Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Öğlen aradılar yola çıkmışlar apar topar göremedim kuzuları... adanaya annemlere gideceklerdi çocuklar durmayınca dayanamamışlar artık.. aradılar gidiyoruz biiz diye şimdi eve gidicem bomboş gelecek
sende epey alıştın onlara,,,allahım en kısa zamanda sana da verir de onunla ev dolar....
eskiden buralar hep tarlaydı sonra gül ablanın bahçesine döndü

benim bahçemde sizler gibi renk renk çiçekler le doldu

bide canansu60 gelseydi iyiydi bahçe deyince o geldi aklıma...

allahım hepimizin dualarını kabuletsin

İyi akşamlar herkese
:

iyi akşamlar canım

zayıflaman devam ediyormu bugün bi ara günlüğüne girip yazacaktım iş çıktı pc yi kapattım

Bugunku menum

Sabah
1 yum, 1 minik kase kiraz, 2 taze kayisi,
Kk

Aksam
Kiymali domates corbasi (azicik)
Kiymali semizotu yemegi
Semizotlu cacik

Semizotu patlamasi yasiyorum suan

Aralarda yesil cay, beyaz cay, turk kahvesi ictim.

Hepimize iyi geceler

Hastanedeler hala 3 ay surecek bir kortizon tedavisine baslamislar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yürüyodum da yazamdım hemen..
çok istiyoruz ya olmayınca hayal kırıklığı insanı soğutuyo herşeyden malesef...

Onemli degil canım öptüm seni Rabbim gonlune göre versin

Amiiiinnn

sende epey alıştın onlara,,,allahım en kısa zamanda sana da verir de onunla ev dolar....

Evet gul abla ben nergis olayim (aslinda papatya olmak isterim ama sanki birine sarri papatya diye hitap ediliyordu sankim)benimde hergün aklima geliyor canan abla

Hi babies çok başım ağrıyor anlatamam offf

Sabah : 1 yumurtalı cevizsiz kk
Öğle-akşam: nohutlu kabak+yarım tabak bulgur+yoğurt+salata

Spor: 1 saat pilates+tibet 11

başlarda ne çektirmiştin bize bana spor demeyin ben yapamam diye hepimizden azmı fırça yedin
Aynen ablacım, alışveriş merkezi gezmelerimi spordan sayıyordum hahah ama şimdi yapamadığım günler kendimi mutsuz hissediyorum. mesela su sıkıntısı var bugün, deponun suyunu kapatmışlar, iski suyu 7. kata çıkmıyomuymuş neymiş, damla damla geliyor su, duş alamayacağım için ve bir de yarın sınavım olduğu için bugün spor yapamadığımi yapamayacağım. yarın ne şekilde telafi etsem diye düşünüyorum sabahtan beri

allahım hepimizin dualarını kabuletsin

iyi akşamlar canım

zayıflaman devam ediyormu bugün bi ara günlüğüne girip yazacaktım iş çıktı pc yi kapattım

Aminnn gülcümmm evet devam ediyor fakat meyveye saldırdığım için az gidiyor genelde yeme düzenim aynı sporumda öyle hedefe ulaştıktan sonra 400 gr gitti az da olsa gidiyor benim için bundan sonrası joker olacak sağlık olsun cnm müsait bir zamanın olursa yazarsın

Hastanedeler hala 3 ay surecek bir kortizon tedavisine baslamislar.

geçmiş olsun cnm allah şifa versin

herkes bir çiçek alıyorsa bende menekşe olabilirimmm

spora alışıp yapamayınca insan eksiklik hissediyor cnm haklısın yarın telafi edersin inş herkese iyi geceler

Uyanınca limonlu yasemin çaylı su

10:00
menemen + 1 muz + 3 kayısılı KKK + mercimek salatası

16:00
menemen + mercimek salatası

gün boyu
yasemin çayı
limonlu su

spor:
leslie ile 2 mil
jillian 30 days shred level 2, gün 2

malum reglim, spor yapmaya mecalim olmasa da jillian'e pazarları ara verdiğim için yapmak zorundaydım. direkt jillian yapınca kasılıyorum diye leslie ile 1 mil yürüyeyim dedim, dayanamadım 2 yürümüşüm. iyiki de yürümüşüm, bugün hareketler 2. seviyenin ilk gününe nazaran çok daha iyi yapabildim.

** spor esnasında limonlu soğuk yeşil çay içtim ^_^

bu arada sanırım düzenli spordan dolayı regl sancım kalmadı kızlar. tavsiye ederim

yarın için kahvaltıyı hazırlayıp yatacağım.

herkese iyi geceler.

not: sınavdan 50 soruda 2 hata yaptım. çok basitti hatalarım daha dikkatli olmam lazım. hoca beğense de ben 0 hata yapmak zorunda hissediyorum kendimi

Son düzenleme:
Hi babies çok başım ağrıyor anlatamam offf

Sabah : 1 yumurtalı cevizsiz kk
Öğle-akşam: nohutlu kabak+yarım tabak bulgur+yoğurt+salata

Spor: 1 saat pilates+tibet 11

geçmiş olsun canım + afiyet olsun ^_^ hemen uyu bence migreni olan biri olarak uykudan başka çözümünü bulamadım ben henüz.

hahaha ne tembelmişsin canım ben jillian level 2 day 2 'yi atlattım. bugün 12. gün ^_^ ramazana jilliansiz başlamayı planlıyorum yarın 2 avm gezersin sen şimdi

teşekkürler, 3 yaşındaki bebek... annesi tedavi sürecinden dolayı istifa etmek zorunda kaldı. hem bebişe üzülüyorum, hem de yetiştirdiğim elemanı kaybettiğime

hahaha ne tembelmişsin canım ben jillian level 2 day 2 'yi atlattım. bugün 12. gün ^_^ ramazana jilliansiz başlamayı planlıyorum yarın 2 avm gezersin sen şimdi
Tembel ki ne tembel bebeğim ya. hantal yani bildiğin garfield!! inşAllah günün birinde tekrar o hallerime dönmem. yarın dediğin gibi iki avm tutu atarım oh, kısa günün karı. böyle devam edersem 1516545451515 yılda forma girerim, daha ne olsun.

Oh ya ne güzel geçtin level 2'ye. değişimler ne alemde?
benim normalde bugün 8i yapmış olmam lazımdı, ama 6 tane tamamladım... acaba aksattığım o iki günü sona ekleyim level 1'ı 12 gün yapsam mı?
ben ramazanda iftarla sahur arasında devam etmeyi düşünüyorum.

bu arada, jillian'ı görünce böyle hem yine yorulcam diye korkuyorum hem de çok seviniyorum ya sempatik hatun, ve senin dediğin gibi tam "zilli"

günaydın canım

afiyet olsun

günaydın canım

afiyet olsun

günaydın canım

afiyet olsun

günaydın canım

afiyet olsun eksiksik kKK

inşallah aşı yeterli olur,,iyi aşılar

Tesekkurler ...
Umarim yeterli olur ...
Cok kziyorum devletimize neden ulkemize kabul ederken sagliknkontrolleri yapilmiyor da kendi vatandasi riske atiliyor anlamiyorummm...
Bugun oglen iki dilim karpuz yedim ..
Yasak mi????

Aksam.yarmali soguk corba :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dikkat et de iki avm turu atarken paraciklari da savurma :))) miskinlik yok her gun yoklama alacagim senden ^_^ regl oldugun icin olculeri almiyorum canim genel bir siskinlik var. Haftaya belli ilur, ben inceldigimi seziyorum, regle ragmen baskulde kg artisi da gorunmuyor. İnsallah 1 hafta sonra kendimi toplayinca sok olurum ^_^

Ramazan da ben de devam edecegim en kotu ihtimal leslie ile 5 mil yururum cok yorucu oluyor benim icin gun boyu ayakta, bi de hangi akla hizmet su kursa basladim bilmiyorum ^_^ onu da taktim kusursuz olacak diye. Sporu her gun yaparim ama hafif olur ^_^

Bence eklene programi hir an once sonuclandir ama ara da verme daha fazla ^_^

2. Levelda oyle hareketler var ki resmen bilgisayarla konusuyorum ve zilli duyorum yuzune yuzune :)))

Kardesimi de baslattim leslie ve jillian e bakalim sonuclar nasil olcak canim :) opuyorum

Bugün o paracıklara baya bi veda etmek zorunda kaldımmmmm
Miskinlikten değil vallaaa.. Geçen gün canım cok sıkkındı ve ev müsait değildi, bugün de sınavım var vee su sıkıntısı var... yoksa sırf sonucumu merak ettiğim için devam edicem senin zilliye.

ikinci level çok mu zor ya, korkutma kız, tırsmayayım bak avm günlerime dönerim

leslie çok faydalı olur mu ki? beni pek tatmin etmedi ya. 5 mil'de bir saat on dk onu yapacağıma zumba yaparım daha etkili olur sanki?
mesela gecen gün jillian'dan sonra zumba yaptım 20 dk; inanılmaz ter attım ve tatmin oldum.
aynı zamanda zumba yapayım derken köylü kızı fadime gibi bir hal aldıkca güldüm kendime; eğlendim de baya yani

ben de kuzenimi sıkıştırıyorum gel beraber spor yapalım diye annem de bazen bana katılıyor
ben de çok öpüyorummm kuzummm iyi gecelerrr

Merhabalar herkese. 😟 bende Karatay yapmak istiyorum ama hiç azim yok içimde istekte. Ama zayiflayamadikca çocuk bir hayal benim için.

'Anne olmak istiyorum'

Merhabalar herkese. 😟 bende Karatay yapmak istiyorum ama hiç azim yok içimde istekte. Ama zayiflayamadikca çocuk bir hayal benim için.

'Anne olmak istiyorum'
Merhabalar... Hoşgeldin... Bu konuyu ilk sayfadan başlayarak oku istersen, ulaşılan hedefleri ve ortamın sıcaklığını gördükçe azmin artmaya başlayacaktır. Bir de Canan Karatay'ın kitabını indirip okuyarak beynine format at.. İş beyinde bitiyor, beynine yapman gerekenleri kabul ettirirsen gerisi çok kolay gelir. Bu diyette öyle çok sıkan ve zorlayan bir diyet değil. Sadece yasaklardan uzak durup sporu hayatına dahil edersen çok geçmeden sonuç almaya başlarsın. =) Gül Abla yarın sana detaylı ve daha güzel bilgilendirir seni.

Bu başlık altında muhabbet ettikçe daha çok baglanacaksın Karatay'a.
Anne olmak isteyenler, kilo problemi yaşayanlar, vs... seninle ortak noktası olan çok güzel yürekli insanlar var bu topikte.. sadece kilo ve diyetten konuşmuyoruz üstelik, her konuda paylaşımda bulunuyoruz. Yeri geliyor birbirimiz için dualar ediyoruz, birimizin derdi için hepimiz kederleniyoruz falan... Pişman olmayacaksın buraya geldiğin için Allah'ın izniyle.

Uzun zamandır sessiz sedasız takip ediyorum zaten. Karatay kitabı mevcut elimde. Ama bir türlü baslayamadim. Hani hiç gücünüz olmaz ya o durumdayım ne yazık ki. Dediğiniz gibi baştan başlayacağım okumaya. Insallah iyi gelir. Teşekkür ediyorum 😘

'Anne olmak istiyorum'

Kizlar gunaydinlar :))

Sabah :yumurtasiz kkk

Kizlar kilo veremeyenlerin yapmasi gereken tahlilleri birinix yazarmisiniz bana ...birde karpuz yenilirmi ogle yemeginde ???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın herkese güzel bi gün diliyorum

Amin ablacım... canan ablayı bende merak ediyorum.. keşke gelse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…