Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Yarin dr kontrolum var abla bu kilo hızını sorayim bakalim o ne diyecek.netten yaptigim araştırmaya göre ben su an en az kilo alan gruptayim ama inşallah dediğin gibi bundan sonrası yavaş gider.hizli gidip son 3 ay sekerimin çıkmasından korkuyorum. Gerçi canan hoca gi düşük beslenince hamilede şeker çıkmaz diyor.ozellikle bu aydan sonra insülin hizla artiyormus bu normalmiş. Kaliteli beslenirsek şeker çok yukselmezmis

Yanlis hatirlamiyorsam 10 kilo civarinda kilo vermistin değil mi canım. Yuh artik 10 kiloyu da farketmediyse o kadin gözüne bi baktirsin bariz kıskanmış..ee zatii güzelsin:) daha da guzel oldun catladi

Bende yeni başladım bb ye bende memnun kaldım. Iyi bari tenin acildikca milletin lafi sözü biter, gerçi bu seferde başka bişey bulur bu millet.. kimseyi mutlu edemeyiz bu hayatta en doğrusu senin yöntem takmadikca mutlu olursun

Canımm ellerine sağlık... inan çok hoş olmuş listen... çok eğlenceli seninki de

sağlıklı besleneceğin için şekerde çıkmaz inşallah canım hep en kötüsünü düşünüyorsun öyle olma güzel düşün güzel şeyler olur
saol canımcım topiğimizdeki herkes çok güzel kıskançlık kesin olmuş olabilir ama henüz kıskanılacak tipte değilim
bu bb ne kızlar bu arada

Canımm ellerine sağlık... inan çok hoş olmuş listen... çok eğlenceli seninki de

Çok güzel olmus liste sayende kafama tencere yemekten kurtuldum😄😄 teosoncugum. Kilo veren herkesi tebrik ediyorum alanlar az yesin çok calissin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kediye alıştık ya yaparsamda renksiz menksiz bişe olacak

Harikaaa

Bide renksiz demissiniz
Harika olmus, bayildim ve cok guldum o tombisleri cok iyi dusunmussun.
Ellerine saglik, emegine saglik

slm hanımlar ben zaten düzgün beslenen biriyim sekwr kullanmam
tatlı sevmem bu karatay sağlıklı beslenmeyi denedim ama çok kötü
midem bulandı basım ağrıdı acaba biryerde yanlismi yaptım bu arada emziriyorum kilom en son 43-44 falandi ama kilo aldım galiba

eline emeğine sağlık cnm liste çok güzel olmuş

Menum:

09:30
2 haslanmis yumurta ile KKK
Meyve yok

16:00
Yaklasik 1 kase mercimek corbasi
4 kasik bulgurdan ic pilav
Ayran

18:30
Sutlu tarcinli Turk kahvesi

İcmeyecektim ama sevdicekle disarida olacagim gec saate kadar diye ictim ki tarcin bana kacakamak yaptirtmasin ve tutsun ^_^

Donunce jillian ve lesli yapacagim.

Listeyi goremedim bakinca bilahare yorum yapacagim. İyi aksamlar ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yinede çok iyi gidiosun bence.. 4.5 aylık oldun ve 1 kilo aldın..Bundan sonra ayda 1 kg alsan 5 kg daha alsan max çok başarılı tamamlarsin ama son aylarda alınıyor. Ben sana güveniyorum gayet iyi bitireceksin bu süreci. Emzirirken de Karatay usulü beslenerek çabuk toparlanacaksin

Menum

10.00 kkk+1 kase kiraz

15.30 balık salata bir avuç badem ve tahin

1 kupa beyaz çay

Spor yok tukkan kapandi

Son düzenleme:
Hahahaha. Teoson harika olmuş. Ellerine sağlık.

Bilenler bilir, bir aydir is yogunlugundan bulusamiyorduk. Bu aksam benim okuz ruhlu sevgilim beni iltifata bogdu. Onun zorlamasiyla baslamistim Karatay'a. Kili vermeni istiyorum boyle gormek istemiyorum seni demisti. Fakat sagligindan da olma. Duzgun beslen demisti ve sonucta kendimi burada bulmustum. Hic bir sey demeyecektim zayiflamis miyim va diye. Gerek kalmadi beyimiz cok mutlu oldu. Az once eve birakirken de "bir icim su olmussun" dedi. Sabah agliyordum niye sabitim diye ^_^ su an da cok mutluyum cunku 1 aydir girmedigi icin bariz farki hissedebilecek o vardi ve o gidisattan memnun. Karatay sadece saglikli yasam formu degil, kaba erkekleri de yontup romantik ve centilmene donusturme formuymus :)))

Birazdan leslie ve jillian e baslayacagim. Leslie yi arttiriyor, 5 mil yapiyorum. Bu gazla az bile ^_^

Oooooo maasallah size
Darisi benim okuzun de basina, hic iltifat etmez hicc.

Oooooo maasallah size
Darisi benim okuzun de basina, hic iltifat etmez hicc.

Hay Allah im yaa gece gece beni güldürdünuz ha cok yasayin siz emi

amanin kupam mi olmus benimmmm :))) saolun varolun cok duygulandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…