Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

kızlar menüm
1. öğünüm
2 haşlama yumurta az peynir
5 zeytin yeşillik ve şekersiz sade kahve

2. öğünüm
karnabaharlı omlet,yoğurt,salata,fıstık

su 1,5 lt

3 ayda 15 kilo çok iyi vermişsin canım.yine dönersin eski haline merak etme

Ah ah 58 kilo olmak için neler veririm en son nişanlandığımda 53 kiloydum... 6 yılda 20 kilo almışım aşkı yemişim resmen evlilik bana yaramadı

Kaçamaksız 7. Gün
Sabah
Ispanaklı yumurta
Peynir zeytin
Yeşillikler
Yer fıstığı
Sütlü kahve
Havuç
Yer elması
Akşam
4 ızgara köfte
Biraz kaşar
Bol salata
Sütlü kahve

Kızlar tarhana çorbası karatayda yasak mı ben bugün içtim amq sonradan yasak gibi pişmanlık duydum

Ah ah 58 kilo olmak için neler veririm en son nişanlandığımda 53 kiloydum... 6 yılda 20 kilo almışım aşkı yemişim resmen evlilik bana yaramadı
Ben evlendiğimde 45 kiloydum. İkinci doğumumdan sonra 50-59 kilo arasındakiler grubuna şu mesajı yazmışım..

Ben bu gün tartıda 59 çıktım bu kadar kilo nasıl verilir imdatttttttt

Ve ben şu an 72 kiloyum

Sorma cnm benim eşim sürekli eve Abur cubur getiriyor evimiz şok market üstü
İki kişi olunca yiyor insan bence hele birde ileride anneler çocuğun yemediğini de yiyor kısır döngü anlayacağın:)
Öğle+akşam: mercimekli bulgur pilavı+salata+yoğurt
7 de dükkan kapanmıştı!
Yatana kadar su içmeceee

bugunku menum
sabah: sekersız kahve
oglen:haslanmıs karnıbahar+yogurt
aksam:5 kasık corba+tavuklu bugdaylı yemek

kızlar oğlen yok bılıyorum ama sabah cok erken kalkıyorum yemezsem basım donuyor
kılom sabıt kac haftadır ınemıyorum ya

Sabah tartılırım Ya aslında kimsede negatif yone dönüş p yok sanırım benden de cacık olmayacak

Çünkü kahvaltın yok. Kalktıktan sonra 1 saat içinde yapılan Karatay kahvaltısıyla 5 km koşmuş gibi metaboliazman çalışmaya başlıyor.

Yani öyleydi sanki. Ben de çok yapıyor gibi konuşuyorum

Kızlar yemek saatleriniz kaç oluyor.kahvaltı kaçta yapıyorsunuz mesela

Kızlar yemek saatleriniz kaç oluyor.kahvaltı kaçta yapıyorsunuz mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…