Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Ayy ne güzel yaa bana da birisi bir gün gelse ne iyi olur. Kapı pencere perde annem gitmeden sildi sağolsun. Ama ben odanın şeklini değiştireceğim diye her yeri dağıttım içinden çıkamadım kaldı öylece

kız yok kv beter bir kadındır bana yaptıklarını anlatsam roman olur da ondan dedim zaten nankörlüğü sevmem diye.kayınbabamla kavgalıydı iyi damarına denk geldi yoksa zebani gibidirsen de niye dağıttın bacı

Şimdi şöyle oldu. Bizim çocukların dolabı yoktu, yatakları da eskimişti, bazamızda yoktu. Ben butun yazlık kışlık 3 çocuk kendi kıyafetimiz nevresim vs herşeyi bizim dolapta saklıyordum. Sonra çocuklara dolap aldık geçen hafta o geldi. Kendimize baza çocuklara bazalı yatak aldık. Baza gelince yatak eski yerine sığmadı mecbur eski dolabı başka tarafa aldık. Oraya alırken de dolabın arkası kapakları vs her şey düştü. Ben de nasılsa çocuklarınkini ayıracağım az kullandıklarımızı bazaya koyacağım diye odanın birine attım hepsini. Eşim de pazar bitirebildi dolabı. Akşam akşama yapıyordu zaten bi de 9 dan sonra matkap falan çalıştırmadık. Şimdi o odaya yığdığım herşeyi yerleştirmem lazım ama bebek durmuyor. Kızım da otizmli benim onun da ayrı dertleri dersleri var.. Akşama kadar da yoruluyorum eşim geldikten sonra yapamıyorum canım istemiyor. Öyle işte. Eşim kendi tarafını yerleştirdi çocuklarınkini yerleştirdi. Benimkiler ve bazanın altına girecekler kaldı sadece.

Ne yazdım ya yazarken yoruldum

Ayy canım yaa şaka bi yana gerçekten karışmış baya işler sana yardımcı biri lazım

Katliam olmuş tabi zor bir sürü iş :)

Benim hiç kimse Yök akraba olarak yanımda tek başıma yapamıyorum bu hafta bayan gelecek silecek cam kapı banyo tuvalet eşim de toparlıyor akşam evi yemek mutfak genel temizlik bana ait

Kaçamaksız 8. Gün
Sabah
Kırmızı mercimek krep tost
Yeşillik
Zeytin
Akşam
6 ızgara köfte
Bol salata
Sütlü kahve

Benim hiç kimse Yök akraba olarak yanımda tek başıma yapamıyorum bu hafta bayan gelecek silecek cam kapı banyo tuvalet eşim de toparlıyor akşam evi yemek mutfak genel temizlik bana ait
Ayy benim esim su vermez hem merak etmeyin kızlar akraba olsada bakmıyor boşuna dememişler akraba akrepten beter diye.bende her işi kendim yaparım

Kızlar inş spor da yapmaya çalışıcam yaa sporsuz olmicak siz ne düşünüyorsunuz

Evettttttt kızlar mart planlarım

Mart ayı boyunca Karatay kurallarına uyulacak özel gün dahil kaçamak yapılmayacak..

Her gün mutlaka en az 3 lt su içilecek.

En geç 7.30 da kahvaltı yapılacak ki 3 öğün yapılsın..
En geç 19.00 da akşam yemeği işi bitmiş olacak...
Her gün 1 mil dahi olsa mutlaka leslie yapılacak...

Başka neler olabilir ki fikirlerinizi alayım.

Bunlari yapınca gayet iyi kilo vereceksin gulum eminim

Rapor veriiim:
Öğle :mercimekli bulgur+yoğurt+turşu
Akşam:kıyma kebap+yeşillik+turp+turşu
7 de tükkan kapanmıştı
Çok yoruldum bugün hepinize bol leptinli güzel uykular diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…