Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

iyi olur canım, geç yeyince zor veriliyor, bende o saatlerde yiyordum 3 haftadır 4 gibi yemeye başladım 7 aydır duraksayan vücut kg vermeye başladı
akşam yoğurt mutlaka ye gece acıkılıyor ben kefir falan içiyorum,,,,içmeyince acıkıyorum

keşke bende erken yesem akşamı 7.30, 8 i buluyor hep..belki de o yüzden yavaş kilo vermem... işte yesem eşim tek kalacak yemekte. Bu hafta kardeşim de var bi bakim ayarlayabilirsem bende iş yerine getireyim..5.30 gibi yerim mesai bitnce negüzel olur... :KK34:

Hoşgeldinnnnn:KK16: 41 kere maşallah bebişine de sana da... ne güzel az kalmış kavuşmanıza Allah bi sesle kurtarsın..:nazar:

:nazar: maaşallh cnm çok zor bir hamilelik geçiren bir anne olarak ALALH BOZMASIN .ÇOK SIKINTI ÇEKTİM AMA YAVRUMU ALINCA KUCAĞIMA UNUTTUM HERŞEYİ. az kalmış seninde kavuşmaya hazırlıkların tmm mı?

benim gobegim ayni o takma gobekler gibiydi .. hatta dahada buyuk bildigin basket topunun 3 misli buyukluktek hali:)bu hale gelmesi bile mucize benim icin

oğlan ıyılesemedı daha.. gecelerı mılyon kere uyanıyorum cocugu rahat ettırebılmek ıcın.. cok ıyı degılım.. hafta sonu adam gıbı beslenemedim.. onume ne geldıyse yedım.. onume gelenler karataydı tabı kı ama cok manasız yedım.. kaçamak mı desem, kaçamağım yoktu ama abuk sabuk bır düzen oldu.. uykusuzluk,yorgunluk bı yandan.. canım hıc bır sey hazırlamak ıstemedı.
bu zor dönemi kolaylıkla ve tez zamanda atlatmanı dilerim evrimkuzeycım :KK16::KK16:..bende geçen hafta iş yorgunluk uykusuzlukla resmen diyetimi baltalamıştım..sen daha ıradelısın kı karataydan şaşmamışsın canımcım..:nazar::nazar:

Günaydın kızlaaaaaar. Herkese iyi haftalar diliyorum:KK16:
Yorucu ama mutlu bir haftasonu geçirip bir kaç günlüğüne evime döndüm. Çarşamba günü ver elini Istanbul:KK37: Bebeğim gezmeyi çok sevecek ya da nefret edecek sanırım. Anne karnında bu kadar gezilir mi ama??? Endişeleniyorum bazen ama o pıt pıt karnımda anne merah etme ben iyiyim diye işaret veriyor bana sanki.:emir_bebek::nazar: Pıtırcığım benim :KK16:
Annemin evinde bol bereketli yemekler vardı. Ama zararlı birşey yemedim fazla. Annem 3 kardeş artı damat olmak üzere hepimizin sevdiği şeyleri gün gün hazırladı. Balık, et, köfte, pide, sarma, mantı... Zaten 2,5 güncüktü. Bugün sabah tartıldım +100gr almışım şükür sadece. :KK56:
4,5Kg alarak ilk 20 haftayı devirdim sayılır. Darısı diğer 20 haftaya inşallah. Karnım büyüdü. Ankara'da gebe elbisesi almak için kızılaya çıktım. KAdın dedi ki 3 aylık mı hamilesiniz? Annem yok hayır 5 aylık deyince kadın şaşırdı. Aaa hiç belli olmuyor diye. Bir de mağaza da maket göbek vardı. Elbiseleri denerken karnına yerleştiriyorlar karnın büyüyünce nasıl duracağına bakıyorsun :KK1::KK1: Ben o kadar şişecek miyim yaaa dedim ama kadın 5 ayda böyle olduysan hayatta bu kadar büyümez karnın dedi :KK1: :KK49::KK49:
Merhaba canım.. ayyy nasıl daynıyorsun bu kadar yola valla maallah.. güzel gezmesi ama çok sık oluca ben dayanamazdım herhalde..:KK9: kızında çok sevecek bence gezmeyi :KK49::KK49: anne kız ggezersiniz :KK34: ne güzel fazla almadan bitirirsin inşallah bu dönemi annenlerde de çok kilo almadan dönmüşsün :nazar:

Kahvaltım :KK66: çılbır +peynir ,k yemiş kayısı lı :KK66:

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 22
:nazar: maaşallh cnm çok zor bir hamilelik geçiren bir anne olarak ALALH BOZMASIN .ÇOK SIKINTI ÇEKTİM AMA YAVRUMU ALINCA KUCAĞIMA UNUTTUM HERŞEYİ. az kalmış seninde kavuşmaya hazırlıkların tmm mı?

Ayyy keşke ama nerdee... inşallah ALlah söyletmiştir de bebeğim olur :KK16::KK16:

günaydın canım
afiyet olsun
marketten alınanlar genelde uzun süreliler oluyor, üretim tarihi ile son kullanma tarihi arasında 1 haftadan fazla fark varda doğal değildir ona bakarak al canım,,,,dışarıdan süt alabiliyorsan ondan kaymağını alırsın, yoğurdunu, tereyağını bile yapabilirsin...
teşekkür ederim ablacım..bitanesinnn..:KK16::KK16::KK16:

Amin inşallah,çok teşekkür ederim...Benim 2.bebeğim..10 yaşında bir oğlum daha var..Benim de ilk gebeliğim çok zor geçmişti..Burda kimseyi sıkmamak için yazmadım hiç..Sağlıklı doğurdum büyüttüm ama..Bu inşallah böyle olmaz demiştim..Şükür çok kolay,rahat geçti hamileliğim..Hazırlıklar tamam..beşiğide bugün kurucaz inşallah..Hepsini paylaşıcam sizinle :))

Hoşgeldinnnnn:KK16: 41 kere maşallah bebişine de sana da... ne güzel az kalmış kavuşmanıza Allah bi sesle kurtarsın..:nazar:

Fmgencim sağol canım benim..Amin inşallah..dualarınızdan eksik etmeyin..

Amin inşallah,çok teşekkür ederim...Benim 2.bebeğim..10 yaşında bir oğlum daha var..Benim de ilk gebeliğim çok zor geçmişti..Burda kimseyi sıkmamak için yazmadım hiç..Sağlıklı doğurdum büyüttüm ama..Bu inşallah böyle olmaz demiştim..Şükür çok kolay,rahat geçti hamileliğim..Hazırlıklar tamam..beşiğide bugün kurucaz inşallah..Hepsini paylaşıcam sizinle :))

ALLAH KURTARSIN :nazar: KENDİNE DİKKAT ET CNM SABIRSIZLIKLA BEKLİORUZ

Herkese Merhaba:KK3:
Keyifler yerindedir inşallah.Yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldinizzzzz:KK34::KK34:
Hasta olan arkadaşlara sağlık sıhhat diliyorum tez zamanda iyileşin inşallah.:KK19:
Benim hafta sonu çoook karışık geçti ama karatayı bozacak bişey yemedim çok şükür.Daha çok aç kaldım desem daha doğru olur:KK43:
Bi kaç haftadır hastaydım ,daha iyiydim ama geçen cuma halsizleşince doktora gittim ilaç yazdı.Kullanmaya başladım (günde 5 kere) ama nedense yemeklerden 1-2 saat sonra aç hissettim midem kazındı resmen.İlacın içeriğine baktım nişasta yazıyor:KK47:, o zaman anladım aç hissetme nedenimi.:KK19:Allah`tan 2gün sonra bitecek bende kurtulucam.:21:Şimdi şekerin ve diğer zararlıların beni nasıl bu hale getirdiklerini daha iyi anladım.:KK20:Yediğim halde sürekli neden atıştırmak istediğimi...Çok şükür karatayla tanıştım ve tabi ki sizlerle.Sevgiyle kalın...:KK16::KK16::KK16:

herkese merhaba
az önce o kadar alıntı yaptım cvp yazdım site dondu :KK43:
oyy çok snir oldum ya

günaydın canım

hoş geldin,,,az ama özlem giderdin o güzel,...akşam dinlen bari yarın yine valiz hazırlaman gerek üst üste yorucu olacak

kg almadan dönmende çok güzel,,iyi gidiyorsun,,,,iç karnın büyük demekki kadın şaşırmış ben 4 aylık hamileyken doğum yakınmı diye soruyorlardı 4 aylık deyiince şok oluyorlardı,,,doktor bile inanmamıştı ikiz sanmıstı:KK52:

elbiseni güle güle giy canım
Teşekkür ederim. Dinleneceğim akşam evet. Fuar çok yorucu geçecek çünkü. Hep ayakta duruyor insan ama ben bu sefer oturarak geçirmeyi planlıyorum. Aslında karnım çok küçük değil bence ama giysiden de fark ediyor. Bol koyu renk giydiğim zaman ya da bol gömlek giydiğimde belli değil ama dar ya da elbise tarzı birşey giyersem belli oluyor.

Geçmiş olsun canım..İnşallah geçer en kısa zamanda da sende düzene girersin..

Ekincim hoşgeldin evine...
Benimde iç karnım büyük sanırım,kimse inanmıyor son ayda olduğuma :) Anne evi yemekleri çok bereketli oluyor zaten..Geçen ben de gittim aman allahım ne gerek var aslında dedim ama annem 8-9 çeşit hazırlamış..Hangisinden yiyeceğimi şaşırdım,az az yedim ben de :))

Annem allahtan hepsini bir arada yapmadı. Daha önce hepsini bir arada yapıyordu hep artıyordu yemekler ziyan oluyrdu. Şimdi ziyan olmadı bitirdik. Bir de biz çok nadir bir araya gelebiliyoruz. Bayram oluyor bize o bir kaç gün.

Heyoooooooo ben geldim :)))):emir_bebek::emir_bebek:

Merhabalar,selamlar herkese...:KK49:

Dr.dan geldik canlar...Bebeğim dönmüş,normal doğum pozisyonunu almış...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: Çookkkk mutlu oldum..
Doğum tarihimiz 17 Mayıs görünüyor ,ama dr. 12-13 Mayıs gibi gelir diye düşünüyorum dedi :KK52::KK52:
Paşanın keyfi yerinde ellerini birleştirmiş ,elleriyle oynuyordu..bana yine hiç bakmadı,yüzünü göstermedi..Minnak burnunu gördüm sadece...
Kilosu iyi,boyu gayet iyi..Ben de de herşey yolunda..Kilo almamışsın süper dedi dr.Bebek alıyorya mühim değil zaten..

Herkesler iyidir inşallah..

Ne güzel haberler verdin. Nazar değimesin :nazar::nazar::nazar:

Merhaba canım.. ayyy nasıl daynıyorsun bu kadar yola valla maallah.. güzel gezmesi ama çok sık oluca ben dayanamazdım herhalde..:KK9: kızında çok sevecek bence gezmeyi :KK49::KK49: anne kız ggezersiniz :KK34: ne güzel fazla almadan bitirirsin inşallah bu dönemi annenlerde de çok kilo almadan dönmüşsün :nazar:
Merhaba. Benim işim gezmeyi gerektiriyor. Bir de ailelerden uzağız o yüzden de geziyoruz. Ama çok şükür şu ana kadar sağlık problemim olmadı yoksa seyahat edemezdim bu kadar. 6. ayın sonuna kadar böyle götüreceğim inşallah sıkıntı yaşamazsam ondan sonra evimde dinlenme pozisyonuna geçeceğim.Kilo en çok korktuğum şey. Umarım hedefin üstüne çıkmam.

hamiş kızların çizelgeleri görünüyor ama kilo çizelgelerini göremiyorum neden acaba bilenler yardımcı olabilirmi neden göremiyorum acaba :KK53::KK53:

Son düzenleme:
Hadi bakalıımmmmmm :)

Ablacım ben sınava gidiyorum, bana şans dile :) akşam görüşmek üzere

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
ben görene kadar sınav bitmiştir bile.....inşallah iyi geçmiştir,,, iyi not alırsın
oğlan ıyılesemedı daha.. gecelerı mılyon kere uyanıyorum cocugu rahat ettırebılmek ıcın.. cok ıyı degılım.. hafta sonu adam gıbı beslenemedim.. onume ne geldıyse yedım.. onume gelenler karataydı tabı kı ama cok manasız yedım.. kaçamak mı desem, kaçamağım yoktu ama abuk sabuk bır düzen oldu.. uykusuzluk,yorgunluk bı yandan.. canım hıc bır sey hazırlamak ıstemedı.
antibiyotikte fayda etmedimi canım ne geçmez hastalıkmış kaç hafta oldu,,,
Heyoooooooo ben geldim :)))):emir_bebek::emir_bebek:

Merhabalar,selamlar herkese...:KK49:

Dr.dan geldik canlar...Bebeğim dönmüş,normal doğum pozisyonunu almış...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: Çookkkk mutlu oldum..
Doğum tarihimiz 17 Mayıs görünüyor ,ama dr. 12-13 Mayıs gibi gelir diye düşünüyorum dedi :KK52::KK52:
Paşanın keyfi yerinde ellerini birleştirmiş ,elleriyle oynuyordu..bana yine hiç bakmadı,yüzünü göstermedi..Minnak burnunu gördüm sadece...
Kilosu iyi,boyu gayet iyi..Ben de de herşey yolunda..Kilo almamışsın süper dedi dr.Bebek alıyorya mühim değil zaten..

Herkesler iyidir inşallah..
merhaba canım çok sevineim bebişin döndüğüne ve gayet iyi olduğuna,,,,,sayılı gün çabuk geçer bakalım prenscik nasıl bir bebek bizde meraktayız ilk karatay bebeğimizi:KK34:
gunaydinn ,,, hepimize guze bir hafta diliyorum...

bugun aksami disarda yiyecegiz karataya uygunsuz birsey yemem ama 8den sonraya kalabilir,, cunku esim 7de isten cikip alacak bizi.. illaki 8i bulur yemek mevzuu.. aksama gelince spor yaparim artik yaga donmesin napayim..

merhaba canım

şimdiden afiyet olsun,,sizede bir değişiklik olur işte, bugünlük te öyle olsun yarın telafi edersin

X