Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

geçmiş olsun canım
Sagol ablacim
Keske canim akkoyun karakoyun yarin belli olacak bakim :
normalde 2 saat uyurdu yarım saat uyudu kızım
ölçülerimi almıştımki kalktı salladım salladım uyumadı
şimdi mama sandalyesine oturttum sporuma başlıcam o da annesini izlesin
Biraz daha buyusun bacaklarina dolanacak mekik cekerken karnina oturacak

Oglun kac yasinda? Benim haberim yok o asidan, yurtdisindayiz biz gerci ama gelince bende mi yaptirsam acaba benim kiza.

Hosgeldin, kolay gelsin.

Gecmis olsun.

Amannn masallah
Ben hic birakamazdim mama sandalyesine, durmazdi sipa.
1 yasina kadar yapisik ikiz gibi gezdik, tek elle is yapardim, yalnizdim birde, komsum bile yoktu.
Ne zaman wc ye banyoya girsem uyanir aglardi. 1 hafta banyo yapamadigim olurdu.

...ilerde ihtiyacı olacak öğrensin

bende yemek yaparken öyle yapardım arabasında oyalanırken yemek yapardım iş yapardım,,,

kıyamam yavrum ya anneye alışkın evde hep yalnızlardı onsuz duramıyor....

eski asiatan ciddi ciddi bıraktı işi,,çocuğu nasıl olduki

Öğlen aradılar yola çıkmışlar apar topar göremedim kuzuları... adanaya annemlere gideceklerdi çocuklar durmayınca dayanamamışlar artık.. aradılar gidiyoruz biiz diye şimdi eve gidicem bomboş gelecek

Öğlen aradılar yola çıkmışlar apar topar göremedim kuzuları... adanaya annemlere gideceklerdi çocuklar durmayınca dayanamamışlar artık.. aradılar gidiyoruz biiz diye şimdi eve gidicem bomboş gelecek

Ayy canim bugun duvarlar ustune gelir insan kuzucuklara alisinca cpk tuhaf oluyor

Hazırlıkları mı tamamladım ok tuşuna basilabilir regl olma heyecanı içindeyim
Sen nasılsın

Canım inşallah olmazsın..benimde haftaya geçen ay gecikti nasıl ümitlendim yine meğersem prolaktinim yükselmiiş yine ilaca başladım..yani benim ümidim yok...
Tatil dönüşü konyaya mevlana hz. Ziyaret ettik.. birden aklıma sen geldin dua ettim..öyle ziyaret yerlerinde aklıma bişi gelmez kitlenirim normalde... sonrada topikteki diğer arkadaşlara da ettim..rabbim kabul etmiş olsun da güzel haberler verin inşallah

aklına gelmem beni çok duygulandırdı bende kandil günü tüm topic için dua etmiştim Allahım kabul etsin dualarımızı ama benim bu ay da umudum yok .zaten meselede o değil ben bu dönemlerde kendimi kapatıyorum istemsiz olarak o yüzden sohbetlerede katılamıyorum

sorma yarısından sonra sıkıldı al beni diye söylenmeye başladı
baby tv açtım ona 5 dk durdu sonra yine başladı
bende hem ona laf yetiştirdim hem sporu yaptım jillian gerçekten yoruyormuş zorlandım baya
kızım bağırdıkça bende ona söylendim kızım sen annen gibi olma sağlıklı beslen obez olupta bu kahırları çekme diye

wrap sling im var benim ben bazende sırtıma sarıyorum

Yürüyodum da yazamdım hemen..
çok istiyoruz ya olmayınca hayal kırıklığı insanı soğutuyo herşeyden malesef...

İyi akşamlar herkese

Hasta olan annemdi şimdi iyi çok şükür bir süre sonra bir operasyon geçirecek çok tşk ederim bitanemm
meyveye nazaran ekmek daha tehlikeli rabbimin izniyle sorunsuz bir hamilelik geçirip kucağına alırsın yeğenimizi inş

arada nefes almanda lazım gülcümm programın çok yoğun yine allah geleni gideni eksik etmesin elbette ama kendini de unutma lütfen

Sagol ablacim

Keske canim akkoyun karakoyun yarin belli olacak bakim :

Biraz daha buyusun bacaklarina dolanacak mekik cekerken karnina oturacak

hadi hayırlısı bitanemmm yarını iple çekeceğim herşeyin hayırlısı

Yürüyodum da yazamdım hemen..
çok istiyoruz ya olmayınca hayal kırıklığı insanı soğutuyo herşeyden malesef...

Moralinizi bozmayın güzeller kolay değil elbet fakat rabbim büyük hiç ummadığınız anda müjdeli haberi alacaksınız inş rabbim başta sizlere ve tüm isteyenlere nasip etsinnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…