Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Yok gulum ben gebelik zehirlenme si yaşadım yoğun bakimda kaldım günlerce oğlum da kuvezde kaldı 8 Aylık doğdu kuvezde biberon a alismisti ne yaptıysam tutmadı beni sonra gitgide sutum kesildi
Gebelik zehirlenmesi neden oldu

Ben önce oğlumu doyuruyorum onun altını al üstünü değiş öğlene geliyor vakit valla geç kahvaltı yapıyorum mecburen gece uyumayan sabah kalkmayan bi yavrucağım var ona göre düzen oturttum bide ben eşimin işinden dolayı günlerce yalnız kalıyorum yardım edecek kimsem Yok gurbet ellerde bi başıma anca yetişiyorum Bebek işlerine bu iki öğün beslenme ii oldu ama kendimle çok uğraşmıyorum en azından diyetisyen diyeti çok zor bilmem kaç arası anası derken insan mutfaktan çıkamıyor

Al bendende o kadar kahvaltı 11 gibi oluyor

Bende hiç erken kahvaltı yapamıyorum 12.30 da genelde akşam da 7 de yiyorum öyle çocuklara göre düzen oluyor ama önemli olan diyete uymak zor şartlarda olsak da bu sorulmuş Canan hocaya geç kahvaltı filan önemli olan uyandıktan 1 saat sonra kahvaltı yapabilmek ve leptini çalıştırmak akşam da 8 i geçirmemek

Seninle yemek saatleri miz aynı gülüm

Seninle yemek saatleri miz aynı gülüm

Benim ilk hedefim 65 sonra 55 olmayı istiyorum boyum 165 54-55 kilo bana çok yakışırdı bizamanlar yol uzun aynen ama karatayı sevdim ben sütüm etkilenmedi karnım çok acıkmıyor bağırsak tembelliği vardı bende oda düzene girdi hızlı gitmiyor yavaş gidiyor ama böyle gitse bile razıyım ben bide size birşey sorucam ara da vücudu şaşırtmak gerek deniliyor siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ayda bir mesela sevdiğimiz bi tatlıyı yesek kilo vermemiz durur mu hızlanır mı acaba

Bende 160 im canım ama baştan koydum hedefi tatlı konusunda da gulum 70 e düşünce bir kere izin vericem onun dışında yok zaten ne geliyorsa yeme yüzünden geliyor başımıza ya bıktım şu kilolardan

Bir kere tatlıyı aklından cıkarsın. Ne kadar dengeli beklenirken o kadar veriyorsun.
Bağırsak tembelliğin var ise kesinlikle spor yapmalısın. Ben bi kaç gün zeytinyağı içtim yarim kahve fincanı kadar.. Düzene girdim çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…