Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Ben beni daha mutlu
Dinç ve sağlıklı yapan Karatay kahvaltımı yaptım çok şükür
Fıstık yumurta domates salatalık peynir den mevcuttu kendileri
Dün madımak dedim yalancı çıktım tavuk falan bulgur pilavı yedim yalan olnasın akşama yine yazayım

Bıl leptinli mutlu günler

Dün 3. Öğün yemedin sanırım ben bunlarla doymuyorum 2 ogunle yanlış anlama sakın sen doyuyor musun ben de mi sorun var acaba o yüzden sordum
ben hep 2 öğün yiyorum canım doyuyorum akşam hiç acıkmıyorum yani öyle.bünye meselesi belki denesen yapabilirsin

Dün 3. Öğün yemedin sanırım ben bunlarla doymuyorum 2 ogunle yanlış anlama sakın sen doyuyor musun ben de mi sorun var acaba o yüzden sordum
Çalışıyorsun normaldir canım. Kahvaltını kaçta yapıyorsun. Ben 8 den önce kahvaltı yaptığım zaman 3 oğun yapıyorum 10 gibi yaparsam 2 öğün yetiyor. Alışana kadar 3 yap sonra 2 ye düşürürsun.

bebem sen beni gördün
Evet çok güzelsin maşallah.

Ya dun ben çok güzel bir gün geçirdim akşam yemeğimi bitirdim nasıl mutluyum spor da sabah akşam toplamda 5 mil leslie yaptım. Sonra akşam eşim acıktım dedi. Ben de hazır yufka var dedim istersen ıspanaklı gozleme yapayım dedim. Neyse yaptım 3 tane.. 4 e bolduk. 1 parça yiyim dedim küçücüktu ya dilim yedim. 1 tane daha 1 tane daha derken kocaman gozleme gitti resmen ya...

bence bebem sen hiç hamurişine girme yoksa önüne geçemiyorsun

yarın oruçlu olim dedim ama regl dönemindeyim..sizin ordaki etkinliklerde değişikmiş ilk defa duyuyorum inan...

ne çabuk geçiyor zaman bi bakmışız ramazan gelmiş olur..hakkımızda hayırlısı

İşte eşim çocuklar istiyor. Ne zamandır yaş pasta istiyor oğlan erteliyorum. Zarardan zehirden de anlamıyor ki. Ben bile kendimi tutamazken ona kızamıyorum
ben genelde kuruyemiş pestil le geçiştiriyorum..babaları bazen kuralı delip eve aburcuburu sokuyor.kızımda bana dönüp ''ohhhh baboşum bana zararlı şeyden almış anne ama bana kızma çok lezzetli'' ....diyor

yarın oruçlu olim dedim ama regl dönemindeyim..sizin ordaki etkinliklerde değişikmiş ilk defa duyuyorum inan...

ne çabuk geçiyor zaman bi bakmışız ramazan gelmiş olur..hakkımızda hayırlısı
Evet sadece Konya da varmış. Ben de evlenince Konyalı oldum baya şaşırmıştım. Ama çocuklar eğleniyor işte güzel oluyor.

kızlaarrrrrrrr elbisem geldi giydim elbiseyi 40 bedene girdimmtabi daha güzel durabilir ama ben hiç giremem diyordum kumaşı likra da değil polyester kumaş ve elastan yazıyordu.göbüş her zamanki gibi rahatsız etti beni ama çok mutlu oldum 40 bedene girdiğime

7 30 da kahvaltı bitmis oluyor evet brz erken .ondandır belki hafta sonu 2 öğün olabiliyor bebiş çok erken kalkmazsa.erken kalkarsak 3 öğün yiyorum ben. Ya acıkırsam diye brz endişem oluyor

hohhohohoh çok mutlu oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…