Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

oyy kuzumm yaa canı yanıyor tabiAllah bağışlasınbu dönemler mecburen böyle geçiyor.beni görseniz fırsat bulunca önce yemeği hazır yapıp bırakıyorum yoksa diyet falan hak getire.
allah yardımcın olsun....annelik böyle bişey canım ama alışıyor insan allah bağışlasın çocuklarımızı

bugun yeni tel alacam çok sükür iki gun idare edebildim..emanette zor..olacağı varsa durmuyor yerinde artık paylasabilecegim yeni haberleri ..... eski moddan bayağı uzak kalmıştık.en çokta ona seviniyorum

Aslında asıl problemim uyumayıp kahvaltı yapamamam,sabah hamurişi yemek zorunda kalıyorum okulda poaça falan...ama yatakta yattığım bir dakika bile kıymetli oluyor anlayacağınız akşamdan mı hazırlasam kahvaltı tabağımı ne yapsam

merhaba kızlar menüm
1. öğün
2 has yumurta
domates şekersiz çay yeşillik

ara mistik çay 1 mandalina

2. öğün
1 tabak menemen
5 kaşık yoğurt salata

su 1,5
spor 30 dk yürüyüş

İyi akşamlar kızlar. Yeni gelen arkadaşlar var galiba hoşgelmişler. Çok doğru bir karar almışlar karataya başlayarak. Ben de ara vermiştim inşallah tekrar başlayacağım.

İyi akşamlar kızlar. Yeni gelen arkadaşlar var galiba hoşgelmişler. Çok doğru bir karar almışlar karataya başlayarak. Ben de ara vermiştim inşallah tekrar başlayacağım.
Hosbuldum canım
Cokk merak ediyorum bu hafta kaç kilo verecegimi.oglumdan fırsat buldukca sporda yapıcam inşallah.siz kaç kilo verdiniz

Ben 2 kilo vermiştim geçen hafta bi daha almışım... Annemler vardı bırakmıştım yarın tekrar başlayacağım.
Bende 3 gitti ama odem dir çoğu o gidenin odem olduğunu bildiğim için bu hafta yi çok merak ediyorum.şu an kaç kilosun
Yarın başla Allahın izniyle temelli kurtulalim şu kilolardan yolum uzun benim baya

72.4 kiloyum başladığım yere geri döndüm... Şimdi cuma takımlarına da girdim artık geri alma şansım da kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…