartida

Evet çok haklısınız aslında ben çok hızlı alıp çok hızlı veriyorum ama olmuyor gözüm dönüyor bi anda. Kendimden geçiyorum. Gece mesela sabaha kadar kızı salladım. Arada bebek de uyandı Bi yandan kızı sallarken bi yandan bebek emzirdim. Uyumayınca sutum de azdı bebek doymadı o ağlamaya başladı. Eşim mama yaptı geldi ama mamayı mümkün değil içmiyor. Çıldırdı zor sakinleştirdim. Sonra sabah 6 oldu. Oğlanı okula hazırladım. O sırada çikolata kasesi gördüm aldım elime kaşığı yedim baya. Midem bulandı resmen ama ben yine yedim... Sonra pişman oldum ama yok gitti yani. :cry:

Son düzenleme:
Gunaydin herkese sabah kahvaltimi 9 da yaptim
1 haşlanmiş yumurta
Limonlu cay
Yarim parmak boyunca yagsiz sucuk kizartmasi
Peynir,7 8 adet zeytin
Yarim domates,
Yarim havuç
Birazda findik.

Aksam 4 te misafirlige gidecegim umarim aşırıya kaçmam

Evet çok haklısınız aslında ben çok hızlı alıp çok hızlı veriyorum ama olmuyor gözüm dönüyor bi anda. Kendimden geçiyorum. Gece mesela sabaha kadar kızı salladım. Arada bebek de uyandı Bi yandan kızı sallarken bi yandan bebek emzirdim. Uyumayınca sutum de azdı bebek doymadı o ağlamaya başladı. Eşim mama yaptı geldi ama mamayı mümkün değil içmiyor. Çıldırdı zor sakinleştirdim. Sonra sabah 6 oldu. Oğlanı okula hazırladım. O sırada çikolata kasesi gördüm aldım elime kaşığı yedim baya. Midem bulandı resmen ama ben yine yedim... Sonra pişman oldum ama yok gitti yani. :cry:
o kadar haklısın ki çok iyi anlıorum:KK60:

Hayırlı sabahlar kızlar
Çökelek li yumurta zeytin peynir domates salatalık havuç dan oluşan kahvaltımı yaptım
İkinci öğün olarak madımak ve yoğurt yiyeceğim iki lt su bol çay kahve ayranla günü kapatırım inşallah günlük 6-7 bin adım atıyorum onbine hala zorlanıyorum :işsiz:

Hayırlı sabahlar kızlar
Geçmiş olsun canım madımak a bayılırım. Sivastayken cok yerdik

Gunaydin herkese sabah kahvaltimi 9 da yaptim
1 haşlanmiş yumurta
Limonlu cay
Yarim parmak boyunca yagsiz sucuk kizartmasi
Peynir,7 8 adet zeytin
Yarim domates,
Yarim havuç
Birazda findik.

Aksam 4 te misafirlige gidecegim umarim aşırıya kaçmam
İnşallah canım kaçamak yapacagını düşünme kendine güven

17 gün oldu başlayalı verdigim ise 1.5 kilo cok az. Istahin fazla yok zaten öyle porsiyon fazlam yok.eksigim var fazlam yok:) tiroid lerime hic baktirmadim oda mi engeller kilo vermemi?
Önemli olan sağlığın. Kilo misafirdir bugun var yarın yok. Tahlillerimizi yaptırmak bizim karımıza. Ama kilo önceliğin olmamalı

IMG_20170328111014.jpg

Bilekliğim geldi kızlar sabahtan beri adım sayım

arkadaşlar bir şey sorucam. benim de tiroid problemim var hatta sol tarafda nodüller de var. ama ben "ilaç tedavi etmez, geçirmez. aksine bagımlılık yapar" vesaire diye ilaç almıyorum. sizce ilaç bu şekilde negatif sonuçlar doğurur mu? kullanan ve tiroidi düzene giren var mı? lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.

arkadaşlar bir şey sorucam. benim de tiroid problemim var hatta sol tarafda nodüller de var. ama ben "ilaç tedavi etmez, geçirmez. aksine bagımlılık yapar" vesaire diye ilaç almıyorum. sizce ilaç bu şekilde negatif sonuçlar doğurur mu? kullanan ve tiroidi düzene giren var mı? lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.
www.woto.com adresinde troid hastalarının tedavi makaleleri var

X