Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

kahvede olur,,,açlık çekmektense haftada 1-2 arada leptini bozmak daha iyi

her ihtimale karşı D vitamini kapsülü alıp içeyim mi? hangisini tavsiye edersin ablacım?
tahlil yaptırmadan alma ,,,çok düşükse doping yaparsın ...ben D vitaminine başladığımda okan beyler hoca dan dopingi öğrenmemişlerdi
başlamış bulundum sonra da yaptıramadım
Geçmişe tam bakamadım.. kedicim tatile çıkmış...gül ablacım listeyi yapan yoksa fırsat buldukça bakıp not alırım... akşam iş yerinde yayırlayamazsam bile evde yayınlarım
teoson yapan olmazsa ben yapmaya çalışırım patron var falan demişti aranızda halledersiniz

Hayirdir ablacim, guzel haberler ver bize

Aynen :44:
inşallah güzel olacak ,,,mesaj atıyorum oradan okursun

Mrb canım hoşgeldinnn

Kullanıyorum canım bb kremlerden zaten o da olmasa düşün halimibu hafta açılmaya başladı rengim normal bronza dönüyorum

Canım o bayanda karatayı yapmıştı geçen sene ama artık devam etmiyor biraz vermişti öyle kaldı..ben kimseyi takmıcam artık kendim nasıl mutlu hissedeceksem öyle kalacam...

Hayırdır ablacım nedir hayırlı işlerin... :44:

Teosoncum canım arkadaşım, yapamazsan ben burdayım ok.. ara ara bakıyorum liste için zaten... biraz yoğun ama yapamazsan fırsat bulduğum an yaparım canım

hamilelikten sonra bulantıdan dolayı birden verdin yemeye başlayınca onları geri aldın demek ki, bundan sonra fazla almazsın gibime geliyor vucut aynı yemeye devam edecek
öğle yemeği: 1 kase kaşarlı domates çorbası, 4-5 yk bulgurlu kabak, bol salata
akşama da aynısı olacak belki ekstradan cacık yaparım
kaşar eski kaşar mı,,,yeni olmyacak,,,domates çorbasında un varmıydı
Hayırdır ablacım nedir hayırlı işlerin... :44:

şimdilik açıktan yazmıyorum canım buradan herkes okuyor ,,,faceden yazarım sana da

Herkese merhabalar

Başlangıç kilosu: 60
geçen hafta: 53,5
bu hafta: 54.5
fark:+1
toplam fark: -5,5
beden: 36
sporilates
Boy:1.68
hedef: 55

Un koymadım. süt aldığımda kaynattıktan sonra kaymağını ayırıyorum kremalı çorba yapacağım zaman krema yerine 1 sb süt ve o kaymağı koyuyorum.
kaşar taze kaşar o konu hakkında bir bilgim yoktu ama kahvaltıda beyaz peynir yiyorum kaşarı yemeklerde kullanıyordum :44:

HEDEFE ULAŞANLAR
Gul_0663: BAŞLANGIÇ KG: 79.2 HEDEF: 65 ve 60 ŞU ANKİ KİLO: 63.3

Selensu82 : BAŞLANGIÇ KG: 60 HEDEF: 55 ŞU ANKİ KİLO: 54.5

Kedi 83 : BAŞLANGIÇ KG: 50 HEDEF: 47 ŞU ANKİ KİLO: AYNIDIR SANIRIM

KİLO VERENLER

Olbey:1.59 :82::82:
Gül_0663:-1.40
fmgenç:-1.20
Nnaze:-0.48
Kepekliekmek:-0.47
HasibeG:-0.22

Eki Görüntüle 1159002

BÖYLE OLURSUNUZ İNŞALLAH

SABİT KALANLAR

Mengmeng
teoson
BlueDaisy
ferideii

KİLO ALANLAR

babymom
cisenaz

SİZLER İÇİN PEK İYİ ŞEYLER DÜŞÜNMÜYORUM DEVAM EDİN BAKALIM

AMA OLSUN KIYAMAM SAKIN BÖYLE OLMAYIN(OLMAYALIM)

KAYIP! ARANIPTA BULUNAMAYANLAR
Sweetdimple
Prenscim
Muzikci
YENA
secido
pofu
bidikim
Canansu60
evrimkuzey
ekin06
alfabetikbulvar

YENİLER
kitara_84:-1.57
Kuşkan:-1.56

YENİ OLUP BİLDİRİM YAPMAYANLAR
Benimaşkpastam
Bitirim

HAMİLELERİMİZ

Mydenizzz Başlangıç kilo: 64 .2 Bu hafta: 65.1 Toplam fark :+1.100 gr.
eriğim (inşallah hayırlı haberlerini alırız)

NOT:EKSİĞİM GEDİĞİM NE VAR İSE AFFOLA

Oy oy oy en az eski listemiz kadar güzel ve keyifli olmuş. Eline sağlık canim..kilo veren tüm Çıtırlar hepiciginizi tebrik ederim

ellerine sağlık canım .

....seninkide bi değişik olmuş rnkli renkli tombullu tombullu,,,,,,hatunlara bayıldımmmm fıstık gibiler

Son düzenleme:
evet 1. cimiz açıklandı ve tacını giymeye hazırlanıyor

kg veren herkesi tebrik ederimmmmm

alanlarında istemeyerek olduğunu bildiğim için karataya devam ettikleri için tebrik ederim

oy oy oy en az eski listemiz kadar güzel ve keyifli olmuş. Eline sağlık canim..kilo veren tüm çıtırlar hepiciginizi tebrik ederim

ellerine sağlık canım .

....seninkide bi değişik olmuş rnkli renkli tombullu tombullu,,,,,,hatunlara bayıldımmmm fıstık gibiler

ilk kez liste hazırlıyorum umarım iyi olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…