Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

yok tatlım özel falan değil zamanında yine paylaşmıştım topikte aradaki farkı yine yazarım o zaman sıcağı sıcağına hatırlıyordum şimdi defterime baktım 6 tane ayrı tarihlerde jillian ölçümüm var.hepsini yazayım..isteyen arkadaşlara motivasyon olur.ben küçük çapta bi mucize yaşadım jill'de doğum sonrası kendini salan genişleyen vücut toparlandı.. hiç doğum yapmayan arkadaşlarımda vücutlarında deformasyon olmamasına rağmen çok güzel sonuç aldı.. neyse

göğüs: 8 cm
bel: 12 cm
göbek: 10 cm
kalça,basen: 7 cm
kol: 5 cm
bacak: 2 cm inceldi..

toplamda 44 cm incelmişim zaten bacaklarım ince olduğu için en az oradan gitti..kilo sorunu en çok neredeyse oradan gitti bende... inşallah bu bebekten sonrada yine jillana güveniyorum hem kısa sürüyor hem çok toparlıyor vücudu.. iki defa yaptım canım arka arkaya yani bi 30 gün bitti sonra bi 30 gün daha yaptım
afiyet,,kaymak olsun canım...şeker ve bal kullanmadığımız için onu aradan çıkardım

dün ilk liste yi görünce yazmıştım görmemişsin canım
teşekkür ederim ablam..insan kullanmaya kullanmaya şekerin tadını unutuyor..şu an kiraz yiyorum içindeki şeker bariz hissettirdi kendini..

canım karatayda belirli bi aydan sonra kabızlık bende de başladı..bende çok işe yarayan yöntem salata oldu ama öyle azıcık değil..koca kışı salatayla geçirdim..ilk salatayla başladım yemeğe 3 öğün tükettim..2-3 günlük yıkayıp kurulayıp koydum dolaba sonrasında çok pratik oldu hazırlaması..üzerine keten tohumu serptim bazen, haşlanmış serbest dolaşan özgür tavuk koydum bazen, bazende zeytin peynir ekledim üzerine falan öyle idare ettim..şöyle koccaman bi borcam anca çözdü kabızlık sorunumu..

bu arada aşk vardır aşkkk bi muzun işi olamaz

inşallah Allah razı olsun,,bende annenize acil şifalar dilerim..siz gül ablayla arkadaş mısınız? yaşıt mısınız? kusura bakmayın fazla meraklıyım galiba nasıl hitap edeceğimi şaşırıyorum da ondanda soruyorum..

Amin çok teşekkür ederim.. rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.. sizede çok geçmiş olsun anneniz rahatsızmış galiba, Rabbim acil şifalar versin...

Gecmis yapamadım kafam cok karisik
biliyorum sen cahilmisin diyeceksiniz
Dun gebelik testi alacaktim avmde arkadaslarla karsilastik sihbet muhabbet testi alana kadar eczane kapandi
Evde ovu testi vardi onu yaptim bi yerde duymustum t cizgisi c den kiyuysa ovulasyonda gebelik var diye cunku normalde lh yumurtada ve hamilelikte salgilaniyomus yvs vs

Devam edin pes etmeyin sonuç çok hoş oluyor... incelmeyi gördükçe gaz geliyosunuz

Eeee o yaptığın teste nasıl çıktı... bugün hemen bi de gebelik testi al bari bak merak ettim şimdi arkadaşım inşallah güzel haberler verirsin

İnanmıyoruuum, sonuç harikaaaa...
Ben de Jillian'a başladım, 6 gün yaptım, bugün 7yi yapıcam inşallah. Daha çok ümitlendim şimdii.
Bacaklarımdan ve kalçamdan şikayetçiyim. Hiç umudum yoktu onlardan açıkçası :)

Günaydın herkese Karatay'ın güzel hanımlarııııı!! Ben yine bir sınav sabahına uyandım ve yine dualarınızı bekliyorum.... Hepinizi kocamann kocaman öpüyorum

Günaydın canımm... nasılsın ? Bebişimiz nasıl annesi

Hastanedeler hala 3 ay surecek bir kortizon tedavisine baslamislar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
allah ım şifa versin
eskiden kovalara kazanlara su doldurulurdu çok kesinti olduğu için ....sende tencerelere çaydanlığa doldur ılıtır cezve ile veya büyük bir taşla dökünürsün
çalışkan kız...

aklımda yanlış kalmadıysa bu jillianı yapan arkadaşlar regl iken yapmıyorlardı sanki,,,,fmgenç yada mydenizz e bi sor istersen canım
1516545451515 yılda forma girerim demişsin ....o kadar uzun süre ye ömrün yetecekmi canım....şimdi senin için üzüldüm ömür boyu forma giremeyeceksin

karpuz yasak canım ...Gİ çok yüksek

karpuz,dut, kavun zayıflayana kadar yasak zayıflayıncada çok küçük bir dilim 5 km yürümek şartıyla yenebiliyor
her yer suriyeli dolu, erkeklerinde kadınlarında kucaklarında bi çocuk hr yerde dileniyorlar pislik içindeler, çocukların ayakları yalınayak geziyorlar,,,yürüyüş sonu parka uğrayıp aletlerle çalışıyorum parkta da çocukları, o çocuklar iniyor diğerleri biniyor mikrop oradan oraya bulaşıyor...

allah ım şifa versin

çalışkan kız...

aklımda yanlış kalmadıysa bu jillianı yapan arkadaşlar regl iken yapmıyorlardı sanki,,,,fmgenç yada mydenizz e bi sor istersen canım

..

amin ablacım sağolasın, hemen sordum ^_^ ne gibi bir sakıncası olur ki spor yapmanın acaba? daha önce regl iken daha fazla spor yapılmalı diye bir yazı okumuştum sanırım.

maşallah ne güzel incelmişsin, darısı başımıza

canım bende kabızlık yok, fakat genel bir şikayet olduğu için olmamak için elimden geleni yapıyorum açıkçası. bak ne güzel sende salata işe yaramış, bende fıstık, süt, maden suyu ve kayısı işe yarıyor ^_^

o aşk hep olsun

Devam edin pes etmeyin sonuç çok hoş oluyor... incelmeyi gördükçe gaz geliyosunuz

çok teşekkürler bu yorumlarla ben daha da abanıyorum jillian zillisine ve sonucun süper olacağına inanıyorum

günaydın ablacım ^_^

Günaydın herkese Karatay'ın güzel hanımlarııııı!! Ben yine bir sınav sabahına uyandım ve yine dualarınızı bekliyorum.... Hepinizi kocamann kocaman öpüyorum

günaydın canım, Allah zihin açıklığı versin. kahvaltını etmeden çıkma, akşama hesap soracağım sana artık

...harika anlatmışsın canım...nerden nereye geldin bak nasıl yaparım derken öğretmeye bile başladın helal sana...
Merhabalar herkese. 😟 bende Karatay yapmak istiyorum ama hiç azim yok içimde istekte. Ama zayiflayamadikca çocuk bir hayal benim için.

'Anne olmak istiyorum'

aramıza hoşgeldiniz

nazee ciğim çok güzel anlatmış,,,

ilk iş beyne format atmak olmalı onun içinde kitabı okumalısın, yediğin şeylerle vücuduna ne kadar zarar verdiğini anlamalısın,, hamilelik için özellikle çok faydalı hücreler yenilendiği için vucud sağlığına kavuşuyor hamile kalma şansı artıyor... ,,,,soyun aynada kendine bak fazlalıklarını gör bunları yok etmem lazım, herkesin güzel fiziği var benim neden olmasın, herkes boğazını tutuyorsa ben neden tutmayaım gibi şeylerle kendini motive et ve üstündeki miskinliği at....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…