Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Aksam yemeğimi yedim keşkek vardı regl olduğum için mi dir biraz kaçırdım. 5312adım attım yarın tartı günü inşallah hakkımızda hayırlısı

Çok sıkıcı ama çok etkili bi egzersiz. Ben de başlayacağım yarın inşallah. Plates tarzı ama ondan dahada etkili. Tbii cardiyoyu bırakma.
Adı tam olarak ne canım bunun yarın netten bakayım bir.21 günde ne kadar incelme oluyormus peki

Adı tam olarak ne canım bunun yarın netten bakayım bir.21 günde ne kadar incelme oluyormus peki
Callanetics canım. Aslında 10 günde 10 yaş gençleşin diye geçiyor da hareketleri öğrenirken tam yapılmıyor diye en etkili 21 gün yapman lazım. Türkçe dublajı da var. Dikişlerini acıtırsa bırakırsın zorlama sakın.

Dün akşam yemeğini dışarda yedik karatay a en uygun olanını yedim tabi ki.. saat brz erkendi saat 18 gibi. Tabi eşim benden çok yemesine rağmen gece acıktı sandviç abur cubur fln yaptı hazirladi kendine tv karsisinda ama ben yemedim yine tabikiiii sabah olsa da kahvalti yapsam diye dusunurken uyuyakalmisim

Selam kızlar ben de tartıldım artı çıkacağımı biliyordum zaten. Kilom 70.7 Şu 70 lerden kurtulamadım bir turlu

dün ki menüm

1. öğün
sucuklu yumurta
salatalık biber sütlü kahve

2. öğün
salata yoğurt
tavuk göğsü haşlama 1 lahana sarma

su 2 lt
spor yok dün tüm günü kendime bakıma ayırdım

Güncel kilom 83. 8 pazar sonrası ağır geliyorum ben ya geçen hafta 84

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…