Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ablacım benim dün belli oldu cinsiyet oğlum olacak. yani doğru tuttu sıralama :KK1:
süper demek başka hamileler de var ben de takip edeyim.. hamilelikte ve süt döneminde siz annelerin tecrübelerinden karatay ışığında yararlanalım.
hepsi iyi olsun da varsın bir yerlerde olsunlar ablacım evlatların.. :nazar:

öpüyorum

amin

:KK52::KK52::KK52:

bu kadar olur ya :KK1:,,,, sayarsan baktım kız, oğlan diye giidyor sana da oğlan denk gelmişti tam denk gelmiş,,,

dün sormuştum ama görmedin galiba benim formüle göremi yaptın:KK34:

amin

bu kadar olur ya :KK1:,,,, sayarsan baktım kız, oğlan diye giidyor sana da oğlan denk gelmişti tam denk gelmiş,,,

ablacım ben görmüştüm ve merak ettim senin formül ne, bi bana da de, yalnız yapılabilen bi şeyse ben de yapayım. :KK1::KK52:

ablacım ben görmüştüm ve merak ettim senin formül ne, bi bana da de, yalnız yapılabilen bi şeyse ben de yapayım. :KK1::KK52:

Oyyy kuzum çok tatlısın yalniz olmuyor..topigin ilk aylarinda gül abla hepimize mesaj olarak gondermisti.ben üçüncüyü dusunmedigimden cevremdekilere veririm diye istemiştim. .bizim bebek sürpriz yapinca formülsuzlukten tutturamadik:)

Oyyy kuzum çok tatlısın yalniz olmuyor..topigin ilk aylarinda gül abla hepimize mesaj olarak gondermisti.ben üçüncüyü dusunmedigimden cevremdekilere veririm diye istemiştim. .bizim bebek sürpriz yapinca formülsuzlukten tutturamadik:)

ay daha da merak ettim ben bu formülü. gül ablacım, söz bak benimkinin üstünde denemeyeceğim ^_^ şu merakımı gider bak çevresindekine vermek için istemiş kendi bulmuş bebişi. hadi gözünü sevdiğim aablllaaamm :KK23::KK23::KK23:

Gnaydın canımm... spora alışınca bırakamadın demi :KK1::KK1: prenscim yapıyomuydu ya da bilgisi vardı galiba... bu aralar görünmüyor ama ona bi sorarsın, dr da izin verirse yaparsın
Evet canim alışınca vücut istiyor sporu..Şayet bi risk olmazsa yapmak isterim.
Manevi olarakta çok rahatlatiyormus.iyi hatirlattin gelince sorayim canım :16 :

oyyy mydenizz senyazdın benim tüylerim diken diken oldu inan ki..hemen gözlerim dolar benim çocukların acı çektığini duyunca, görünce hissedince..babamın kolu nasıl yanmıştı nasıl yanmıştı bu sarı kantoron yağı yepyeni deri çıkardı..bıkmadan usanmadan sürdü babamda..çocuğum olursa eve ilk alınacaklardan viks, sarı kantoron, buz torbası...:KK52::KK52::KK52::KK52:
Hadi yaa o kadar etkili demekki almalıyım muhakkak..allahim korusun böyle görünmez kazalardan ama tedbirli olmakta fayda var. .

cocuklara bende kiyamiyorum. kim kiyabilir ki masum melek onlar

Son düzenleme:
sagolun kizlar, esim makina muhendisi, santral ve fabrika insaa ediyolar. Bitince bizim is de bitiyo.

Oyle, hepsi farkli ve uzak. Rusyada kaldik 3 sene ama yakin oldugu icin, yeme icme sorun olmuyordu.
Abu dhabi, dubai de ezan okunuyo, cok yabanci var ama kultur bozulmamis. Camiler falan hep dolu. Yeme icme problem degil.
Okullar guzel.
Daha bilmedigimiz yeni yerler varmis. ınsallah iyi bi yere anlasirlar.

inşallah

amin

Bu kadar olur ya :KK1:,,,, sayarsan baktım kız, oğlan diye giidyor sana da oğlan denk gelmişti tam denk gelmiş,,,

gül ablaaaa daha öncede söylemiştin formül neydi:KK1:

ay daha da merak ettim ben bu formülü. gül ablacım, söz bak benimkinin üstünde denemeyeceğim ^_^ şu merakımı gider bak çevresindekine vermek için istemiş kendi bulmuş bebişi. hadi gözünü sevdiğim aablllaaamm :KK23::KK23::KK23:

Kuzucum bu bebek formülü değil.. :KK66:)) Kiz bebek formuluydu. Üçüncünün gelecegini bilsem bu formülü denerdim :KK52:

Hadi yaa o kadar etkili demekki almalıyım muhakkak..allahim korusun böyle görünmez kazalardan ama tedbirli olmakta fayda var. .

cocuklara bende kiyamiyorum. kim kiyabilir ki masum melek onlar
evet etkılı bız yaşayarak gördük.. birde yumurtanın sarısının ocakta yakılması ıle çıkan bır yağ var yumurta sarısı yağı oda çok ıyı geliyor yanıklara ama sarı kantoronu bulmak daha kolay.. gecen bır arkadaşın çocuguda ıkı elını kızgın yağ dolu tavaya sokmuş onada söyledik sürüyorlardı.. Allah'ım beterinden korusun herkesi..

Kuzucum bu bebek formülü değil.. :KK66:)) Kiz bebek formuluydu. Üçüncünün gelecegini bilsem bu formülü denerdim :KK52:

şekerim ben de zaten kızım olmasını istemişimdir hep :KK52:
yarın öbür gün olur da bir aksiyonda bulunursam şimdiden bileyim.
cahil mi kalayım yani aşkolsun :KK76::KK76::KK76:

evet etkılı bız yaşayarak gördük.. birde yumurtanın sarısının ocakta yakılması ıle çıkan bır yağ var yumurta sarısı yağı oda çok ıyı geliyor yanıklara ama sarı kantoronu bulmak daha kolay.. gecen bır arkadaşın çocuguda ıkı elını kızgın yağ dolu tavaya sokmuş onada söyledik sürüyorlardı.. Allah'ım beterinden korusun herkesi..

Ayyyy çok fecii allah şifa versin. .çok acı kiyamam ben o miniğe
Yumurtadan daha pratik bencede.sagol canim:)

şekerim ben de zaten kızım olmasını istemişimdir hep :KK52:
yarın öbür gün olur da bir aksiyonda bulunursam şimdiden bileyim.
cahil mi kalayım yani aşkolsun :KK76::KK76::KK76:

:KK1: Allah kalbine göre versin canım. Inşallah kullanacagin günler çabucak gelir. Bu arada sabah 600 gr eksik çıktım çok şükür..Dünkü şoktan sonra iyi geldi :KK52:

inşallah geçecek canım sıkıntı etme. amin, rabbim dileyene yaşatsın bu duyguyu. seni üzenlerin adresini ver tek tek kapılarına gidip dövelim canım ^_^

allah rahatlık versin güzelim.

afiyet olsun, sayende sahura kalktım bugün ^_^ sağolasın bebeeeem.

afyiet olsun canım ^_^

Sağol canim çete oluşmuş hemen:KK52: sanal dayanışma bu olsa gerek. .
ben allaha havale ediyorum canım. . Insanlar cahil olarak nitelendiriyor beni çocuk yaptigimiz için. .yorumlar çok katı ,her gün bi üzen çıkıyor. Herkes şokta. Nasıl olurda benim gibi birisi 3 . çocuğu yaparmis...

ben zaten yeterince nefsimle mücadele halindeyim birde bu insanlar yok mu:KK43:( neyse öyle işte canım...

sağol ablam,

sorma ablacım yoğunluktan giremedim. tabi verdiğim kg ları da geri aldım sizden uzak kalınca. şimdi de Allah nasip ederse hamileyim.
inşallah doğumdan sonra yine geleceğim aranıza.
bu arada hamilelikte de dengeli beslenmek için sizi takibe devam vakit buldukça

sen nasılsın, kızların nasıl?

Hoşgeldiniz. ..hayirlisiyla ,saglikla kucagina almak nasip olsun arkadaşım:)

X