Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

kızlar komşumda mezro vardı bel çevremi çok merak ediyordum 109:eek:çıktı :KK51:

ben yarın tartılıyorum da gülüm sizin belirlediğiniz gün bildirim yaparım

canım ben de hep p.tesi tartılıyordum normalde bilmiyorum grup ne zaman tartılıyor. cvp vermiyorlar zaten :kahve::KK51:
ama tartım bozuldu 2 gündür. yarına yeni tartı almış olur muyum onu da bilmiyorum.

kızlar komşumda mezro vardı bel çevremi çok merak ediyordum 109:eek:çıktı :KK51:

canım bu diyetle çok rahat inceltrsin onu 70 cm.lere kadar ama M beden 65 cmlik bele uyumlu oluyor. Elbisenin bordosu çok güzel ya L beden al ya da bekle zayıflayıp incelebildiğin son halini görene kadar canım :sampiyon: yılmak yok. herşey istediğimiz gbi olucak. benim de basenlerim 97 cm. :/

canım ben de hep p.tesi tartılıyordum normalde bilmiyorum grup ne zaman tartılıyor. cvp vermiyorlar zaten :kahve::KK51:
ama tartım bozuldu 2 gündür. yarına yeni tartı almış olur muyum onu da bilmiyorum.

canım bu diyetle çok rahat inceltrsin onu 70 cm.lere kadar ama M beden 65 cmlik bele uyumlu oluyor. Elbisenin bordosu çok güzel ya L beden al ya da bekle zayıflayıp incelebildiğin son halini görene kadar canım :sampiyon: yılmak yok. herşey istediğimiz gbi olucak. benim de basenlerim 97 cm. :/
başka bir tane beğendim yeşil tek beden kalmıştı 40 onu sipariş ettim ona girmeye çalışıcam şimdi.109 u görünce moralim bozuldu yaa

saçımı boyadım renk harika tuttu ama canım sıkkın 109 u gördükten sonra keyfim kaçtı.

FB_IMG_1490528351935.jpg

saçımı boyadım renk harika tuttu ama canım sıkkın 109 u gördükten sonra keyfim kaçtı.

ben de geçen hafta boyamıştım milkshake'in 8.1 'ine :KK23:bel bölgesi çok daha kolay inceliyor canım. o yüzden emin ol eğer kaçamak yapmaz ve hızlı tempo ile açık mekanda yürürsen çok kısa sürede iner o rakamlar. :spor:

Kızlar menümü yazayım
Sabah 10 ev yapımı sucuklu yumurta +cevizsiz kk( kayınbabamlardaydık ceviz yemeyi unuttum)
Üstüne kahve+1 yudum likör tattım
Saat akşam 5:
IMG_3141.JPG

Ve 1 kase yoğurt (sarmalar Malatya Bulgurlu idi)

X