Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Oooooo maasallah size :nazar:
:nazar: Darisi benim okuzun de basina, hic iltifat etmez hicc.

:nazar::nazar:
ay hadi inşallah, benimki de kırk yılın başında yaptı ama ne kadar ihtiyacım varmışsa demek 1,5 saatlik sporu hoplaya zıplaya yaptım bi bu kadar daha yaparım :KK76::KK76::KK76:

Hay Allah im yaa gece gece beni güldürdünuz ha cok yasayin siz emi

hep beraber canımcım :KK1::KK1::KK1:

çok şükür 40 dk sonunda kızım uyudu :KK52::KK52::KK52:
gözün aydın, oturmak yok hadi spora :KK33::KK33:

Menum

Sabah

3 yum ile peynirli omlet ile kk
Bir kucuk kase kiraz,
2 taze kayisi
(Kuruyemis yemeyi unuttum :44:)

Aksam

Bir kucuk kase mercimek corbasi
Patlican ve kabak kizartmasi, bol domates sos ile

Kefir, beyaz cay, yesil cay.

Birkac gundur doymuyorum, yemekten sonra canim hep birseyler istiyor. :KK14:
Ozellikle cayin yaninda tatli biseyler istiyorum, reglime de daha cok var.
Aksam marketten %75 ve %80 bitter ciko aldim. Yarin yicem walla. Keser insallah.
Bugun kizimama kadar makarna yaptim cok canim cekti. Esimde dondurma yedi :KK43:
Dunyalari yiyesim var :KK56:

Son düzenleme:
Canlar iyi geceler...gece kuşu geldi :KK52::KK52: sanırım bundan sonra bu saatlerde gelicem ...

Gül ablacım biliyor,ben sizi sıkmak için hiç bahsetmemiştim..Oğlumun karaciğer enzimleri yükselmişti,küvezden çıktığımızdan beri haftada 3-4 kez hastaneye gidip kan verdik,şükür ki her sonuçta daha da düştü ..dr.iyiye gidiyoruz dedi..bu küvezde kalıp oksijen aldığı için ve ya antibiyotik kullanıldığı için olabilirmiş..Dr.sorun yok,hiç bişey çıkmayacak diye beni rahatlatıyor..çünkü çok sağlıklı görünüyor diyor..Doğuştan gelen bir rahatsızlık da değil,onun bile testini yaptırdık..Buraya da gelemedim,onun dışında herşey yolunda..Çoğu vaktim onunla geçiyor..Bazen asabi olsa da genelde huzurlu ,sakin bir bebek..Bir de hastane işlerimiz bitse de rahat etsek,git gel mahvoldum..Büyük oğlum isyanlarda ,onu da yanımda götürüyorum..Annem yakınımda değil,kayınvalidem köye gitti :KK43: Kardeşim geçen hafta evlendi,düğüne gidemedim..Dr.izin vermedi..İşte böyle ..hızlı geçiyor biz de hayat..

Kilomu bugün söylemeyedim..Geç geldik hastaneden,uyumuşuz üçümüzde akşama kadar :))

Ben yinede yazayım..sil baştan yapıcam,doğumdan sonraki kilomu bazalarak :)) karışıyor yoksa..

Rumuz: prenscim
Başlangıç tarihi: 05.05.2014
Başlangıç kilom: 60
Geçen hafta :59,50
Bu hafta: 59
Fark:500
Toplam fark :1000
Spor: Emzirme,koşturma
Boy: 1.67 cm.
Hedef: 54
Yüzde : 0,84

Emzirmeye devam ..genel muayenemizi olduk..kilosu iyi,mamaya gerek yok,kilosuna göre boyumuz uzun dedi dr.muz..abisinden uzun doğdu ..sanırım proteinler işe yaradı,yaramayada devam ediyor..

Ben daha sık gelicem,herkesi çok özledim..Sevgiler..:KK54::KK54::KK54:

sağlıklı besleneceğin için şekerde çıkmaz inşallah canım hep en kötüsünü düşünüyorsun öyle olma güzel düşün güzel şeyler olur
saol canımcım topiğimizdeki herkes çok güzel:KK16::KK19: kıskançlık kesin olmuş olabilir ama henüz kıskanılacak tipte değilim:KK1::KK1:
bu bb ne kızlar bu arada

:KK19::KK19::KK19::KK16::KK16::KK16:

Ah canim haklisin ama ilk gebelikte benim şeker 280 çıktı., diyet verdi.dusmezse insülin başlarız son ay hastaneye yatiririz dedi.ikinci gebeligimde desen baska başka sıkıntılar derken şimdi elimde olmadan korkuyorum ve her kontrolde kalpten gideceğim kötü bir şey duyacağım diye..

bb krem fondotenin daha hafifi ,krem gibi cilde iyi gelen şeyler var icinde çok guzel kapatıyor ve taze bi görünüm veriyor.denersen eğer mat görünüm verenini tavsiye ederim
Yinede çok iyi gidiosun bence.. 4.5 aylık oldun ve 1 kilo aldın..Bundan sonra ayda 1 kg alsan 5 kg daha alsan max çok başarılı tamamlarsin ama son aylarda alınıyor. Ben sana güveniyorum gayet iyi bitireceksin bu süreci. Emzirirken de Karatay usulü beslenerek çabuk toparlanacaksin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Bu gün senin bildirimini okurken dedim icimden tam çıtır oldu arka arkaya iki dogumla diye...içime umut doldu sayende :KK16:
Şimdi bu yorumun beni dahada iyi hissettirdi ama toplamda verdiklerimide aldigimi sayarsak 3.5 kilo yapti ve bunun 2 kilosu iki haftada geldiii..toplamda aldigima vs takilmadim da şu hızlanma korkuttu her hafta yarim kilo alma zamanı geldi.keske ayda 1 alsam ama imkansız gibi görünüyor canim.

:nazar::nazar:
ay hadi inşallah, benimki de kırk yılın başında yaptı ama ne kadar ihtiyacım varmışsa demek 1,5 saatlik sporu hoplaya zıplaya yaptım bi bu kadar daha yaparım :KK76::KK76::KK76:

hep beraber canımcım :KK1::KK1::KK1:

gözün aydın, oturmak yok hadi spora :KK33::KK33:

ayyy oturdum bilem hatta birazdan kalkıp akşam bulaşıklarını kaldırıp yatmayı düşünüyordum :KK1:

Mengmeng canim senden ozendim az once mercimek isladim, bir hafta da ben yerim artik :KK1:

Bu arada bisey daha sorucam, bugday serbest mi? Yarin bugday da haslasam salatalar icin.?

Canlar iyi geceler...gece kuşu geldi :KK52::KK52: sanırım bundan sonra bu saatlerde gelicem ...

Gül ablacım biliyor,ben sizi sıkmak için hiç bahsetmemiştim..Oğlumun karaciğer enzimleri yükselmişti,küvezden çıktığımızdan beri haftada 3-4 kez hastaneye gidip kan verdik,şükür ki her sonuçta daha da düştü ..dr.iyiye gidiyoruz dedi..bu küvezde kalıp oksijen aldığı için ve ya antibiyotik kullanıldığı için olabilirmiş..Dr.sorun yok,hiç bişey çıkmayacak diye beni rahatlatıyor..çünkü çok sağlıklı görünüyor diyor..Doğuştan gelen bir rahatsızlık da değil,onun bile testini yaptırdık..Buraya da gelemedim,onun dışında herşey yolunda..Çoğu vaktim onunla geçiyor..Bazen asabi olsa da genelde huzurlu ,sakin bir bebek..Bir de hastane işlerimiz bitse de rahat etsek,git gel mahvoldum..Büyük oğlum isyanlarda ,onu da yanımda götürüyorum..Annem yakınımda değil,kayınvalidem köye gitti :KK43: Kardeşim geçen hafta evlendi,düğüne gidemedim..Dr.izin vermedi..İşte böyle ..hızlı geçiyor biz de hayat..

Kilomu bugün söylemeyedim..Geç geldik hastaneden,uyumuşuz üçümüzde akşama kadar :))

Ben yinede yazayım..sil baştan yapıcam,doğumdan sonraki kilomu bazalarak :)) karışıyor yoksa..

Emzirmeye devam ..genel muayenemizi olduk..kilosu iyi,mamaya gerek yok,kilosuna göre boyumuz uzun dedi dr.muz..abisinden uzun doğdu ..sanırım proteinler işe yaradı,yaramayada devam ediyor..

Canim neler yasamissin cok cok gecmis olsun, gul abla ve kedicikten aldik haberlerini, dogum sonrasi
Sıkıntılari. En zor zamanlari atlatmissin cok sukur, yoluna girmis hersey, yakin zamanda iyice rahatlarsin.
Tekrar hosgeldin :KK16:

Mengmeng canim senden ozendim az once mercimek isladim, bir hafta da ben yerim artik :KK1:

Bu arada bisey daha sorucam, bugday serbest mi? Yarin bugday da haslasam salatalar icin.?

Evet serbest canim.bugdayli yoğurt çorbasi falan yapıyorum ben.hem cocuklara da daha besleyici ama bugdayida bulgur gibi dikkatli yiyoruz

Bilenler bilir, bir aydir is yogunlugundan bulusamiyorduk. Bu aksam benim okuz ruhlu sevgilim beni iltifata bogdu. Onun zorlamasiyla baslamistim Karatay'a. Kili vermeni istiyorum boyle gormek istemiyorum seni demisti. Fakat sagligindan da olma. Duzgun beslen demisti ve sonucta kendimi burada bulmustum. Hic bir sey demeyecektim zayiflamis miyim va diye. Gerek kalmadi beyimiz cok mutlu oldu. Az once eve birakirken de "bir icim su olmussun" dedi. Sabah agliyordum niye sabitim diye ^_^ su an da cok mutluyum cunku 1 aydir girmedigi icin bariz farki hissedebilecek o vardi ve o gidisattan memnun. Karatay sadece saglikli yasam formu degil, kaba erkekleri de yontup romantik ve centilmene donusturme formuymus :)))

Birazdan leslie ve jillian e baslayacagim. Leslie yi arttiriyor, 5 mil yapiyorum. Bu gazla az bile ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Karatay sen nelere kadirsin:))) bende çok güldüm ve bi o kadar da sevindim canim senin adina

Ah canim haklisin ama ilk gebelikte benim şeker 280 çıktı., diyet verdi.dusmezse insülin başlarız son ay hastaneye yatiririz dedi.ikinci gebeligimde desen baska başka sıkıntılar derken şimdi elimde olmadan korkuyorum ve her kontrolde kalpten gideceğim kötü bir şey duyacağım diye..

bb krem fondotenin daha hafifi ,krem gibi cilde iyi gelen şeyler var icinde çok guzel kapatıyor ve taze bi görünüm veriyor.denersen eğer mat görünüm verenini tavsiye ederim

Bu gün senin bildirimini okurken dedim icimden tam çıtır oldu arka arkaya iki dogumla diye...içime umut doldu sayende :KK16:
Şimdi bu yorumun beni dahada iyi hissettirdi ama toplamda verdiklerimide aldigimi sayarsak 3.5 kilo yapti ve bunun 2 kilosu iki haftada geldiii..toplamda aldigima vs takilmadim da şu hızlanma korkuttu her hafta yarim kilo alma zamanı geldi.keske ayda 1 alsam ama imkansız gibi görünüyor canim.

Mydenizzz canim bisey sorucam, senin normalde de sekerin yuksek miydi ilk gebeliginden once yoksa hamilelik sekeri mi?
Bende normalde de seker sorunu var hemde zayif olmama ve ailede olmamasina ragmen. Ben karatayi diyetten ziyade seker problemim duzelir umuduyla, saglikli beslenmeyi hayatima yerlestirme adina uyguluyorum. Hamileligim benimde diyetle gecti, 250 civari oluyordu bazen. Simdi ikinciyi dusunuyoruz ama korkuyorum. Insallah toparlarim biraz.

Menum

Sabah

3 yum ile peynirli omlet ile kk
Bir kucuk kase kiraz,
2 taze kayisi
(Kuruyemis yemeyi unuttum :44:)

Aksam

Bir kucuk kase mercimek corbasi
Patlican ve kabak kizartmasi, bol domates sos ile

Kefir, beyaz cay, yesil cay.

Birkac gundur doymuyorum, yemekten sonra canim hep birseyler istiyor. :KK14:
Ozellikle cayin yaninda tatli biseyler istiyorum, reglime de daha cok var.
Aksam marketten %75 ve %80 bitter ciko aldim. Yarin yicem walla. Keser insallah.
Bugun kizimama kadar makarna yaptim cok canim cekti. Esimde dondurma yedi :KK43:
Dunyalari yiyesim var :KK56:

Gül abla derki; omega 3 eksikliği tatli krizine neden olurmuş.omega 3 duzenli alan ve insülin dalgalanmasi yasamayan kişinin cani tatlı istemezmis...bu ara senin insülin azıcık hareketlenmisti sanırım doğru mu hatırlıyorum canim?

Canim salata icin mi? Ben islamiyorum. Yikadiktan sonra direk hasliyorum. İlk 5 dk kaynadiktan sonra suzup sicak su koyuyor ve pismeye burakiyorum. İlk suyu dokersen gaz yapmiyor canim. Yoksa felaket sisiyorusun ^_^

Corbayi da islamadan dogrudan yapiyorum. Bana kediden bulasmisti be guzel bakalim senden sonra kim yapacak? ^_^ afiyet olsun simdiden ^_^

Mydenizzz canim bisey sorucam, senin normalde de sekerin yuksek miydi ilk gebeliginden once yoksa hamilelik sekeri mi?
Bende normalde de seker sorunu var hemde zayif olmama ve ailede olmamasina ragmen. Ben karatayi diyetten ziyade seker problemim duzelir umuduyla, saglikli beslenmeyi hayatima yerlestirme adina uyguluyorum. Hamileligim benimde diyetle gecti, 250 civari oluyordu bazen. Simdi ikinciyi dusunuyoruz ama korkuyorum. Insallah toparlarim biraz.

Yok canim öncesinde ve sonrasinda hiç yaşamadım.ailemde de yok ve bende zayid hamile kalmistim. Sadece ilk gebeligimde yasadimbu sorunu benimde 280 di ama diyetle 140 altina düştü. Sonrasinda iki kez yükleme yaptirdim 1 yil arayla çıkmadı.ikinci gebeligimde de çıkmadı. Icini ferah tut sekeri neyin yukselttigini biliyorsun onlari yemezsen çıkmaz inşallah. Ben o yüzden yemiyorum tehlikeli yiyecekler inşallah işe yarar:)

Cok cok gecmis olsun, Allah sifalar versin.

Kardesinize mutluluklar aize de kolaylik diliyorum ^_^

Canim salata icin mi? Ben islamiyorum. Yikadiktan sonra direk hasliyorum. İlk 5 dk kaynadiktan sonra suzup sicak su koyuyor ve pismeye burakiyorum. İlk suyu dokersen gaz yapmiyor canim. Yoksa felaket sisiyorusun ^_^

Corbayi da islamadan dogrudan yapiyorum. Bana kediden bulasmisti be guzel bakalim senden sonra kim yapacak? ^_^ afiyet olsun simdiden ^_^

:KK52::KK52: Sorma haftaya sirami savarim bende.
Normalde bende islamam hic ama simdi bir hafta yiyecem ya ozenesim tuttu :KK37:
Sagol canom :KK16:

:KK52::KK52: Sorma haftaya sirami savarim bende.
Normalde bende islamam hic ama simdi bir hafta yiyecem ya ozenesim tuttu :KK37:
Sagol canom :KK16:

Ben de yarin yine mercimek corbasi ve ic pilav var. 3 gunluk oldu bu defa ^_^ insallah bi gun her gun yeni yapabilecek vaktim olur ^_^

Gül abla derki; omega 3 eksikliği tatli krizine neden olurmuş.omega 3 duzenli alan ve insülin dalgalanmasi yasamayan kişinin cani tatlı istemezmis...bu ara senin insülin azıcık hareketlenmisti sanırım doğru mu hatırlıyorum canim?

Yok canim öncesinde ve sonrasinda hiç yaşamadım.ailemde de yok ve bende zayid hamile kalmistim. Sadece ilk gebeligimde yasadimbu sorunu benimde 280 di ama diyetle 140 altina düştü. Sonrasinda iki kez yükleme yaptirdim 1 yil arayla çıkmadı.ikinci gebeligimde de çıkmadı. Icini ferah tut sekeri neyin yukselttigini biliyorsun onlari yemezsen çıkmaz inşallah. Ben o yüzden yemiyorum tehlikeli yiyecekler inşallah işe yarar:)

Cok iyi gecmis bitmis o zaman, Allah bidaha vermesin.
Aman yeme tatlim, sen 3. Bebegine hamile saglikli, citir bir annesin.
Sagol canim moral icin, ah ben uzak durucam cislardan da onumde dondurma yiyen bi koca ve misir yiyen bi kiz olunca coookk canim istiyor.
Yakinda evde sıkı yonetim uyguluycam walla. :KK1:

X