Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ayy tekrar geldim..sabah bi göründüm sonra kayboldum bu arada kısır ve börek yaptım:KK76::KK76::KK76: vallahi normal doğum yapsam sanırım bu tempoya çok rahat olurdu doğum..hiiç mi bitmez bi insanın işi..okul pikniği var öğlen oraya çıkacağım..küçüğümü bakıcısına bırakacağım hava çok güzel ama orada küçüğün peşine koşturmaktansa oturup dinlenmek istiyorum biraz arkadaşlarla.. bana uygun olsun diye kısır yaptım..çocuklara börek..kısır beni çok tok tutuyor muhtemelen kaçamak yapmama da engel olacak

canım inan sonuçtan çok memnun kalacaksın..yalnız aralarda boşluk bırakmamaya gayret edersen iyi olur daha etkili sonuç almak adına..çok mecbur kalmadıkça haftada 1 gün dinleniyordum..sonlarda 2 güne çıkardım dinlenmeyi..birde regl döneminde benim çok sancılı oldu o yüzden reglin ilk 2 günü yapmadım..3. günden itibaren devam ettim..sürekli karın bölgesi çalışınca çokta yoğun oldu reglim...kolay gelsin canım benim..bol şans sınavında:)

canım hoşgeldin çıtır çerezim , umarım tatilin çokk güzel geçmiştir..resmini gördüm hemenn like'ladım :KK1:
pek bi çıtır oldun maşallah sana:nazar:

bizde istiyoruz ama bakalım. büyüğe bi alerji dr'u buldum izmir'de hem ona götürüp hem tatili aradan çıkarmak niyetindeyim..malum bu durumda yol beni mahvediyor bir taşla iki kuş planlıyorum bakalım kısmet

bebiş iyidir inşallah teyzesi şu aralar çok şükür şikayetlerim azaldı arada hissediyorumda:emir_bebek:..en son kontrolde her şey yolundaydı ama bundan sonrası önemli bu haftalardan sonra organlar net görünüyor usg'de.. ayrıntılı için radyoloğumdan randevu almaya cebelleşiyorum adam ağustos sonuna kadar doluymuş inanamadım..ondan başkasına da güvenemiyorum ona sıkıldım biraz inşallah randevu alabilirim

geçen kardeşini yazmışsın ya bi an kendimi görür gibi oldum:18: canım oğlum sağolsun ben böyle endişelendikçe anne korkma ben varım evde olduğum her an sana yardım ederim diyor ama ona kıyamam. temposu zaten çok ağır ,yarış atına döndü çocuklar mübarek..önümüzdeki yıl 4. sınıf olacak ona hissettirmeden halletmem lazım..öyle işte teyzesi bizde haberler bu kadar:KK16::KK16::KK16:

canım doğru diyorsun reglken spor daha çok yağ yakmamıza olanak sağlıyormuş fakat jillian çok ağrı yapıyor ve yoğun oluyor diye ben ilk 2 gün yapmadım...birde zaten jill sağolsun yağ yakmaktan çok sıkılaşmaya yarıyor diyebilirim..o yüzden reglin ilk günleri en iyi spor yürüyüş bence:)
kabızlık tuhaf bi durum bi dönem sonra fayda eden şey kar etmemeye başlıyor bende..dönüşümlü tüketince sonuç alıyorum

sen dün kendimi kapatıyorum felan mı yazdın??? :KK43::KK43::KK43: bende diyorum bu şeker niye bazı dönemlerde kayboluyor..ben seni ve enerjini çok seviyorum canım hep ol please:KK16::KK16:
ayrıca tek jillian sıkılaşmaya yarıyor hatta kas yaptığın için tartıda bi fark olmuyor yani en azından bende böyle oldu..ikinci seferde ben hem jill hemde 5 km yürüyüş yaptım..takılmam vardı tıkır tıkır indi ibre aşağılara:KK76: kolay gelsin canım

Sağol canım tatilde güzel geçti inşallah sizde çıkarsınız gerçekten iyi geliyor uzaklaşmak...
valla hiç bu kadar kilo vermemiştim hayatım boyunca o kadar mutlu oludum ki sizlerden olumlu tepkilerde duyunca verdikçe veresim geliyor kiloları :KK52:

Bebeğimize de maşallah annesi umarım erken randevuyu kaparsında görürsün bebişini daha ayrıntılı..

Ayrıca güzel vakit geçir biraz kafanı dinle... benim yerimede kısırdan yersin artık... ohhh mis gibi afiyet olusn yarasın hem sana hem minnoşa:KK16::KK16::KK16:

ablacım benim sorum var, ben bugün 2 yumurta + muz yedim. genelde her gün 1 yumurta + 1 muz yapıyorum. bu durumda muzu hergün yemeyeyim mi? bir de 2 yumurta + muz çok mu olur? (muz mini mini boydu).

:

hergün muz yenmeyecek canım sonuçta meyve,,,,yumurta istersen 10 tane ye muzu yeme:KK52::KK52::KK52:

2 yumurta 1 muz arada 1 yeyince bişey olmaz ama hergün yenmez...muzlar yerli muz olacak mini miniyse zaten yerlidir...

karatay hoca muz yiyorum kg alıyorum diyenlere kızıyor yerli muz yiyeceksiniz ithal yerseniz tabii kg alırsınız diyor:KK52::KK52::KK52:

hergün muz yenmeyecek canım sonuçta meyve,,,,yumurta istersen 10 tane ye muzu yeme:KK52::KK52::KK52:

2 yumurta 1 muz arada 1 yeyince bişey olmaz ama hergün yenmez...muzlar yerli muz olacak mini miniyse zaten yerlidir...

karatay hoca muz yiyorum kg alıyorum diyenlere kızıyor yerli muz yiyeceksiniz ithal yerseniz tabii kg alırsınız diyor:KK52::KK52::KK52:

bunu öğrendiğim iyi oldu ablacım sağolasın. duruma göre üstüste 2-3 gün 1 yumurta + 1 muzlu yapıyordum. şimdi en azından gün aşırı yaparım.
valla aldığım her şey türk malı, yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı :KK52::KK52::KK52:

bir tek yeşil çayım çin'den o da olsun artık :KK52::KK52::KK52:

Evet gül abla ,Annemleri gittiğinden beri üstümde gereksiz bir yoğunluk var ,işler bitmiyor sanki ,birde sınavım var kpss malum ,yaklaşıyor ,oda bni strese sokuyor ,rahat değilim hiç ,huzurlu şekilde nete giremiyorum ,sen nasılsın abla ,affede resimlerinizi gördüm kızlarında çekildiğin ,sana ne çok benziyorlar :KK66:

allah zihin açıklığı versin...inşallah bu sefer olur....

bende yorgunum canım ya gelen giden beni mahvediyor gündüz iş gece yarılarına kadar misafire hizmet dizlerimi mahvetti....

büyük kızım daha çok benzer,, görünüşte 3 ü de bana benziyor babaları sarışın, yeşil gözlüydü hiç biri benzememiş:KK9::KK9::KK9:

bunu öğrendiğim iyi oldu ablacım sağolasın. duruma göre üstüste 2-3 gün 1 yumurta + 1 muzlu yapıyordum. şimdi en azından gün aşırı yaparım.
valla aldığım her şey türk malı, yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı :KK52::KK52::KK52:

bir tek yeşil çayım çin'den o da olsun artık :KK52::KK52::KK52:

ben hepsini yerli malı kullanıyorum,,,,çin malı yeşil çay görmediğim için alamadım,,,,biizmkilerden farklımı

ben hepsini yerli malı kullanıyorum,,,,çin malı yeşil çay görmediğim için alamadım,,,,biizmkilerden farklımı

hepsini tığ gibi ince yaptığına göre vardır bi hikmeti diye düşünüyorum :KK1::KK1::KK1:

farklı ablacım, kedicik söylesin farkı ben uzun yıllardır türk yeşil çayı içmedim de :KK1::KK1::KK1:

hepsini tığ gibi ince yaptığına göre vardır bi hikmeti diye düşünüyorum :KK1::KK1::KK1:

farklı ablacım, kedicik söylesin farkı ben uzun yıllardır türk yeşil çayı içmedim de :KK1::KK1::KK1:
Cin mali yesil cay mi varmis gerci vardir onlsrinda cok güzel cay bahceleri var
Aslinda bu yaz bende cayi topladigiklarin kendim kurutsam olur mu ki aflotojsin olusturmasindan korkuyorum
buradan kopmazsan başarırsın canım kopanlar kg alıp geri geliyorlar

boy, kg ve yaş kaç
Sey tipki benim gecen haftam gibi :KK43:
Hosbuldum Teşekkürler 😘 umarım desteginizle tekrardan basaracağım

'Anne olmak istiyorum'
Canim kizlarda anlatmis bebde anne olmak istiyorum ve bunun icin en güzel zemini karatay hazirliyor . İnşallah herkesin gonlunden gecen olhr
sonuç nasıl çıktı merak ettim canım...inşallah istediğin gibi çıkmıştır...

Henuz belli degil ablacigim bende bu moddayim:18:

Aslinda bu yaz bende cayi topladigiklarin kendim kurutsam olur mu ki aflotojsin olusturmasindan korkuyorum

Canim kizlarda anlatmis bebde anne olmak istiyorum ve bunun icin en güzel zemini karatay hazirliyor . İnşallah herkesin gonlunden gecen olhr

canım çinliler bu işin piri... çin'de binlerce çeşit yeşil çay var, bana da çin'den geliyor ^_^

kaçma ablacım Allah'ın emriyle git :KK76::KK76::KK76:

enerjim yükselmeye başladı, iğrenç espriden dolayı da özür :KK52::KK52:
ben bi iğrençlik göremedim canım

hayırlı haberlerini bekliyoruz,,,inşallah pozitif çıkar...

Eki Görüntüle 1153663

Kizlar hamileyim :KK16: sevincten agladim ellerim titredi yazamadim ra bim her bekleyen her avuc acan kuluna yasatsin daha dun asilama dushnugorduk esjmle bugun melegim burdayim dedi

Canım benim çoooooooooook sevindim :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin.
Ay çok mutlu oldum :2::2:
:KK16::KK16::KK16:

Merhabalar herkese. 😟 bende Karatay yapmak istiyorum ama hiç azim yok içimde istekte. Ama zayiflayamadikca çocuk bir hayal benim için.

'Anne olmak istiyorum'

Hosgeldin :KK54:

Günaydın herkese Karatay'ın güzel hanımlarııııı!! Ben yine bir sınav sabahına uyandım ve yine dualarınızı bekliyorum.... Hepinizi kocamann kocaman öpüyorum

Basarilar, Allah zihin acikligi versin :KK54:

günaydıııın
bende jilliana başlıyorum 2-3 gün yapıyorum sonra bişe çıkıyor yapamıyorum ama bu konuşulanlar banada gaz verdi şuan reglimden dolayı acayip sancılar içindeyim birkaç gün sonra bende tamgaz başlayayım.mydenizzve fmgencciğim öncesi veya sonrası ek bişiler yaptınızmı yoksa tek jillian yettimi bukadar incelmeye

Ayy beraber baslayalim, bende bikac aydir hicbirsey yapmiyorum, sogudum sanki, hic boyle olmazdi, illa biseyler yapardim ben yaa.
Atmam lazim bu durumuz uzerimden. Bir suru video hazirladim gobegim icin. Bende jillian killer abs yapmak istiyorum, pilates de istiyorum.

teşekkür ederim cevaplar için kızlar
bende sizleri çok seviyorum:KK16::KK16: Valla ne yalan söyleyim tatlı dile güler yüze bazan okadar çok ihtiyacım oluyorki sizlerle konuşmak bana çok iyi geliyor :KK19:

:KK16::KK16::KK54:

Eki Görüntüle 1153663

Kizlar hamileyim :KK16: sevincten agladim ellerim titredi yazamadim ra bim her bekleyen her avuc acan kuluna yasatsin daha dun asilama dushnugorduk esjmle bugun melegim burdayim dedi

Ayyyy nasil guzel bir haber, Allah tamamina erdirsin, saglikli, hayirli evlat eylesin.
Darisi topikte bebis isteyen diger arkadaslarimin basina. :KK16:
Bak ugurlu geldi burasi sana :KK1:

Eki Görüntüle 1153663

gözünaydın olsun canım....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

çok sevindim, allahım tamamına erdirsin ,,,topikteki diğer arkadaşlarımızada nasip etsin

kan tahlilimi yaptırdın

Amin rabbim avuç acan herkese nasip etsin

Musuldaki 25 Türk kacirilmis rabbim onlarida ailelerine kavustursun sag salim

Eki Görüntüle 1153663

Ayyyy canımmm öyle sevindim öyle sevindim ki anlatamam... hayırlısıyla kucağına al inşallah...inan tüylerim diken diken oldu okuyunca... çok mutlu oludm:KK16::KK16::KK16:

Hosgeldin :KK54:

Basarilar, Allah zihin acikligi versin :KK54:

Ayy beraber baslayalim, bende bikac aydir hicbirsey yapmiyorum, sogudum sanki, hic boyle olmazdi, illa biseyler yapardim ben yaa.
Atmam lazim bu durumuz uzerimden. Bir suru video hazirladim gobegim icin. Bende jillian killer abs yapmak istiyorum, pilates de istiyorum.

:KK16::KK16::KK54:

Ayyyy nasil guzel bir haber, Allah tamamina erdirsin, saglikli, hayirli evlat eylesin.
Darisi topikte bebis isteyen diger arkadaslarimin basina. :KK16:
Bak ugurlu geldi burasi sana :KK1:

ben şu sancılı regl dönemimi bir bitirsem başlıycam ama kafam ne eserse onu yapıyorum genelde çabuk sıkılıyorum bir gün evde yapıyom birgün dışarı çıkıyorum birgün dans birgün basketbol birgün bisiklet karmakarışık oluyor yani benim spor
bu arada senin jillian topic bile vardı sanki yanlışmı gördüm

ben şu sancılı regl dönemimi bir bitirsem başlıycam ama kafam ne eserse onu yapıyorum genelde çabuk sıkılıyorum bir gün evde yapıyom birgün dışarı çıkıyorum birgün dans birgün basketbol birgün bisiklet karmakarışık oluyor yani benim spor
bu arada senin jillian topic bile vardı sanki yanlışmı gördüm

Dogru dogru :KK1: gobek topigi.
Olsun karisik da olsa hareket iyidir, yap yeterki. Bende bi gaza gelicem insallah.

X