Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

tam 1 ay var 23 nisana.... ne dersiniz hem kilo verip hemde çocuklar gibi sevinmeye.....

aslında istediğimiz kiloya ulaşabiliriz...nedense tembellikten sporumuzu ihmal ediyoruz..bu amaçla teşvik açısından ortada bir ödül olmalı bunu nasıl yapabiliriz yorumlarınızı bekliyorum

suan artık tam zamanı pozitif ol ...................inan yememek yemekten daha çok mutlu ediyor insanı sonuca gelince
Ever çok haklısın ama işte engel olamıyorum kendime. Bakalım yine başladım kaç gün gidecek. Kendime güvenim kalmadı. Bu kadar iradesiz olduğumu bilmezdim.

evet süt kardeşiminde 22 kına 23 te düğün tam 1 ay var.bugün kv çağardım ufaklığa bakıcak bende işimi bitiricem sonrası 10 gün kadar gider bana o temizlik Allahtn bişey çıkmazsa 10 gün aksatmadan sporumu yapmak istiyorum.sonrası yine 1 gün temizlik geri spor için zaman ayırıcam.spor gerçekten çok etkili ama karatayın dediği gibi deli dana gibi koşmayın diyorama ödül kısmı ne olabilir bilmiyorum

Ever çok haklısın ama işte engel olamıyorum kendime. Bakalım yine başladım kaç gün gidecek. Kendime güvenim kalmadı. Bu kadar iradesiz olduğumu bilmezdim.
iradesiz değilsin çocuklardan artık halin kalmıyor yemeğe sarıyorsun.yoksa gerçekten dikkat ettiğinde çok güzel kilo veriyorsun.

yarın adımatma yarışması yapalımmı kendi aramızda?kim daha fazla adım atacak?telefonda adımsayarı açıp gece 10 a kadar cebimizde olsun saat 10 da herkes kaç adım attığını yazsın ve 1. 2. 3. yü belirleyelimkim katılmak ister kızlar

TAMAM AMA BUNUN BİR ÖDÜLÜ OLMALI VE FOTOYLA ATMALIYIZ BUŞEKİLDE BİRŞEY NASIL OLUR

adimsayar icin uygulama mı yuklemek lazim ben bilmiyorum. Okulda oluyorum ben orada ve eve gelince de devam eder adımlar sayılmaya gerekirse bebekle parka da giderim. Cebime koyamam ama elimde adımları sayar mi

bugünki kahvaltım; 2 haşl. yumurta, peynir, yeşil zeytin, havuç, keten tohumu, 2 kuru kayısı, 2 bardak limonlu çay

2. öğün olarak ne yesem bilemedim. bana böyle doyurucu olacak tok tutucak etsiz tavuksuz bir yemek öneriniz var mı hanımlar?

tavuk önceki gün yedim çünkü. eti de yarın yemeyi planlıyorum. ne yesem bilemedim.

TAMAM AMA BUNUN BİR ÖDÜLÜ OLMALI VE FOTOYLA ATMALIYIZ BUŞEKİLDE BİRŞEY NASIL OLUR
fotoyla nasıl atıcaz peki.adım sayarı atabileceğimizi sanmıyorum çünkü bir program o.ya ödül de şimdi durduk yere kaçamak yapmış olucaz

adimsayar icin uygulama mı yuklemek lazim ben bilmiyorum. Okulda oluyorum ben orada ve eve gelince de devam eder adımlar sayılmaya gerekirse bebekle parka da giderim. Cebime koyamam ama elimde adımları sayar mi
evet canım tele indiriyosun bir program o.elindeykende sayıyor canım.evin içinde de gün boyu elinde cebinde olsun

kızlar ya su içtikten sonra tartıya çıkmak çok fazla etkilermi tartıyı?yaklaşık 1 buçuk lt falan su içmiştim de sağlık ocağından çağardılar ibreli tartı vardı çıkıverdim.ama merak ettim acaba çok etkiler mi diye

menüm
1. öğün
2 kepçe çorba
1 haş yum
5 zeytin biber şekersiz çay

2. öğün
2 yum karnabaharlı omlet
5 kaşık yoğurt
salata
şekersiz sütlü kahve

su 2,5 tammlicam
spor yok tüm gün evi temizledim yarından itibaren inş günlük 30 dk yüricem en azından 10 gün boyunca.temizlik 10 gün gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…