Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Resmini çekip özelden göndersene. Bana 40 mümkün değil ben 44 giyiyorum.

Resmini çekip özelden göndersene. Bana 40 mümkün değil ben 44 giyiyorum.
oldu canım giydim ama olmak var olmak var canım çok sıkkın zaten hiç tadım kalmadı bir aptal yüzündenkızlar ben bugün menü de paylaşmicam ödül öğünü yapıcam aşırı tatlı ihtiyacım var çünkü

menümü veriyorum abarttım biraz tatlı yemedim ama daha

1. öğün
2 haş yum
zeytin oeynir sütlükahve salatalık

2. öğün
3 kaşık pilav
salata
tavuk
1 avuç kuru erik
1 elma

su 2,5
spor 500 side bend

kızlar size sonra anlatıcam çok kötü bir gün geçirdim ağladım sinirden kendime gelince yazıcamm sizlerede tatlı yememek için zor tuttum kendimi.elbise burnumdan geldi resmen

kızçeler kimse yok mu?resmimi paylaşıcaktım sizlede yok kimse

Menüm
Sabah: 2 yumurta, 1 kk peynir, 12 zeytin, 8 dilim ev sucuğu, 7 ceviz 3 fincan çay

Öğle 1 ıspanaklı gözleme

Akşam 5 köfte 1 kase salata

Su : 3 lt
Spor leslie 3 mil

Şimdi sitenin spor aletleriyle de biraz spor yapacağım

Kizceler nerdesiniz yahu?gün içinde pek sessiz kalıyor burası kimse doğru düzgün menu de paylasmiyor

boy kilo kaç gülüm senin şuan.benim elbise polyester ve elastan kumaş karışık.yumuşak kumaş ama 40 a girdim.ama atıyorum 60 kilo da birinin girmesi nerde 70 kilo birinn girmesi nerde yani.
Benim 1.71 boy 83 kilo canım

Kızlaaaaar
En yakunımdan ne kadar da incelmişsin sözünü duydum çoook motive olduuum

1. Öğün
Peynir
Yağda yumurta
Fıstık
Çay

2. Ögün
Yumurtalı karnabahar

İki su
Kahveli süt
Çay
biberli yoğurt

Ve kızlar bugün o onbin adımı atacam sizede yollayacağım inşallah
Kesinlikle gazla çalışıyorum

Günaydın kızlar yoğunluktan ve uykusuzluktan yazamadım ikisi de gece uyumuyor kıysam sütten kesicem sürekli meme istiyorlar ama kıyamıyorum Zaten böyle böyle iki yaşına kdr giderim herhalde bn de uykusuzluktan kalp krizi geçiririm o zamana

Dün sabah: geç kaldım 1 muz
Öğle: pırasa ve yoğur
Akşam: kağıt kebabı
1 saat yürüyüş
Her gün 3 lt su

Bugün: 1 yumurtalı kk+yarım mango

tartıya çıktım bugün 55 im hala şaka gibi yorgunluktan leptin falan mı çalışmıyor ne

Kızlar kusura bakmayın akşamdan erken yatıp sabah erken kalktım şuan köydeyim gübre uygulaması na gözetmen olarak geldik. Azotlu gübre uygulaması artık bizim gözetiminde olacak. Devlet bomba yapımında bu gübreler kullanıldıgı İçin önüne geçmeye calısıyor bu şekilde. Malum burası doğu..

selensu82 sana özeniyorum inan maşallah taş gibisin

asya_01 canım ne oldu sıkıntını bizimle paylaşır san seni merak etmeyelim
günaydın canım.dün elbisem geldi kargoyla 10 dk sonra karşı komşum geldi sana kargo mu geldi dedi evet dedim ne geldi dedi elbise getirtmiştim dedim.bakim dedi baktı buraya kadar bişey yok sonra illa kalk giy ha giy yemin billah ediyor Allah aşkına dedi en son mecbur giydim.elbiseye girdim evet ama ben o elbiseyi bana bu şekil olduğu haliyle bir yere giderken giymem zaten.neyse giydim AAA hiç yakışmadı dedi tam oturdı göbeğin 3 aylık hamile gibi çıktı yok yok hiç hoşuma gitmedi diyor böyle bende dedim ki ben bu elbiseyi haziran ayında giymek için planlayıp aldım şuan giymicem zaten suratıyla mimikleriyle yemin ederim evden kovmamak için zor tuttum kendimi.tüm günüm ziyan oldu.ben sarışın renkli gözlüyüm ve elbise yeşil beni tam açtı sadace bedeni küçük eee bunu ben biliyorum zaten.salak elbisenin içine girişimimin mutluluğunu yaşatmadı.dün resmimi paylaştım takımdaki arkadaşlarla da burda kimse yoktu.öncesi sonrası yaptım

asya_01 delirmiş o kıskanmış seni,kendini biliyorsun sen birde tüm diyetisyenler der içine giremediğiniz bir kıyafeti dolabınızın önüne asın her sabah bakın diye keza sen de içine girmişsin yani,kimsenin bu durma ket vurmasına izin verme aksine seni hırslandırsın bu durum

seni izliyorum şuan eski ve yeni halimi görebilirsin.dün tatlı yicektim hemde öyle böylle değil takımdaki arkadaşlarım sağolsun onların desteğiyle atlattım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…