Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

acele acele sahurumu yapıp 306 ya kahhar ı da çektim,,,,bugün ki ödevimde bitti çok şükür

sahur

pastırmalı tek yumurta
16 zeytin
peynir
domates
salatalık
nane
3 erik 6 kiraz
fındık, badem ve bol fıstık
1 bardak çay ve bol su

Tamam ciğerim dualarım seninle:))

Nii ciger mi cok severiiimm

Gii bende 81 liyim, dualar icin cok sagol seker, sanada edildi, Allahim kabul etsin insallah.

Canlarim ben geldim izmitte kardeşime yim. 2gündür
Yazamadım. Özledim sizi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anaa bebitom tr dee, hemide izmitte. Bizimde ikamet 2 yildir izmit. Bizde ozledik seni.

Mengmeng 4 çocuğu 1 daha düşün derim 😄😄😄

O hele bi 1. Yi dogursun bakalim, 2. Yi dusunecek mi.

AMİN

amin
Amin canım benim Amin. Gül ablacım Allah namazını kabul etsin.
sağol canım
Sahur;
2 yumurta
Salatalık, domates
Yer fıstığı
Siyah çay
Yoğurt, biberli
2 biber dolması
afiyet olsun kedicik

Kizlar biz yemekteydik, koordinator israr etti,,kaldigi otele tiramisu yemeye cagirdi.
Yok mok dedik ama baktim kiz kucagindan inmiyo, degisiklik olsun dedik gittik.
Herkes tiramisu yedi ben baktim. Israr ettiler, benim sekerim yuksek sagolun dedim.
Kayfemi icip evcazima dondum hemen kizi uyutup abdesti alip icraate gectim, sonra sahurluk hazirladim,
Ye, topla, sabah namazi, gecmisi oku derken bu vakit oldu.

Iftarim

Karisik izgara
Salata
Soda

Turk kahvesi

Kefir, 1 kayisi, az siyah uzum, 1 erik
Ceviz, badem, findik, az kara kuru uzum,

Sahur

2 haslama yum
Marul, maydanoz, salatalik, domtis salata
11zeyyin
Peynir
Cay, su

Hepinize defalarca dua ettim, Allahim hepimizin dualarini, tovbelerini kabul etsin insallah.
Cok opuldunuz

helal sana hayır demeyi öğrenmek çok önemli

afiyet olsun canım

allah dualarını kabul etsin
Hepinize defalarca dua ettim, Allahim hepimizin dualarini, tovbelerini kabul etsin insallah.
Cok opuldunuz

ben yatıyorum,,,inşallah hemen uyurum 4 saat sonra kalkmam lazım

hayırlı sahurlar hepinize

seraym gördüm seni dükkanı kapatmak sana düşüyor,,,

capadokya yok bu gece galiba

Amin Amiin ablam.Allah ım kabul edenlerden etsin Yarabbim..

acele acele sahurumu yapıp 306 ya kahhar ı da çektim,,,,bugün ki ödevimde bitti çok şükür
Allah kabu etsin ablacım agziına sağlık.Seni seviyorum.
Sağol canım benim hepimizinkini o zaman sen ben bide mengmeng 81 li. Bu arada çok doğru söyledin çocuk konusunda hele bir ikinci olsun gercektende o zaman görür bir ablamız şöyle derdi bir çocuk hiç çocuk hele ikinciyi yapında işte o zaman anne olacaksınız. Ama ben eminim mengmeng 10 çocuk bile büyütür yapabilirse tabi
Bugünkü sahurum sahur falan yok içtim ayranı yattım aşağı çok uykum vardı.
Herkese iyi geceler bu gece dayanamıyorum topiği erken kapatıyorum hepinizi öptüm

ben yatıyorum,,,inşallah hemen uyurum 4 saat sonra kalkmam lazım

hayırlı sahurlar hepinize

seraym gördüm seni dükkanı kapatmak sana düşüyor,,,

capadokya yok bu gece galiba
Tamam ablacım dükkan kapanmıştır saat 8 e kadar birsey yazmak yok heee şaka şaka ben yatanzi bu kez son kez söylüyorum gittim

Herkese merhaba 15 gün oldu canan karatay usulü beslenmeye çalışıyorum.oldukça memnunum.2 kilo verdim.ancak benim her ürünüm marketten .yoğurt,süt,zeytinyağı,yumurta öyle dediği gibi doğal ürünleri bulamamki siz napıyorsunuz?gerçekten merak ettim.sanırım yediğim tek doğal ürün çiğ kuruyemişler.eti kasaptan alıyorum,serbest dolaşan olmadığına eminim.sebzeyi marketten manavdan alıyorum,sera olduğu kesin.yumurta desen market yumurtası...kızlar bende doğal ürün yok bulamıyorum ki..sizleri merak ettim ,bunları nerelerden alıyorsunuz.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

2 saat uyku ile güne başladım,,hadi hayırlısı akşamı ederim inşallah ,,sersem sersem gezerim artık,,,,4.15 te yattım 7 ye çeyrek vardı hala uyanıktım,,,,5 ten sonra birisi in çık in çık sinir etti,,,yatak odası camları apartman içine bakıyor en ufak ses yankı yapıp çınlıyor,,,4 kat aşağıda kapının çarpması insanı rahatsız ediyor,,,kapının ayarı bozulmuş vatandaş bırakıyor şakkkk,,,evinin kapısını çarpıyor takkkkk,,,kiltliyor şak şuk şak şuk,,,şiir gibi oldu
1 dkk sonra geri gliyor tersi işlemler yapılıyor 2 dkk sonra geri çıkıyor,,,yarım saat sürdü kalkıyım bakıyım diyorum başım dönüyor uykusuzluktan üstümü değişmem lazım erkektir kesin ama halim yok,,,iyice uykum kaçtı,,,terbiyesiz kapının ayarı bozuk ama elinle tut yavaşça kapansın ben sabah çıkarken bile öyle yapıyorum uyuyanlar rahatsız olmasın diye,,,ayağımda topuklu olunca yavaş yavaş basıyorum o ses boşlukta kaç katı olarak yankı yapıyor,,,apartmanda herkes mevki sahibi bu ayılığı bi komşunun oğlu polis ana babayı dinlemiyor asi o yapmıştır diye düşünüyorum...dağdan inmiş resmen,,

Allah razı olsun. Amiiiin diyorum can-ı gönülden. ^_^

Allah kabul etsin şekerim.

Mümkünse ikiz olsun hayatım. Tek batında 2si birden gelmiş olur. Ben bu çocuk mevzundan eminim de, Rabbim nasip edecek mi orasını bilemem.

Cok opuldunuz

Allah kabul etsin.

Evet üçümüz de 81'liyiz. ^_^ Diyorum ya ben bakmasına bakarım da, kısmet bakalım. Rabbim nasip edecek mi?

merhaba aramıza hoşgeldiniz

karataya başlamakla çok iyi yapmışsınız,,,karatay sadece diyet değil sağlıklı beslenme,,,,

sağlıklı beslenmek için doğal şeyler şart

siz nerede yaşıyorsunuz,,,o şehirde yaşayan arkaaşımız varsa size daha çok yardımcı olabilir

ben Ankara' dayım yoğurt mayamı kendim nohuttan yapıyorum sütçü bulduk kapıya getiriyor, onunla mayalıyorum,,,kaymağını alıp tereyağ yapıyorum yemeyede yarıyor,,,fazla aldığım zaman peynirimide yapıyorum,,,,beyazları bu şekilde çözüyorum hiç katkı olmadan....

kuruyemişi pazarlardan alıyorum,,sebzeleride artık pazara gitmeye başladım

pazarlarda yumurtalarda var,,,artı mig ros larda veya büyük marketlerde free range yazan yumurtalar var hiç yoktan iyi,,,birde kor diye yumurta markası var oda sebest gezenmiş

allah kabul etsin canım

arifeyi tutarsın pazar a denk geliyor ya öğlene kadarda yatarsın

aynen bende öyle düşünüyorum abla büyükler derki arefe günü kurtlar kuşlar bile oruç tutarmış . Açlık süresi çok uzun olunca rahatsız oldum pazara rahat tutarım allahın izniyle

canlarim ben geldim izmitte kardeşime yim. 2gündür
yazamadım. özledim sizi

canim zorlama kendini..sağlık bu. Tutamadı günlerin fitresini verirsin

memleketinede varırmış ne mutlusundur şimdi sen .inşallah geri dönmezsiniz
bende çok özlüyorum 1 gün girmesem kime neoldu ne konuştular die merak ediyorum

[sıze=3]ekledim ablacım merak etme okurken gözümden kaçmış sagol cin gibisin valla.bir işi yapıyorsam düzgün yapmalıyım dimi.[/sıze]

[sıze=3]o ailenin en güzel fertlerinden birisin sen.[/sıze]

Herkese dua ettim bende allahım dualarımı kabul etsin

günaydın.
ben dün yarım civarı ibadetler sonrası uyumuşum. tabi ki sahur nanay.
neyse ki alıştım bu duruma.
akşama da dersim var. ne hikmetse hep dersin olduğu günler sahursuz tutuyorum.

bugün canım biraz sıkkın, enerjim düşük. kafamı topladığımda gelirim.

süper bi gün geçirin.

günaydınnnn

günaydın canım

sabah yatınca aklıma geldin mengmeng sahurda girmedi kalkamadı heralde diye düşündüm,,,kedi aramıştır yada diğer arayan kişi yeyip yatmıştır uykusu çoktur dedim ama

allah yardımcın olsun

,şu ramazanı bi bitirseydin aç aç tuttun,,,,

1 çocuk hiç çocuk 2 çocuk az çocuk 3 çocuk eh 4 çocuk ideal .. ama yapabilene helal olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…