Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

kızlar komşumda mezro vardı bel çevremi çok merak ediyordum 109çıktı

ben yarın tartılıyorum da gülüm sizin belirlediğiniz gün bildirim yaparım

canım ben de hep p.tesi tartılıyordum normalde bilmiyorum grup ne zaman tartılıyor. cvp vermiyorlar zaten
ama tartım bozuldu 2 gündür. yarına yeni tartı almış olur muyum onu da bilmiyorum.

kızlar komşumda mezro vardı bel çevremi çok merak ediyordum 109çıktı

canım bu diyetle çok rahat inceltrsin onu 70 cm.lere kadar ama M beden 65 cmlik bele uyumlu oluyor. Elbisenin bordosu çok güzel ya L beden al ya da bekle zayıflayıp incelebildiğin son halini görene kadar canım yılmak yok. herşey istediğimiz gbi olucak. benim de basenlerim 97 cm. :/

başka bir tane beğendim yeşil tek beden kalmıştı 40 onu sipariş ettim ona girmeye çalışıcam şimdi.109 u görünce moralim bozuldu yaa

saçımı boyadım renk harika tuttu ama canım sıkkın 109 u gördükten sonra keyfim kaçtı.

saçımı boyadım renk harika tuttu ama canım sıkkın 109 u gördükten sonra keyfim kaçtı.

ben de geçen hafta boyamıştım milkshake'in 8.1 'ine bel bölgesi çok daha kolay inceliyor canım. o yüzden emin ol eğer kaçamak yapmaz ve hızlı tempo ile açık mekanda yürürsen çok kısa sürede iner o rakamlar.

Kızlar menümü yazayım
Sabah 10 ev yapımı sucuklu yumurta +cevizsiz kk( kayınbabamlardaydık ceviz yemeyi unuttum)
Üstüne kahve+1 yudum likör tattım
Saat akşam 5:
Ve 1 kase yoğurt (sarmalar Malatya Bulgurlu idi)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…