Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sağol canım tatilde güzel geçti inşallah sizde çıkarsınız gerçekten iyi geliyor uzaklaşmak...
valla hiç bu kadar kilo vermemiştim hayatım boyunca o kadar mutlu oludum ki sizlerden olumlu tepkilerde duyunca verdikçe veresim geliyor kiloları

Bebeğimize de maşallah annesi umarım erken randevuyu kaparsında görürsün bebişini daha ayrıntılı..

Ayrıca güzel vakit geçir biraz kafanı dinle... benim yerimede kısırdan yersin artık... ohhh mis gibi afiyet olusn yarasın hem sana hem minnoşa

ablacım benim sorum var, ben bugün 2 yumurta + muz yedim. genelde her gün 1 yumurta + 1 muz yapıyorum. bu durumda muzu hergün yemeyeyim mi? bir de 2 yumurta + muz çok mu olur? (muz mini mini boydu).

:

hergün muz yenmeyecek canım sonuçta meyve,,,,yumurta istersen 10 tane ye muzu yeme

2 yumurta 1 muz arada 1 yeyince bişey olmaz ama hergün yenmez...muzlar yerli muz olacak mini miniyse zaten yerlidir...

karatay hoca muz yiyorum kg alıyorum diyenlere kızıyor yerli muz yiyeceksiniz ithal yerseniz tabii kg alırsınız diyor

bunu öğrendiğim iyi oldu ablacım sağolasın. duruma göre üstüste 2-3 gün 1 yumurta + 1 muzlu yapıyordum. şimdi en azından gün aşırı yaparım.
valla aldığım her şey türk malı, yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı

bir tek yeşil çayım çin'den o da olsun artık

allah zihin açıklığı versin...inşallah bu sefer olur....

bende yorgunum canım ya gelen giden beni mahvediyor gündüz iş gece yarılarına kadar misafire hizmet dizlerimi mahvetti....

büyük kızım daha çok benzer,, görünüşte 3 ü de bana benziyor babaları sarışın, yeşil gözlüydü hiç biri benzememiş

ben hepsini yerli malı kullanıyorum,,,,çin malı yeşil çay görmediğim için alamadım,,,,biizmkilerden farklımı

ben hepsini yerli malı kullanıyorum,,,,çin malı yeşil çay görmediğim için alamadım,,,,biizmkilerden farklımı

hepsini tığ gibi ince yaptığına göre vardır bi hikmeti diye düşünüyorum

farklı ablacım, kedicik söylesin farkı ben uzun yıllardır türk yeşil çayı içmedim de

hepsini tığ gibi ince yaptığına göre vardır bi hikmeti diye düşünüyorum

farklı ablacım, kedicik söylesin farkı ben uzun yıllardır türk yeşil çayı içmedim de
Cin mali yesil cay mi varmis gerci vardir onlsrinda cok güzel cay bahceleri var
Aslinda bu yaz bende cayi topladigiklarin kendim kurutsam olur mu ki aflotojsin olusturmasindan korkuyorum
buradan kopmazsan başarırsın canım kopanlar kg alıp geri geliyorlar

boy, kg ve yaş kaç
Sey tipki benim gecen haftam gibi
Hosbuldum Teşekkürler 😘 umarım desteginizle tekrardan basaracağım

'Anne olmak istiyorum'
Canim kizlarda anlatmis bebde anne olmak istiyorum ve bunun icin en güzel zemini karatay hazirliyor . İnşallah herkesin gonlunden gecen olhr
sonuç nasıl çıktı merak ettim canım...inşallah istediğin gibi çıkmıştır...

Henuz belli degil ablacigim bende bu moddayim:18:

canım çinliler bu işin piri... çin'de binlerce çeşit yeşil çay var, bana da çin'den geliyor ^_^

kaçma ablacım Allah'ın emriyle git

enerjim yükselmeye başladı, iğrenç espriden dolayı da özür
ben bi iğrençlik göremedim canım

hayırlı haberlerini bekliyoruz,,,inşallah pozitif çıkar...

Eki Görüntüle 1153663

Kizlar hamileyim sevincten agladim ellerim titredi yazamadim ra bim her bekleyen her avuc acan kuluna yasatsin daha dun asilama dushnugorduk esjmle bugun melegim burdayim dedi

Canım benim çoooooooooook sevindim
Allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin.
Ay çok mutlu oldum :2::2:

Merhabalar herkese. 😟 bende Karatay yapmak istiyorum ama hiç azim yok içimde istekte. Ama zayiflayamadikca çocuk bir hayal benim için.

'Anne olmak istiyorum'

Hosgeldin

Günaydın herkese Karatay'ın güzel hanımlarııııı!! Ben yine bir sınav sabahına uyandım ve yine dualarınızı bekliyorum.... Hepinizi kocamann kocaman öpüyorum

Basarilar, Allah zihin acikligi versin

Ayy beraber baslayalim, bende bikac aydir hicbirsey yapmiyorum, sogudum sanki, hic boyle olmazdi, illa biseyler yapardim ben yaa.
Atmam lazim bu durumuz uzerimden. Bir suru video hazirladim gobegim icin. Bende jillian killer abs yapmak istiyorum, pilates de istiyorum.

teşekkür ederim cevaplar için kızlar
bende sizleri çok seviyorum Valla ne yalan söyleyim tatlı dile güler yüze bazan okadar çok ihtiyacım oluyorki sizlerle konuşmak bana çok iyi geliyor

Eki Görüntüle 1153663

Kizlar hamileyim sevincten agladim ellerim titredi yazamadim ra bim her bekleyen her avuc acan kuluna yasatsin daha dun asilama dushnugorduk esjmle bugun melegim burdayim dedi

Ayyyy nasil guzel bir haber, Allah tamamina erdirsin, saglikli, hayirli evlat eylesin.
Darisi topikte bebis isteyen diger arkadaslarimin basina.
Bak ugurlu geldi burasi sana

Eki Görüntüle 1153663

gözünaydın olsun canım....

çok sevindim, allahım tamamına erdirsin ,,,topikteki diğer arkadaşlarımızada nasip etsin

kan tahlilimi yaptırdın

Amin rabbim avuç acan herkese nasip etsin

Musuldaki 25 Türk kacirilmis rabbim onlarida ailelerine kavustursun sag salim

Eki Görüntüle 1153663

Ayyyy canımmm öyle sevindim öyle sevindim ki anlatamam... hayırlısıyla kucağına al inşallah...inan tüylerim diken diken oldu okuyunca... çok mutlu oludm

ben şu sancılı regl dönemimi bir bitirsem başlıycam ama kafam ne eserse onu yapıyorum genelde çabuk sıkılıyorum bir gün evde yapıyom birgün dışarı çıkıyorum birgün dans birgün basketbol birgün bisiklet karmakarışık oluyor yani benim spor
bu arada senin jillian topic bile vardı sanki yanlışmı gördüm

Dogru dogru gobek topigi.
Olsun karisik da olsa hareket iyidir, yap yeterki. Bende bi gaza gelicem insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…