Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

TÜNAYDIN BAYANLARRRR
tatilde kilo almadım regl olmamak için geciktirici içtim kilo aldım saymıyorum o yüzden cünkü şu andada reglim

Rumuz: CiseNaz
Başlangıç tarihi: 27.01.2014
Başlangıç kilosu: 81
Geçen Hafta:75.300
Bu hafta: 76.500
Fark: +1200 GR
Beden : 40
Boy : 1,65
Yaptığım spor : Yürüyüş
İlk hedef :75
Asıl hedef :70

Geçmişe tam bakamadım.. kedicim tatile çıkmış...gül ablacım listeyi yapan yoksa fırsat buldukça bakıp not alırım... akşam iş yerinde yayırlayamazsam bile evde yayınlarım

Son düzenleme:
Rumuz: olbey
Başlangıç tarihi: 30/05/2014
Başlangıç kg: 55.9
Geçen hafta: 56.3
Bu hafta: 55.4
Fark: -0.900
Toplam fark: -0.500
Beden:38-40
Spor: yürüyüş leslie
Boy: 1.55
Hedef:ilk hedef 52... ikinci hedef 50
Yüzdesi: -0,88

formulu aradim bulamadim. beni dovebilirsin ama hizli ilerliyor kedicim. nasil yapiyoruz benim kilolar ustunden anlatir misin?

mantiken 55.900 -->100 ise -500 nedir diye oranti kurdugumda -0,89 ediyo bu sekilde mi yapacagiz??

edit: bi arkadas yazmis ona gore yaptim. umarim dogrdur :)))

Son düzenleme:
rumuz: Olbey
başlangıç tarihi: 30/05/2014
başlangıç kg: 55.9
geçen hafta: 56.3
bu hafta: 55.4
fark: -0.900
toplam fark: -0.500
beden:38-40
spor: Yürüyüş leslie
boy: 1.55
hedef:ilk hedef 52... Ikinci hedef 50
yüzdesi: Formulu aradim bulamadim. Beni dovebilirsin ama hizli ilerliyor kedicim. Nasil yapiyoruz benim kilolar ustunden anlatir misin?

Mantiken 55.900 -->100 ise -500 nedir diye oranti kurdugumda -0,89 ediyo bu sekilde mi yapacagiz??

verdiğin kilo 900 gr *100=9000
90000/geçen haftaki kilon=-1.59

:KK9::KK9::KK9:

kilo yüzdesi hesaplama

verilen kilo (gr cinsinden) * 100 / birhafta önceki kilonuza (gr cinsinden) bölüyorsunuz..

örnek anlatım:kendi kilomda
verdiğim kilo :500 gr
geçen haftaki kilom: 68.500 gr

500*100=50000/68.500=0.729 o hafta verilen kilo yüzdesi …

tamam :)) haftaya bu şekilde yapayım teşekkür ederim.

:KK52::KK52::KK52:

ben bu pazartesiye tüküremeyeceğim çok önemli ve hayırlı bir işim var hemen gelip onun ilk adımını attırdım,,,

Hayirdir ablacim, guzel haberler ver bize :KK54:

günaydın.

Canım bugün de sıkıldı. hiç kaçamak yapmadığım halde bende kalan bu kiloları anlamıyorum.

Sabitim bu hafta. Hatalı mı yapıyorum anlamıyorum. Reglim de bitti, sabah yıkandım. Dün sporum da yoktu ki şişkinlik olsun.

1,5 ayda sanırım en fazla sabit kalan benim. :KK43:

Ben bikac ay once deli gibi jillian yapiyordum, 30 ds yi bitirip, 6 week 6 pack yaptim. Sonuc 0.
Bikac aydir hicbisey yapmiyorum, son 1 aydir da karatay, 2 kilo verdim, cok kilom olmamasina ragmen.
Sporsuz olmaz bende bu aksam tekrar basliycam ama vucudun spora alismasi uzun zaman aliyor.
Gecen sene 5 ay haftada 3 gun duzenli, hic kacamak yapmadan spor salonuna gittim.
Ilk 2 ay hic degisim yasamadim. Hemde deli gibi kosmama ragmen.
Kosan tek bayan bendim, herkes yururdu.Tshirtum sirilsiklam, suratim kipkirmizi oluyordu.
Sonra vermeye basladim. Sekle girdim. Biraz daha sabret, ben senin yemek listelerini begeniyorum,
Gayet saglikli, kacamaksiz. :KK54:

bende bu hafta aynıyım canım üzülme:KK5::KK5:

Aynen :44:

Rumuz : BlueDaisy
Baslangic Tarihi: 23 nisan 2014
Baslangic Kg : 54,4
Gecen hafta : 51,9
Bu hafta : 51,9
Fark : 0
Toplam fark : 2,5 kg
Beden : 36
Spor : yok
Boy : 167 cm
Yas : 33
Hedef : 49
Yuzde : 0

Ben bu hafta beklemeye gectim sanirim, programda saatlerimi one cekmem lazim, spor eklemem lazim.
Birde bu hafta kacamaklarim oldu, dondurma ve misir yedim :KK14:

Kilo veren arkadaslarimi tebrik ediyorum :KK9:
Veremeyen ve benim gibi sabit kalan arkadaslarima ve kendime sabir diliyorum. :44:

Haftaniz guzel gecsin canlarim :KK16::KK16:

Rumuz : mydenizzz
Gebelik haftam : 18
Baş. Kilom : 64
Geçen hafta : 64.2
Bu hafta : 65.1
Fark: + 900
Toplam fark : +1.100 kg
Boy: 1.64
Hedef: 72
Spor: arada tempolu yürüyüş

Artık kilo alımım çok hizlandi sürekli dikkat etmeme ve sağlıklı şeyler yememe rağmen iki haftada 2 kiloyu aşarak rekor kırdım. Hamilelikte verdigim kilolar hızlı bir şekilde geldi 2 haftada. Kacamaksiz ara öğünlerle besleniyorum.birde dikkat etmesem halim ne olur ki!!!

Bu arada gunlerdir netim bozuk.gun içinde bir iki kez kısa süreli geliyor. Inşallah sağ salim bildirim yapabilirim.bu gün arizadan geldiler tespit yapıldı ama tamir olmadi dediler..

Gül ablacım bu günkü heyecanini bende merakla bekliyorum. Haber verirsen sevinirim.

Erigim canim dua edicem.insallah sıkıntılı günler çabucak geçer. Sakın kendini strese sokma yat dinlen bolca.allah saglikla nasip etsin inşallah

Günayyydınnnn canım arkadaşlarımmmm:KK16::KK16:

Afiyet olsun canım... :KK56: şifa olsun...bu ankaranın havasıda bi garip oldu dün güzeldi bugün bulutlar doluştu yine... dikkat et kendine canım...

Zayıflık konusunda haklısın öyle zayıflar ki şimdiki gençler kimisi dümdüz hiç estetik durmuyolar... banada herkes senin dediğin gibi şu an iyisin artık verme diyolar ama hiç değilse 55 olmak istiyorum.. üst küçüldü zaten Artık gitsinçistemiyorum ama aşağısı biraz daha küçülse hiç fena olmaz hani :KK52::KK52:eşim başta olmak üzere hiç alakasız insanlar bile daha fazla kilo verme diyolar... dün akşam servisteKi bi bayan kaç kilo verdin yeter daha verme yüzün ufacık kaldı dedi, yüzüme taktılar bu ara:KK52::KK52: herhalde hedefi 53 ten 55 e çıkarıcam gibi:KK53:

Canim eşinden ve sana yakin olmayan insanlardan başkasının dusuncelerini takma bence. .insanlar özellikle bayanlar çok acımasız. Birisi kilo verdikce kendileri yapamadığı için baltalamaya moral bozmaya calisiyorlar.hatirlarsan banada kışın çırpı bacak diyorlardi :KK1: Şimdi bronzlastigin için yüzüne takmislardir. Bi sene benimde yüzüm çok yanmıştı ayni tepkileri almistim. Şu bb kremlerden kullanabilirsin bi ton açığı çok canli tutuyor yüzü:)

hosbuldum canim benim:KK16: :KK16: özledim sizleri..nasılsın ?

canim eşinden ve sana yakin olmayan insanlardan başkasının dusuncelerini takma bence. .insanlar özellikle bayanlar çok acımasız. Birisi kilo verdikce kendileri yapamadığı için baltalamaya moral bozmaya calisiyorlar.hatirlarsan banada kışın çırpı bacak diyorlardi :KK1: şimdi bronzlastigin için yüzüne takmislardir. Bi sene benimde yüzüm çok yanmıştı ayni tepkileri almistim. şu bb kremlerden kullanabilirsin bi ton açığı çok canli tutuyor yüzü:)

saol canımcım bende iiyim şükür
gelmez diyordum benimde başıma geldi kadının fesat olduğunu bile bile salak gibi ben kendim sordum bide, zayıflamışmıyım dedim oda yooo bacakların hafif gitmiş dedi yuuuhhh
eşime anlattım siz kadınlarla biz nası başedecez bilmiyorum verdiğini sen kendin biliyorsun bunu tartıda da görüyorsun biri bişe söyleyince yelkenleri hemen indiriyorsun diyor :KK1:

öğle yemeği: 1 kase kaşarlı domates çorbası, 4-5 yk bulgurlu kabak, bol salata
akşama da aynısı olacak belki ekstradan cacık yaparım

başlangıç :87
geçen hafta :78,5
bu hafta :78,5
fark :0
ilk hedef :70
ikinci hedef :60
boy :1.60
spor :yuruyuş
% :0

Sabitttt :KK47::KK47:3gundur daha çok dikkat ediyordum halbuki ...yarından itibaren ayran detoksu yapıyorum ....:KK47:

X