Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sahur....iftardaki yediklerimden olusan hararetten dolayi yarim yumurta...bol domates, salatalik.biber...12 tane zeytin...peynir,,,mayhos ceyrek elma, mayhos erik 1 tane, kuruyemis....cay ve bol bol bol suuuuuuu

Afiyet olsun ablacim

Günaydın. Uyuyamadım kalktım erken. Sahurdan sonra yatmıştım.

Enerji patlamasi var o zaman

Tunaydin, bayram nobetcileri belli oldu. Biz doldurucaz artik sayfalari. Kolay gelsin temizlik islerine, haydii muzigide ac cardioo niyetine, yoksa bu sicakta temizlik cekilmez

Gunaydinn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tunaydinn

Ben simdi disari cikiyorum, bu son haftam. Alinacaklar var.
Yarinda askabatin en buyuk pazarina gidicem insallah.
Bende geliyom heyooo

Kimse gelmemiss

Bugun cok sicakti, benim telefon 41 gosteriyodu ama otobus duraklarindaki dedeceler 50 ydi.
Gidecegimiz yere kadar yandik, bide otobus de kalabalikti, tursu gibi gittik.
Kendime 34 yaziyo ama 36 bedene es kapri kot ve mini kot etek aldim. Etegimi tatilde giyicem
Evde giymelik tisort aldim, bide kizima bisuru penye aldim

Sonrada markete gittik, az alisveris yaptim.

Munum

Sabah

2 yum ile peynirli omlet
Maydanoz, domtis

Aksam

Bugdayli yogurt corbasi
Doner
Iki yudum meyva suyu

Simdi turkkahvesi iciyorum
Sonra kefir icerim

Bu hafta menum eksik olur buyuk ihtimal, gerci cevizmaldim bugun ama. Son hafta evdekileri tuketicem.

Eee süper o zaman.

Ve yine süper harikasın
Yok valla ne müziği temizlikte yapmak zor geldi siz valla maaşallah tabi oruçta yok dımtıs yapmayı düşün valla anca çocuklara alışveriş yapıp geldik eşim sen bir şey almayacakmısın dedi bu popoya mı dedim eh işte temizde dursun diye bir iki bir şey aldım işte.Zaten zayıf olsam manyardım artık kendimi göstericem diye. Bazen düşünüyorum Allah günaha girmeyeyim diyemi beni kilolu yaptı yada veremiyorum fiye.

Oh oh maşallah supersin sende ciciler alınmış istediğin gibi gönlüne göre daha ne olsunki.Gerçektende herkesi bayram telaşı sardı heral kimse yok mengmeng nerde acep gerçı gecmiside okumamaıştım orda yazmıştir belki birşeyler olsun ne yapalım bizde beraber takılırız ben bu bayram evdeyim zaten aman zaten eşimin tarafına gitmeyeyimde evde olmaya razıyım. Bende iftar menümun yazayım
Soğuk çorba
Salata
Köfte
Bende koca ramazan gitmedim son bir teravihe gideyim tespih namazida kikdiracakmişlar gelince gorüşürüz artık

Afiyet olsun, namazini da Allah kabul etsin.
Yok yawrum yaa, daha cok calismam lazim. Bugun bir iki tshirt denedim bol olmasina ragmen gobegim cikti.
Zayiflayinca kendimi gostereyim devri bize bitti kuzum. Anneyiz biz. En fazla kocise susleniriz.
Once zayifla, sonra sıkılas, hafif kas tamamdir. Daha ne olsun

Bilin bakalım yanımda kim var ipucu rumuz sevdicek😃

canım şu an o garson gibiyim her iş bende soruluyor ama maaş aynı ünvan şef....müdürlük alırsam fazladan arkadaşların yaptıklarını kontrol edeceğim hatalarından ve yapmadıklarından ben sorumlu olacağım ama karşılığında da 800 tl fzla alacağım.....
güle güle git canım...benim içinde öp onları...kalabalık iyi oluyor ama fazla gün olunca sıkıyor
iyide abla sen müdür olmayı isiyordun senin için dua ettim ben ama
doğru hatırlıyorsun ben müdür olmayı istiyorum hepinzde dua ettiniz benim için...o soruya müdür olunca işim ve sorumluluğum çok artacak anlamında yazdım...biz 3 kişi aynı işi yapıyoruz birinin arkası var karısmıyorlar...diğeri söyleneni yapana kadar vakit geçiyor...

Selaamlar cok hastayim coktandir yazamiyorum
geçmiş olsun canım

Kizlar sonunda annemlere geldim. Adapazarindayim

gözünaydın canım....
şok şükür ....allah bi daha ayırmasın..benim için öp onları
kiraz serbest neden kaçamak saydın ki canım
Ben de gelebilirmiyim araniza nerde diyet orda ben

tabiiki gelebilirsiniz

hoşgeldiniz aramıza

kolay gelsin canım

bende 2 günlük geçmişi okudum ne çabuk bitti .... çıtırlarım olmayınca ne kadar az yazan olmuş....herşey kalabalıkla güzel
insanlar hala eski kafadalar zayıf olunca mutlaka bir sorun olmalı diye düşünüyorlar

kahvaltıda ıslatılmış kayısı ye hemen çözüyor ....bende 2 günde alışkanlık yapıp yine kabızlık devam sende olmayabilir

Ben simdi disari cikiyorum, bu son haftam. Alinacaklar var.
Yarinda askabatin en buyuk pazarina gidicem insallah.
Bende geliyom heyooo
ne güzel herkes tr ye geliyor ...yakın olsaydıkta görüşseydik ne güzel olurdu
ciçişlerini güle güle giy canım

oradaki hatunlar mini etekleri evde mi giyiyorlar...dışarıda hep aynı tarz giyindikleri için başka giyecek yerleri yok...çok garibime gitmişti türkmenis tana gelince herkes te aynu tarz elbise kafalarında yarım yamalak yemeni gibi bişey ....bayram vardı bayramda da aynı elbiselerin kadifesinden giymişlerdi...toplantı yapılan yer oranın en lüks oteliydi gece 10 hala toplantı bitmemişti ben sıkıldım çıktım dışarıya baktım düğün varmerak ettim salona gittim düğünde nasıl giyinmişler diye ...içeri bi girdim bayan dolu hiç erkek yok, herkeste yine aynı elbiseler ama kumaşları abiyeydi tek fark oydu,,,gelini merak ettim ona baktım normal gelinlik giymişti....
Afiyet olsun ablacim.
Iyi misin, bisey var sanki
çok şükür iyiyim canım....işlerim vardı hep koşturmaca yemeğe zor yetiştik...telden girmek istemiyorum hemen sarj bitiyor arayan oluyor bulamıyor...sarj takviye cihazımında pili bitmiş kullanamıyorum..açıp pilini değiştirecektim evdeki tornavida olmadı yıldızın en miniği lazım yanıma aldım saatçi yada tornavida bulursam pili değiştireceğim, o iyi oluyor sarj nerde bitse hemen çantadan çıkar tak dolduruyor...
Bilin bakalım yanımda kim var ipucu rumuz sevdicek😃

ay ay ay severim ben sizi,,,siz sonunda kavuştunuz mu,,,,ne güzel hasretlik gidermek.
Eneeee kankalar birarada.

evettttt

Evet kavustuk balkonda zencefilli limonlu yeşil çay iciyoruz

Oyle ablacim, keske biraraya gelebilsek, cok isterim.
Boyle giderse bigun kesin ayarlar bulusuruz zaten topikcene.
Kedinin yada mengmengin dugunune mesela, oynariz bide ohh mis.

Turkmenler baska bisey giymiyor, dediyin gibi ortama gore kumas degisiyo sadece
Yabancilar normal giyiniyo, ruslar minilerini giyorlar.

Gul ablaya alinti yapmistim, niye cikmadi acaba :44:

Son düzenleme:
Evet kavustuk balkonda zencefilli limonlu yeşil çay iciyoruz

Bayramda bizde devamini getirelim doyamadim sana guzelim. İnsallah Ece aglamamistir.

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bayramda bizde devamini getirelim doyamadim sana guzelim. İnsallah Ece aglamamistir.

Yok yok aglamadi çiğ köfteyi açtım kafası karisti😃

Aynen bende doyamadim. Sabaha kadar otursan mevzu bitmezki bizde😄

Ablacim meyve yememeye gayret ediyorum ^_^

Bi de kinaye yaptim ornek kacamak olsun diye ^_^

Kolay gelsin, gecmisi yeni yeni okuyorum

Bulusmak icin dugun beklemeyelim ^_^ geldiginde direk bulusalim canim ^_^

Tatlim temizligin bitti mi? Yeni bakabiliyorum gecmise. Dun nefes almaya bilr vakit bulamadim isyerinde. Aksamina da sevdicekle bulustuk 1 gibi eve gectim. Sabah erkenden Adapazari'na gelmek icin yola ciktim, 1,5 saatlik yolu 5 kusur saatte gelebildik o yorgunlukla uyumusum. İftar sonrasi da babymom ile bulustuk kizlarla oynadik ^_^ simdi de benim yegen pacama yapisti birakmiyor ^_^

Firsat buldukca yazarim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…