Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

siz sohbete devam edin ben banyomu yapıp hazırlıklarımı yapayım,,

pazar günü bende kalan arkadaşım İstanbul a giderken valiz hazırlayıp vermiştim, arabayla gidiyorsun nasıl olsa sen götür İstanbul olmazsa geldiğinde geri getirirsin diye,,,bende kalan ufak tefekleri hazırlayayım,, işim bitince gelirim

Innnsallaaah müdür olursunda rahatlarsin

Agustos sonuna birakma, 30 agustos da yine biseyler cikmasin sonra.
Walla izmire gidemedigine mi uzuleyim, yoksa kosturmacanin cok yorucu olmayacagina mi sevineyim bilemedim

geçmiş olsun canım
her zaman böylemi oluyor bu sefer mi böyle oldu

Sagol ablacim, dogumdan once cok kotu olurdu.
Dogumdan sonra agrim kalmadi.
3,5 senedir ilk defa boyle oluyo.

Kolay gelsin

Agustos sonuna birakma, 30 agustos da yine biseyler cikmasin sonra.
Walla izmire gidemedigine mi uzuleyim, yoksa kosturmacanin cok yorucu olmayacagina mi sevineyim bilemedim

.
diğerleri 2 kere izin kullandılar iş çıkmadı hep bana denk geliyor, önceden bişey ayarlayamıyorum,,,ucuz uçak bileti alamıyorum mutlaka yanıyor,,,

bende senin gibi oldum,,,izmir e gidemediğime mi üzüleyim,,,işin 3-5 gün ve sabahlara kadar olmadığınamı sevineyim bilemedim,,,,
kısmetimizde ne varsa onu yaşıyoruz biz istediğimiz kadar plan yapalım allah nasıl uygun gördüyse o oluyor...aklıma gelmezdi İstanbul
sağol canım

Iyi geceler umarim herkes çok çok iyidir.. dun kadir gecesi münasebetiyle çok gec yattim hepinize hepimize dua ettim allah kabul etsin inşallah

Misafirlerimiz bayram sonuna kadar buradalar..tatli bi telasla geçiyor günler. Yarin icin çok stresliyim bebegin detaylı ultrasonu var.dua edin inşallah hiç bir olumsuzluk yasamayiz.ufakligim ise 2 gündür duzelmeye başladı bu ağız yarasinin tek olumlu tarafi geceleri kullandigimiz emzigi birakmamiz oldu. .

Karataya mumkun mertebe devam.bu gun cekirdeksiz uzum yedim baya, cok canim istedi..ne cektim şu meyvelerden:)
neyseee cumartesi temizlik pazar arefe telaşı var bende ...
bayram böreği hazır hemde su boregi sarmada tamam..

yine gelirim ben..hepicinizi öperim

Sagol ablacim, tam islere girisecektim ki hasta oldum
Duramadim gelip soyleyeyim dedim
Ramazani cikarsaydim iyiydi

Hadi bayram erken geldi sana

Perşembe pazarına gittik full kıyafet çocuk kiyafetleri. Ama hersey ayni

Allah yardimcin olsun canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hoşgeldin. Yine böreklerle mi uğraşıyorsun. Asıl ne çektin bu böreklerden. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Callaneticsi araştırıyorum, tamamını yapsam mı yapmasam mı diye.
sen yapmadan duramazsın
Hadi bayram erken geldi sana

Perşembe pazarına gittik full kıyafet çocuk kiyafetleri. Ama hersey ayni

Allah yardimcin olsun canim

sagol canım

hoş geldin hamiloşum

allah kabul etsin hepimizin dualarını,,sana da kolaylıklar versin 2 çocuk bide karnında sıcaklar bi yandan evde misafirler bi yandan işin zor,,,,

bebişimizde iyidir inşallah ,,,kalbini ferah tut canım....her şerde bi hayır vardır derler iyi olmuş emzikten kurtulmanızda

marifetli hanım iki canlı herşeyleride hazırlamış,,,ellerine sağlık

seraym yemek nasıl geçti

ben yatıyorum canım,,,

bugün ki dersimde tamam ,,,,

iyi sabahlar canım

Maşaallah canım maşaallah.

Aynen pazardan kendime pantalon aldım 7.5 tl 26 beden😄 bide kızlara bol tayt ve badi

Oh oh süper hemde 26 beden bu dahada süper kiz ben zayıfken bile 27 giyiyordum gerçi sende boyda var galiba akrabaların doğru söylüyor.

Inanilmaz agrim var, kiz dogmadan once boyle olurdum. Aglardim iki gun.
Dogumdan sonra gecmisti. Yatiyorum bu aksam kipirdamadan.
Patik giydim, Ayaklarimi isittim, bende usuyorum bide, hirka giydim.
Yaz gunu kelem gibiyim.
Geçmiş olsun canım biraz geçikti ya ondan ağrıyordur aspirin iyi geliyor ama genede sen bilirsin.

Abla senin durumuna üzulelim mi sevinelimmi bilemedik hakkında hayırlısı diyelim.

Bluedaisy arkadaşımın dediği gibi 30 ağustos zafer bayramimda birşey çıkarmasınlar sakın.

müdür olunca diğerlerinin kontrolü de bende olacak üstüme daha çok yüklenecekler,,herkesin hatası bana sorulacak,,,laf gelmesin zamanında bitsin diye ben daha çok koşturacağım
Of ablacım ya sen oyle anlatınca aklıma bir fıkra geldi iki garson konuşuyormuş garsonarkadaşına artıkgarsonların başıolduğunu kademe atladıını söylüyormuş arkadasida peki maaşin arttımi diye sormuş garson yooo diye cevap vermiş arkadşı o zaman niye seviniyorsun işin iki katına çıktı ama maaşın aynı demiş. O hesap eğer bu kadar işe maaşın iki katına çıkacaksa o zaman inşaallah mudür olursun diyelim.
Callaneticsi araştırıyorum, tamamını yapsam mı yapmasam mı diye.
Bence senhiç araştırma yap zaten yapıcaksın onuda yap.
Allah dualarini kabul etsin canim yorma kendini bu kadar hamiş hamiş.İnşaallah ultrasonunda problemsiz güzel geçer.
Kızlar yemek çok güzeldi yenikapida şehir parkında sahile nazır menum
Aparatif tabağı(pastırma,siyah,yeşil zetin,iki çeşt peynir)diğerlerini yemedim hurma kocamanlarından helvada vardı.
Çorba bademli tavuklu ama içinde unda vardı mutlaka işte o kaçtı
Bol et oğlanda yemedi bana kaldı kırmizi et pikavı ellemedi
Yarim bardak osmanlı şerbeti ama tadı çok güzeldi,gerçi kü çügün peşinde koşmaktan onu harcamışımdir,
Sahur menüm
Cekirdek
Ayran
Zetin
Peynir yiyesim yoktu geçiştirdim.
Herkese iyi geceler. Dukkan kapanmıstir ona göre heee Hayırlı cumalar herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…