Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Evet ablacim ya ozel izin aldim ama pismanim simdi keske yemeseydim

Simdi daha da uzuldum civcivlere ben de diyorum nasil boyaniyot bunlar

Camlica olsun o zaman seni mi kiracagim ^_^

Ne guzel tekrar uyuyabilmissin. Ben kalkinca bi daha yatamiyorum

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sporumu yaptim ustune birde 10 dk civari, kalca bacak hareketleri yaptim.
Dusumu aldim, namazimi kildim, fmgenc ve teosan a dua ettim.
Yogurt, kefir ve birazda kiraz yedim.
Simdi sahurluk hazirliycam. 50 dk kaldi
ALLAH kabul etsin canım... Allah razı olsunsenden

Allah islah etsin. İliskilerde Tahammul edemedigim iki sey var. Evli arkadaslarima da sorarim sikintilari oldugunda. Sikinti aldatilma ya da kaba kuvvetse ardina bakma bosa diye. Kosul ne olursa olsun kabul edilebilir degil. Rabbim gostermesin cok igrenc bir durum.

Canım ilk defa duydum... ende iç umutsuz olladım rabbim hayırlısını versin diye dua ettim hep... senin bu yazdıkların daha da rahatlattı

afiyet olsun canım,,,yaprağın yarısını bulgural sarıp başka tencerede pişirseydiniz sende yerdin,,,,

zararlı bişey yemediğin için
erkek milleti her yerde aynı yeter ki fırsatını bulmasın,,,işin içinde ruslar olunca hiç dayanamıyorlar,,,,benim boşandığım adam her ay 2-3 gün rusya ya maaş götürürdü, gelince ne güzel kadınlar biblo gibi hepsi aynı tornadan çıkmış gibi diye anlatırdı,,,,içkiliyken arkadaşlarına anlatırken duymuştum ...oda karıştırmıştır bi haltlar sordum yapmam dedi ama delillerini yakaladım

İnşallah canım çok isterim

Ozaman bütün ramazan iftar sahur bişey yiyemezsin

Zaten adamlar o anı gozluo kadın coluk çocuk Gitse de eve kadın atsam diye.. karisi gelmeden de çağırır bi temizlikci heryer ak pak .. hiçbişey olmamış gibi

Duana kocaman bir amin diyip herkesin eşini Allah Esirgesin diyorum. Burda çok revaçta o tip olaylar. Genelde kadınlar 3 ay yok okul kapanınca.

Ne bileyim yinede büyük konuşmamak lazım bende 15 gun erken gidiyorum esimden . Allah şeytana uydurmasin kimseyi ..

Benim Kocam yapmaz diyenlerin yapio genelde yinede diyorum ya Allah kimsenin yuvasina haram karistirmasin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen, hic de olsun idare et, sabret denilecek, moral verilecek durumlar degil.

Ablacim bende yaprak ayirdim kendime, kiymali bulgurlu yapicam bu hafta. Basicam uzerine limonu, zeytinyagini ohh miss.

Oyle walla, abla ama gercekten yapmayan da var. Eski esine haksizlik olmasin simdi. Bi ablamizin esi hep yalniz olmasina ragmen,
Maddi durumunun da cok iyi olmasina ragmen hic isi olmazdi boyle seylerle.
Hic kimsede duymamistir onun hovardaligini. Ama Allah da yardimcilari oldu, mis gibi herseyleri var. Istanbulda bir evleri var, kucuk dilimi yuttum gorunce.

Oyle canim yaa benim esim yapmaz diyen, her ortamda boburlenen bayanin esini ben gordum gozumle.
Hic demem benim esim yapmaz diye. Bigun uyar seytana belli olmaz. Sen bilirsin ruslar cok israrci oluyo,
Nefis bu belli olmaz. Ama esime dedim bikere, gonul bu belli olmaz, bigun birine asik olursan adam gibi soyle diye.

Kizlar ben kacanzi, gece gece pilatesimi yapayim
Yoksa size doyum olmuyo.
Sonrada sahurluk kkk hazirliycam.
Opuldunuz.

Ya baksana gül abla ne dedi yazık hayvanlara ya insanoglunun yapmayacağı şey yok gerci büyüyünce esas rengine dönüyormuş tabi büyüyebilirse gerçi hayvan büyürse kedi onu zaten lüpleticek yaa hayvan olmakta ne zormus kardeş.
Bu arada bende paşalıyım Bayrampaşalıyım karşıdabiraz uzagız.

Niğde gazozu neymiş hiç duymadım çocuğu zehirleme sonra.Aman sakın sende seninki geliyor diye renk degiştirme fuşya musya olma

Ya Allah cezalarını versin böyle adamların bilmiyolarki onların sinavıda şeyleriyle.Allah evli iken karısını aldatana recm (ölüm) cezası uygulayın diyor yüce yaradan yok sayıyor onları bu nasıl mantık ya.Karaktersizlik iste başka ne denir kendi bok tiplerine bakmazlar güzel karı peşine giderler Allah sakinsin öyle kisilerden evlerden ırak olsun yarabbi eşlerimiz ve kendi nefsimiz icin bol bol dua edicez elden ne gelirki benim kocam yapmaz demesin kimse Allah şaşirtmasin kontrolü ksybetmemek gerek çok fazla uyaran olan yer dahada zor benim eşim spor akademisi mezunu aynı zamanda belediyenin kadrolu sporcusuydu ben kıskançlığimdan öğretmenlik yaptırmadım simdi belediyenin kadrosunda itfaiye egitmeni olarak čalışıyor guvenmedığime degil namazında niyazında adam ilkide benim ama düşmez kalkmaz bir Allah bilemezsin nefis sonuçta uyaran çok olunca bide liselere öğretmen olacaktı yani korktum açıkcası.Benim eşimin bir lafı vardır beni çok kıskandıginda ona kızinca ben kendime bile güvenmiyorum der kontrol kontrol kontrolü elden bırakmayacaksın.

Gercekten biblo gibiler ama bizim gibi ana degiller ama valla yuva isteyen adam evlensin başka sey isteyen onun bunun koynuna girsin ya kadinlar zaten bu erkeklere fazla yüz veriyorlar çocuklarımızı ozellikle erkek çocuklarımızı elinin kiri mantığıyla büyütmeyelim ne olur biz kocamızda nelerden şikayetciysek coçuklarımızdada bu davranış bozukluklarının kazanılmaması için uğraşmalıyız onlarda geleceğin babaları ben hep annelere kadinlara kızarım bu çocukları bizler yetıstiriyoruz yaa nasıl kendi soyumuzu ezdirirz onlara

Yok ya öyle aşık olmak yüz verme şöyle senin gençliğini harcasın sonra yok aşık oldum ölene kadar benimle yaşayacak valla sebep başka bir kadın olrsa valla onun şeyini keserim hanım hanımcık oturur yanımda ben böyle seylerin lafını bike sevmiyorum ben ne demek ya altaltan sopayı gösterin valla Allah ölum cezası veriyor ben şeyinı kesmişim çokmu biz birbirimize bir söz verdik ölene kadar dedik dedikmi dedik bitti.Sende arasan 10 tane bulursun ona bakarsan herkez yerni bilsin kadın anadır erkek hem eş hem iş hem askerdir kimseye sorumluluklarını unutturmayın. Ya kusura bakmayın benim en cins olduğum konudur bu Yaramda yok ama gocunuyorum iste böyle:44:

Nigde gazozu cok meshurdur oysa. Hatta en iyi gazozdur ^_^ ben sevdicege en guzelini dusuneyim siz bilmeyin (

Ben rengarengim fusya da neymis? ^_^

Rus mus farketmez. Erkek milleti degil mi asla guvenmem. Allah yasatmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…