Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

yumurtasız kkk olmaz canım,,çabuk acıkırsın yada canın tatlı ister....kkk tam yapılınca metabolizma % 30 fazla çalışır ve yağ yakar onun için kkk eksiksik yapılmalı..

karpuz yasak canım

tahliller

D vitamini
B12
demir
tsh
ph
insülin
folat
omega3 (pahalı olduğu için hererde yapılmıyor)

Günaydın herkese Karatay'ın güzel hanımlarııııı!! Ben yine bir sınav sabahına uyandım ve yine dualarınızı bekliyorum.... Hepinizi kocamann kocaman öpüyorum
allah zihin açıklığı versin canım,,,inşallah istediğin puanı alırsın

Son düzenleme:

Aynen canim cok uzucu bir durum
Devletimiz kapi kapi dolasip asi yapmaya calisiyor sebep ne suriyeliler gelde kizma ...

Bir yaz ve karpuz yasak nasil.dayanirim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

devam edin pes etmeyin sonuç çok hoş oluyor... Incelmeyi gördükçe gaz geliyosunuz

günaydın herkese karatay'ın güzel hanımlarııııı!! Ben yine bir sınav sabahına uyandım ve yine dualarınızı bekliyorum.... Hepinizi kocamann kocaman öpüyorum

günaydıııın
bende jilliana başlıyorum 2-3 gün yapıyorum sonra bişe çıkıyor yapamıyorum ama bu konuşulanlar banada gaz verdi şuan reglimden dolayı acayip sancılar içindeyim birkaç gün sonra bende tamgaz başlayayım.mydenizzve fmgencciğim öncesi veya sonrası ek bişiler yaptınızmı yoksa tek jillian yettimi bukadar incelmeye

sonuç nasıl çıktı merak ettim canım...inşallah istediğin gibi çıkmıştır...

dayanacaksın canım,,,,geçen sene ben yeni başlamıştım 1 ay olmuştu kars a görevli gitmiştik bir karpuz getirdiler tam benim sevdiğimden lifli lifli gel beni ye diyor o kadar ısrara rağmen yemedim,,3 gün sonra gürcistan a geçtik arkadaşın bir tanıdığı vardı kale nin orada oturan kaleyi gezdikten sonra ona uğradık oda karpuz ikram etti aynısından gözüm kaldı ama insülin ü düşürmem lazım diye kendimi şartlandırdığım için onuda yemedim....arkadaşlar o kadar çok ısrar ettilerki kızdılar bu ne ya bi lokmadan nolur ye sonra devam edersin diye hayır dedim bu diğer rejimler gibi ye sonra devam et değil insülin direncini kırmam lazım ki zayıflayayım ....yemedim ama bir sürü fırça yedim doydum

kg vermek isteyen yasaklardan uzak duracak ya kg vermek ya almak birni tercih edecek...ben 1 senedir yasaklara dokunmadığım gibi hocanın bayramlarda izin verdiği 1 dilim baklava yı,,güllaçı,,,ramazan da izin verdiği pideyi yemedim....

ben bişeyi kafaya takınca tam takarım...mesela sınavlara girdiğim zaman 70 kurtarır millet 70 almaya çalışır ben 1. olmaya çalışırım ve olurumda....

Canim Peki yumurta yerine sabahlari muz yesem...
Yani yumurtanin alternatifi bisey yok mu ....
Bastan beri is yerinde yiyoruz diyorsunuz ama ben yiyemiyorum gercekten

Ben zaten insilun direnci ve hipotroid yuzunden ilac kullaniyorum.
Ayin 19 da randevu aldim devlet hastanesinden tahliller icin insallah hepsini yaptiricam sorunun ne oldugunu cok merak ediyorum gercektennn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın ^_^

jillian yapıyorum ya, gül abla regl iken yapılmıyordu sanırım demiş. sen yapmış mıydın? ^_^
ben yapmıştım canım.. herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama o detayı kaçırmış olabilirim.. mydenizcim ya da.kedicim biliyolarsa cevap verirler

ayy tekrar geldim..sabah bi göründüm sonra kayboldum bu arada kısır ve börek yaptım vallahi normal doğum yapsam sanırım bu tempoya çok rahat olurdu doğum..hiiç mi bitmez bi insanın işi..okul pikniği var öğlen oraya çıkacağım..küçüğümü bakıcısına bırakacağım hava çok güzel ama orada küçüğün peşine koşturmaktansa oturup dinlenmek istiyorum biraz arkadaşlarla.. bana uygun olsun diye kısır yaptım..çocuklara börek..kısır beni çok tok tutuyor muhtemelen kaçamak yapmama da engel olacak

canım inan sonuçtan çok memnun kalacaksın..yalnız aralarda boşluk bırakmamaya gayret edersen iyi olur daha etkili sonuç almak adına..çok mecbur kalmadıkça haftada 1 gün dinleniyordum..sonlarda 2 güne çıkardım dinlenmeyi..birde regl döneminde benim çok sancılı oldu o yüzden reglin ilk 2 günü yapmadım..3. günden itibaren devam ettim..sürekli karın bölgesi çalışınca çokta yoğun oldu reglim...kolay gelsin canım benim..bol şans sınavında:)
Günaydın canımm... nasılsın ? Bebişimiz nasıl annesi
canım hoşgeldin çıtır çerezim , umarım tatilin çokk güzel geçmiştir..resmini gördüm hemenn like'ladım
pek bi çıtır oldun maşallah sana

bizde istiyoruz ama bakalım. büyüğe bi alerji dr'u buldum izmir'de hem ona götürüp hem tatili aradan çıkarmak niyetindeyim..malum bu durumda yol beni mahvediyor bir taşla iki kuş planlıyorum bakalım kısmet

bebiş iyidir inşallah teyzesi şu aralar çok şükür şikayetlerim azaldı arada hissediyorumda..en son kontrolde her şey yolundaydı ama bundan sonrası önemli bu haftalardan sonra organlar net görünüyor usg'de.. ayrıntılı için radyoloğumdan randevu almaya cebelleşiyorum adam ağustos sonuna kadar doluymuş inanamadım..ondan başkasına da güvenemiyorum ona sıkıldım biraz inşallah randevu alabilirim

geçen kardeşini yazmışsın ya bi an kendimi görür gibi oldum:18: canım oğlum sağolsun ben böyle endişelendikçe anne korkma ben varım evde olduğum her an sana yardım ederim diyor ama ona kıyamam. temposu zaten çok ağır ,yarış atına döndü çocuklar mübarek..önümüzdeki yıl 4. sınıf olacak ona hissettirmeden halletmem lazım..öyle işte teyzesi bizde haberler bu kadar

canım doğru diyorsun reglken spor daha çok yağ yakmamıza olanak sağlıyormuş fakat jillian çok ağrı yapıyor ve yoğun oluyor diye ben ilk 2 gün yapmadım...birde zaten jill sağolsun yağ yakmaktan çok sıkılaşmaya yarıyor diyebilirim..o yüzden reglin ilk günleri en iyi spor yürüyüş bence:)
kabızlık tuhaf bi durum bi dönem sonra fayda eden şey kar etmemeye başlıyor bende..dönüşümlü tüketince sonuç alıyorum

sen dün kendimi kapatıyorum felan mı yazdın??? bende diyorum bu şeker niye bazı dönemlerde kayboluyor..ben seni ve enerjini çok seviyorum canım hep ol please
ayrıca tek jillian sıkılaşmaya yarıyor hatta kas yaptığın için tartıda bi fark olmuyor yani en azından bende böyle oldu..ikinci seferde ben hem jill hemde 5 km yürüyüş yaptım..takılmam vardı tıkır tıkır indi ibre aşağılara kolay gelsin canım

Canım ben hiç spor yapmadğğım için jillden önce lesslie yapmıştım daha sonra jille başladım.. ama sadece jill yeterli oluyor incelmeye.. akşam bende eve gidince defterime bakayım nerden ne kadan gitmiş yazarım...

Hosbuldum Teşekkürler 😘 umarım desteginizle tekrardan basaracağım

'Anne olmak istiyorum'

hergün muz yemek olmaz arada bir alternetif olarak yenebilir

yumurta yerine soğuk balık, et, yoğurt, çorba, kuru fasulye.... gibi protein içeren besinler olabiliyor

kaçamaksız yaparsan insülinin düşer ilaçlardan da kurtulursun,,,benim 3-4 ay da düştü

teşekkür ederim cevaplar için kızlar
bende sizleri çok seviyorum Valla ne yalan söyleyim tatlı dile güler yüze bazan okadar çok ihtiyacım oluyorki sizlerle konuşmak bana çok iyi geliyor

günaydın ^_^

jillian yapıyorum ya, gül abla regl iken yapılmıyordu sanırım demiş. sen yapmış mıydın? ^_^

..birde regl döneminde benim çok sancılı oldu o yüzden reglin ilk 2 günü yapmadım..3. günden itibaren devam ettim..sürekli karın bölgesi çalışınca çokta yoğun oldu reglim...

regl iken yapılmıyordu galiba demiştim mengmeng e ,,,,,senin eskiden yazdıkların aklımda kalmış demek ki...iyi hatırlamışım yinede dün ki yediğimi sorsan hatırlamam nasıl hatırladıysam

ablacım ben de aynı senin gibiyim. ya birinci olacağım, ya o işe girmeyeceğim pis bir huyum var ikram edilen şeyleri yemiyorum ben de. aklıma bile gelmiyor aslında öyle bir resetlemişimki kendimi

günaydın
bence sancın yoksa sakıncasıda yoktur

günaydın canım, spor sayesinde sancım olmuyor. ama cem yılmaz ın dediği gibi "hallerim geliyor" gergin oluyorum

ben yapmıştım canım.. herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama o detayı kaçırmış olabilirim.. mydenizcim ya da.kedicim biliyolarsa cevap verirler

sağol canım, ben de yapıyorum hata olsun istemedim.

hoş geldin oo hamaratlığın üstünde. ben herhalde hamile olsam yürümeye bile naz ederdim.
ben de öyle okumuştum canım, onun için ara vermedim. ilk gün biraz zorlandım bu biraz da üst seviyeye geçmem, ilk günü olması ve hareketleri bilmememden kaynaklanıyormuş ki dün kolay oldu. 2. seviyenin 2. günü olsa bile ^_^ baskülde bugün de eksi gördüm ki regl iken genelde hep + olurdu bende. ben sabahları zeytini içine koyduğum zeytinyağını kaşıkla içiyorum kahvaltının üstüne o da işe yarıyor bende. bir de böyle dene istersen ^_^

ablacım benim sorum var, ben bugün 2 yumurta + muz yedim. genelde her gün 1 yumurta + 1 muz yapıyorum. bu durumda muzu hergün yemeyeyim mi? bir de 2 yumurta + muz çok mu olur? (muz mini mini boydu).

teşekkür ederim cevaplar için kızlar
bende sizleri çok seviyorum Valla ne yalan söyleyim tatlı dile güler yüze bazan okadar çok ihtiyacım oluyorki sizlerle konuşmak bana çok iyi geliyor

Günaydın kızlarhayırlı çarşambalar olsun

günaydın, sana da canım

regl iken yapılmıyordu galiba demiştim mengmeng e ,,,,,senin eskiden yazdıkların aklımda kalmış demek ki...iyi hatırlamışım yinede dün ki yediğimi sorsan hatırlamam nasıl hatırladıysam

ablacım bizim hafızamız da "fil" hafızası, bir okuduğumuzu bir daha unutmuyoruz

günaydın canım

bi görünüp bi kaçıyorsun bu aralar

Evet gül abla ,Annemleri gittiğinden beri üstümde gereksiz bir yoğunluk var ,işler bitmiyor sanki ,birde sınavım var kpss malum ,yaklaşıyor ,oda bni strese sokuyor ,rahat değilim hiç ,huzurlu şekilde nete giremiyorum ,sen nasılsın abla ,affede resimlerinizi gördüm kızlarında çekildiğin ,sana ne çok benziyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…