Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

canım ara da yediğin meyvelerin yanında protein olarak yoğurt yesen indeksi düşer,,,,hamilelik şekerinden korkuyorsun ya biraz olsun engeller

bebişin iyi olduğuna sevindim küçük erkek şimdiden 2 tane abisi var şanslı

bu gaz seni istediğin kg ya indirir

günaydın:90::90::90:

günaydın canım

helal sana sevgilinin iltifatları başını döndürdüğü için hangisinin çalışıp hangisinin çalışmadığına dikkat edememişsin.....

takıla takıla hasibe yi spora başlatacaksın

ablacım yılların kıtlık sinyalini salgılayan bünyeye bi tatlı söz nasıl etki ediyor biliyor musun? afişe bastırıp uçakla havalandırmadığıma şaşıyorum

evet hasibe artık başlasın. çok kaytarıyor gözüme batıyor. taciz ediyorum ben de bile isteye. naze'ye yapıyordum ama sınav zamanı, bi bitsin sınavları karabataklık modundan çıkın elim ensesinde olacak nazenin de

inşallah ablacım. hepimizin isteği o ^_^

her güne ait resimleri ayrı ayrı dosyaya koymuştum,,,günaydın yazdığı için günaydın dosyasına koymuşum ...aradaki yazıları okumamışım

günaydınlar efendim hayırlı çarşambalar

09:30

Pastırmalı 3 adet yumurta
domates+salatalık+roka+maydanoz+dereotu+peynir ve +10adet zeytin
hepsinin üzerinde çörek otu vardı.
yarım çay bardağı ceviz. (yarısını da öğleden sonrası için bıraktım)

yanımda bir şey getiremedim dün çok yoğun bir gündü. akşam da boşum diye ceviz + yoğurt ile atıştırırım 15:00 gibi
eve geçince de hemen bir şey yapar yerim. ^_^

akşam olsa da spor yapsam.

günaydın canım

ablacım yılların kıtlık sinyalini salgılayan bünyeye bi tatlı söz nasıl etki ediyor biliyor musun? afişe bastırıp uçakla havalandırmadığıma şaşıyorum

.....bir ay sonraki görüşmenizde başka bir güzel söz söyler o zaman havalandırırsın

günaydın:90::90::90:
günaydın canım
hemde gece yemiş al o zaman
afiyet olsun canım
Günaydın hanımlarr

günaydın canım

.....bir ay sonraki görüşmenizde başka bir güzel söz söyler o zaman havalandırırsın

olur olur, aklıma geldi olmadı tshirt'e bastırır giyerim.

günaydın canım

hemde gece yemiş al o zaman

afiyet olsun canım

günaydın canım

sağolasın ablacım, çörek otu 1 çay kaşığı idi. kullanımı yasak değil diye biliyorum. yanlış olmamış değil mi?

Günaydın kızlar uzun süredir ugrayamadim
Annemin vve ablamin elinde esir düştüm
Karataydan eser kalmadi hangi yuzle ugrasaydim
Ve hemen 64, 8 oldum saka gibi 1, 6 kg
Bundan sonra birakmam buralari yoksa bebisim yanlis besleniyor hep
Birde hala yatıyorum ptesi kontrol var bakalim ne olacak
Esim ve ailem isi bırakma mi istiyor
Sizler nasılsıniz bir yaramazlık yoktur inşallah

gül abla cezanı vermiş bidaha olmasın hem gece hemde karpuz

bende de bir heyecan bir heyecan akşam olsada spor yapsam kiloda bi değişiklik yok ama eski kıyafetlerin içine girince bi mutlu oluyorum

ohhh ne güzel bak oğluşun hizmette edermiş
dr doğru söylemiş yolu yarıladın artık 2 kilo bencede normal.buarada isim düşündünüzmü

günaydın canım iyi olduğuna sevindim zor bulduğun bebek için hiçbirşeyi riske atma bence eğer işin vücudunu zorluyorsa dr de izin vermezse bencede çık işten

bende de bir heyecan bir heyecan akşam olsada spor yapsam kiloda bi değişiklik yok ama eski kıyafetlerin içine girince bi mutlu oluyorum

aynen canım, kilodan yana bir değişiklik yok. ama bugün daha da daralmış hissediyorum kendimi. inşallah psikolojik değildir ^_^
mezuram da yok ölçemiyorum

sen ve bebiş iyi olun da, kilo almışsın dert değil. tabi bebişi sağlıklı besle ki iyi olsun ^_^
keşke hamile olsam da tek düşüncem işi bırakmak olsa ^_^
haberini aldık, iyi olduk. dikkat et şahsına ^_^

mezura bende yok canım iple ölçüp şu bel şu göbek şu kalca die ama onu bile yapAmadım daha

olur olur, aklıma geldi olmadı tshirt'e bastırır giyerim.

Sağolasın ablacım, çörek otu 1 çay kaşığı idi. Kullanımı yasak değil diye biliyorum. Yanlış olmamış değil mi?

çörekotu yasak değil canım ya bildiğim kadarıyla bende yoğurda karıştırıp yiyorum arada

mezura bende yok canım iple ölçüp şu bel şu göbek şu kalca die ama onu bile yapAmadım daha

iyi fikirmiş dur akşam yapayım ^_^ yarın 3. seviyeye geçiyorum jillian'de. neler bekliyor çok merak ediyorum ^_^

çörekotu yasak değil canım ya bildiğim kadarıyla bende yoğurda karıştırıp yiyorum arada
sağolasın cevap için afiyet olsun ^_^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…