Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Gün kurudu yemez işen daha çabuk kilo verirsin akıllı telefon azizliği işte
teşekkurler canım
sabahkı menum
ıkı yumurta
15 zeytın
bıraz peynır
maydonoz
5-6 badem
2 gun kurusu
1 hurma

arada bı kac bısey yedım yememem lazımdı bılıyorum ama yedım

ıkıncı menum
tonbalıklı salata
bıraz badem
bıraz gunkurusu

artık bu bademle gun kurusunu almıcam kuruyemişçiden
alınca yemeyı abartıyorum

ya bu senin şimdiki halin mi? şimdiki halinse sen neresi için kilo vermeye çalışıyorsun balım sen zaten cillobistansın yaa maşşallah

Süpersin tebrik ederim.
Ben olsam hiç affetmem en sevdiğim kek tahinli kek

Sağolsun kayınvalidem çok güzel yapar :) ben de severim

ya bu senin şimdiki halin mi? şimdiki halinse sen neresi için kilo vermeye çalışıyorsun balım sen zaten cillobistansın yaa maşşallah

Ah birde işte 52 inen görsen dermişim:) öyle daha mutluyum ben cnm zaten dediğim gibi bnm ki kilodan çok gebelik ile edindiğim hamurişi bağımlılığından kurtulmak
Öyle ki önceki haftalarda eşim bir kutu pişmaniye alıyordu tüm kutuyu 5 dk da yiyordum:) kardeşim abla saçmalama falan diyordu ama dinlemşyordum:)

Anladım canım.kendini nasıl mutlu hissediyorsan öyle olmalısın.istikrarlı bir şekilde devam da ediyorsun.

fotoyla nasıl atıcaz peki.adım sayarı atabileceğimizi sanmıyorum çünkü bir program o.ya ödül de şimdi durduk yere kaçamak yapmış olucaz
ekran görüntüsü alalım ekranın fotosunu çekebilirsen oldu bu iş canım.odul de kaçamak olan yiyecekler olmaz o zaman yemeyiz... karatay a devam.

Menümü yazmamışım
Sabah
Peynirli omlet
5 zeytin
1bardak süt
Yer fıstığı
Akşam
Konserve patlıcan közleme
Yoğurt
Sütlü kahve
Suyu yazmıyorum ben 2 lt içiyorum günlük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…